PRZENOSINY STRONY NA INNY SERWER !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

LΩΞ ΩΜΕGΛΞ ΒΕΞΤΙΛLΕΞ

Niestety strona klubowa bedzie musiała byc płatna, byc może na tym samym serwerze, byc może na innym

W związku z koniecznością opłat za miejsce i odpowiedni transfer plików jest nastepująca propozycja:

- Cena utrzymania strony to ok. 700 zł rocznie
- Wpłaty są dobrowolne, liczymy jednak na wszystkich, nie tylko weteranów
- Wszystkie wpłaty, jak również rozliczenie wpłaconych kwot bedzie jawne
- Nie będzie Waszych wpłat - nie bedzie strony, przynajmniej na razie, przez niewiadomo jak długi okres czasu
- Jeśli nie zbierzemy odpowiedniej sumy, strona zostanie rozbita na kilkanaście serwerów bezpłatnych ( niski transfer - może nie być czasem dostępna lub dośc wolno sie ładować)
- Ten ostatni przypadek oznacza m.in. brak kont pocztowych xxx@bestiales.pl i brak ftp

- Rozwiązania pośrednie w postaci np. miejsca na waszych ftp, nie wchodza w grę - zbyt dużo danych

tyle

Wpłat proszę dokonywać na konto:

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


termin upływa nam 30 kwietnia, więc wpłaty MAXYMALNIE do 15 kwietnia !!!




[ wiadomość edytowana przez: urg dnia 2005-02-10 14:28:13 ]

[ wiadomość edytowana przez: urg dnia 2005-02-10 15:08:21 ]

[ wiadomość edytowana przez: urg dnia 2005-02-10 20:15:28 ]

[ wiadomość edytowana przez: urg dnia 2005-05-11 07:32:38 ]
  
 
można na mnie liczyć .. wypije pare browców mniej ale pomoge w potrzebie mam nadzieje że jak każdy wpłaci honorowe 20 pln to nie zbiednieje. panowie do boju!!! raz na poczte
  
 
Myślę, że nie powinno być z tym problemu. W końcu korzystając z wiedzy LOB-owiczów niejednokrotnie oszczędziliśmy dużo więcej kasy, która by przepadła na wizyty u mechaników, a nie wiadomo czy odniosłoby to zamierzony skutek. Nie wspomnę już o bezcennej wiedzy, którą dzięki Klubowi zdobyliśmy.

Jestem ZA

Pozdrawiam...

... i czekam na nr konta

[ wiadomość edytowana przez: mantee78 dnia 2005-02-10 19:02:43 ]
  
 
oprócz numeru konta poprosze jeszcze pełen adres,
nie ze wszystkich kont mozna zrobic przelew
na sam numer (

  
 
Wszystkie dane tutaj


  
 
poleciało

jutro bedzie
  
 
Cieszę się, że mogę pomóc.
Przelew już leci
  
 
członek klubu powinien wpłacac składkę aby członkiem być i przy 200 członkach bo tylu by sie uzbierało X 5 zet +1000zet i strona istnieje bez problemu pzdr. taki pieniądz przy takim luksusowym i drogim w naprawie autku to pryszcz
  
 
Jeśli mogę coś zaproponować, to niezły byłby licznik aktualizowany co 24h z informacją ile $$$ jeszcze potrzeba.
Może zmobilizowałoby to osoby które dotychczas nic nie posłały a w razie potrzeby niektóre osoby (np. ja ) posłałyby jeszcze parę groszy gdy nadejdzie dzień ostatecznego podliczenia datków.
  
 
nie liczyłbym na 200 wpłacających - trzeba myślec realnie


członek klubu powinien wpłacac składkę aby członkiem być = nie jestesmy stowarzyszeniem zeby pobierac przymusowa opłatę
  
 
Już puściłem przelew. Co do kwoty jaka brakuje to dobry pomysł - w razie jakby co to się jeszcze co nieco dorzuci.
Pozdrawiam!
  
 
Witam

Wpłacajcie tyle ile uważacie za słuszne i wasza sytuacja pozwala.
Jak coś zostanie to na LOB-Party (już w maju) napijemy się piwa
  
 
Transakcja przyjęta do realizacji !
  
 
Ode mnie też już poszło
  
 
zeby nie rzucac slow na wiatr - jutro przelewik bedzie

pozdr.
  
 
Poszło

PZDR
  
 
W tej chwili na konto wpłynęło 352,38 zł.

Wpłat dokonali:
mayster
gregos
mckornik
disel
mantee78
cruonline
mega_3
ilku
musasi
gepard

SUPER!!!

PS. Celowo nie zamieszam informacji ile kto wpłacił, bo ktoś może sobie tego nie życzyć.
Jeśli ktoś chce ujawnić wysokość swojej wpłaty - poproszę info na priv.
  
 
Przelew przed chwilą poszedł

P.S. Pozdrawiamy wszystkich- do zobaczenia na X LOB PARTY
  
 
zlecenie przyjęte do realizacji
  
 
Cześć Ekipa!!!
Dawno mnie tu nie było ale zawsze jestem z Wami !
Przelew przyjęty do realizacji,
mam nadzieje że jutro dotrze

pozdrawiam
Sagittario