KJS Syców - runda pierwsza.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wywiedziałem się, że pierwsza tegoroczna eliminacja KJS w Sycowie odbędzie się 20 lutego na stałym miejscu, czyli na targowisku miejskim. Teraz tylko ustalić, o której zaczyna się zabawa i będzie pełne info i zaproszenie

[ wiadomość edytowana przez: Maxiu-Punto dnia 2005-02-08 23:15:19 ]
  
 
wszystko fajnie tylko znów wyszło w ten dzień co oleśnica

dowiadz się jaki koszt startu i godzinka


ps w końcu się chyba wybiorę chodź auto za słabe
  
 
Jak będę wiedział coś nowego to dam znać ale ze względu na zimową porę to przypuszczam, że rozpocznie się koło 11 - 12. Zawsze można najpierw na Syców, a potem obiadek i na Oleśnicę
  
 
dokladnie a godzina nie jest zecza nie zmienna, z tego co kojaze to Automobil klub wroclawski robi tez cos 20 zdaje sie KJS na Kierowce roku ale chyba bym pojechal do sycowa
  
 
Cytat:
2005-02-09 16:43:28, najmer pisze:
dokladnie a godzina nie jest zecza nie zmienna, z tego co kojaze to Automobil klub wroclawski robi tez cos 20 zdaje sie KJS na Kierowce roku ale chyba bym pojechal do sycowa



jak znam życie to we wrocku start bedzie najmniej 50 lub 80 kosztował
  
 
No to kolejne szczątkowe info - start o 11. Nie wiem jeszcze tylko jak z wpisowym
  
 
we wrocku start to 100
  
 
no to jutro KJS bedzie ciekawy po lodzie blacharze rence zacierają

ja może przybedę po szaleć na slikach
  
 
Przybywaj i startuj. Z daleka widać, że już chłopaki ćwiczą na placu
  
 
ja tam nie ćwicze bo wszystko umie
  
 
Trasy nie znasz
  
 
ja i Tippo braliśmy udział w KJS zimowym, dosyć trudnym, bardzo ciężki do przejechania bez dobrych opon zimowych.

Ale i jeden puchar zdobyty przez Tippo za 3 miejsce w grupie do 1,1 o dwie sekundy zabrakło do drugiego miejsca

natomiast mi nie udało się zająć miejsca na podium głównie z powodu braku opon zimowych, ale nie do pokonania była trójka kierowców w jednym rajdowy maluch na super oponach który za ją wszystkie trzy miejsca w grupie do 900 nawet CC nieład im rady


impreza bardzo udana sporo aut startowało tylko jedna rzecz mi się nie podobała to ustawiony jeden pachołek z trzech olbrzymich opon od tira!!!! i to w takim nie miejscu ciasnym że nie obyło się bez obicia atu, ja walnąłem zderzakiem i jeden fajną 106 się tak otarł że drzwi mocno wgniecione i porysowane
  
 
Gratulacje dla Tippo
Gratulacje dla Killera



  
 
Ten rajdowy maluch to ludzicha od miejscowego gumiarza - pana Gumisia

A co do tego nieszczęsnego słupa z opon to Killer naprawdę ciekawie wyglądało to z boku - jakbyś przywalił w nie centralnie

PS: Zimówki władają bo np ten Golfik VR6 też mielił w miejscu na letnich
  
 
Cytat:
2005-02-20 23:26:23, Maxiu-Punto pisze:
Ten rajdowy maluch to ludzicha od miejscowego gumiarza - pana Gumisia A co do tego nieszczęsnego słupa z opon to Killer naprawdę ciekawie wyglądało to z boku - jakbyś przywalił w nie centralnie



no to sie wydało skat takie porządne oponki malak miał to nie fer


e nie wiem jak to wyglądał i nie zobaczę bo tippo akuratnie wyłączył kamerę ale za parkowanie w tira na malaku i na mnie nie zrobiło to wielkiego wrażenia i bez szkód się odeszło
  
 
Oj szkoda że nie bedzie udokumentowane to bliskie spotkanie z gumą

PS: Za to na koniec Tippo złapał chyba na kamerkę szalejącego na śniegu Jaga
  
 
Jaguar szalał
  
 
No jak już pojechałeś to pokręcił kilka bączków
Najlepsze jest, że próbował się z tym kaszlaczkiem gumiarzy i oczywiście kaszlaczek wygrywał a ten wielkolud kręcił kołami w miejscu
  
 
pytanie gumisie zaszae we trzech katuja malak na kjs
  
 
Zawsze jest ich trzech - dwóch pracowników i syn szefa. Więc masz ciężki orzch do zgryzienia