OMEGA A a SENATOR B

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Po usłyszeniu różnych opinii i wyczytaniu czego sie da w sieci, dowiedziałem się, że Senator B jest w budowie mechanicznej zbliżony do Omegi A.
Jesli ktoś jest zorientowany to proszę mi napisać jakie są różnice między tymi autami. Of koz wygląd jest inny, ale jak ma się sprawa do silników - czy są IDENTYCZNE 2.6 3.0 i 3.0 24V? A jak ma się zawieszenie, hamulce, skrzynie automatyczne... wszystko to samo? Czy np. mając Senatora można kupować większość części od Omegi A ? Pozdrawiam.
  
 
Witam,

silniki i ich osprzęt jest wzięty rodem z Omegi A... jednym zdaniem... mając Senata B kupujesz części od Bestii A

pozdr.
  
 
a ja mam zamiar zrobic odwrotnie co lepsze z senatorka wlozyc do bestii
  
 
Disel a to nie jest taki głupi pomysł
  
 
z mojego doswiadczenia jazdy seniorem conieco zdazylem juz wymienic i moge powiedziec ze z tym podobienstwem nie jest niestety tak różowo. inne są klocki i inne są amortyzatory (choc to zalezy od wersji chyba). część drążków jest inna. to co boli to zderzaki i reflektory zbicie jednego to conajmniej 300pln-uzywany bo nowy cos kolo 800, podrobek nie ma. a z takich samych czesci to napewno szyby bo to mi sie tez juz udalo wymieniac ( amatorzy radia ). a silnik to juz kwestia odrebna. wiecej rzeczy nie rozbieralem takze sie nie wypowiadam.