ROZPÓRKA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie mam pytanko dotyczace rozpórki na przód czy ktoś się orientuje ile ta przyjemność kosztuje ?????a po drugie czy ktos moze wykonał to sam ,jak tak chetnie zapoznałbym sie z wymiarami i sposobem wykonania we własnym zakresie!!!!
  
 
NOWA OKOLO 350-400 ZL .. POSZUKAJ JAKIEGOS CABRIO ROZBITEGO, TAM W MK5 BYLY SERYJNIE DAWANE
  
 
tylko musi szukac kolega takiego cabrio ktore ma taki sam silnik jak u kolegi - duzy filtr powietrza (obudowa) moze uniemozliwic montaz innej rozporki
  
 
NIE JESTEM PUNIU PEWIEN,... ALE W CABRIO MK5 BYLY CHYBA TYLKO 1,6 EFI PRZYNAJMNIEJNIE SPOTKALEM SIE NIGDY Z INNYM
  
 
rozpórki w mk5/6/7 cabrio były montowane seryjnie......w mk5/6 była taka sama a mk7 miała juz mocowanie na trzy śruby do kielicha.....

ale liked przecież nawet w mk5 cabrio była prawie pełna paleta silników.....1,4 1,6 1,8.....nie było RS-a i diesla

nowa w serwisie forda kosztuje 290zl......jakas inna firmowa, wieschers, omp, sparco to będą już koszty ok 400zl i więcej.....

można też kupić jacky i taka będzie kosztowała około 200zl
używana forda na allegro ostatnio była to poszła za 150zl

ogólnie to rozpórka forda raczej jest taka sama do wszystkich silników.....nie będzie pasowała jedynie do RS-a.....
  
 
HIHIHI.. MICAB... A JA ZAWSZE SIE SPOTYKALEM Z 1,6 EFI NIGDY NIE MIALEM SZCZESCIA SPOTKAC INNEGO SILNICZKA
  
 
Cytat:
2005-02-11 12:14:04, micab pisze:
można też kupić jacky i taka będzie kosztowała około 200zl




pokaz mi gdzie
  
 
Micab od Rs`a będzi pasować, bo ja mam identyczną jak budyn24 w RSie i pasuje
  
 
Cytat:
2005-02-18 15:56:18, VinCe pisze:
Micab od Rs`a będzi pasować, bo ja mam identyczną jak budyn24 w RSie i pasuje



idzie za dolotem tuz nad pompa wtryskowa
  
 
Cytat:
2005-02-18 15:56:18, VinCe pisze:
Micab od Rs`a będzi pasować, bo ja mam identyczną jak budyn24 w RSie i pasuje


vince.....od RS-a będzie pasować do zwykłego....ale ja napisałem, że od zwykłego raczej nie będzie pasować do RS-a
  
 
a czy ktos wykonywal rozpore samodzielnie??

bo to w sumie zadna filozofia

a no sa jescze rozpory od spodu amora - co Wy na to?
  
 
Cytat:
2005-02-12 15:32:16, mazzi19 pisze:
pokaz mi gdzie



rozporka jacky
  
 
Cytat:
vince.....od RS-a będzie pasować do zwykłego....ale ja napisałem, że od zwykłego raczej nie będzie pasować do RS-a




Vinca rozpórka jest na pewno od cabrio 1.6 a moja jest taka sama jak Vinca i mam ja w rs'ie wiec chyba bedzie pasowała od zwykłego do rs'a
  
 
Budyn a masz moze fotke jak to wyglada pod maska??Z 1,6 ale jakiego 16V (i czy w ogole jest roznica miedzy 8V i 16V ).Bo jesli pasi od cabrioMk V 1,6 8V to mam problem z wymiarami rozwiazany,odkrece na chwile wujasowi i zrobie na wzor.
  
 
Cytat:
2005-02-18 17:35:17, borys pisze:
rozporka jacky



ale to jest do Mk7

Ale dzieki micabowi do mojego moja juz jedzie