TVN i parkingi policyjne-horror!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeśli ogladacie teraz TV to polecam
na tvn pokazuja co sie dzieje z autami opdholowanymi po wypadkach.To sie w glowie nie miesci. Gdzie my zyjemy
Paweł
 
 
Qrwa... bez komentarza.
  
 
jeszcze jedna przestroga !!!
Na płatnej autostradzie koło krakowa jest jeszcze gorzej jesli chodzi o holowniki. Ostatnio nasze firmowe palio weekend kolegi zGdańska padło na 30 kilometrze od Krakowa( uszczelka pod głowica). wiec zadzwonił po pomoc. Okazało sie ,ze jest tylko jedna firma , która ma umowe z autostrada i holowanie na odcinku nawet 500m kosztuje 400PLN. Potem zostawiaja Cie zaraz za zjazdem i róbta co chceta.Nie wolno wjechac żadnej innej firmie jesli sobie zadzwonisz do innej.W sumie holowanie do Krakowa (jakies 40km)kosztowało prawie 700PLN.Panowie !
jeśli jedziecie autem bez assistance lub zywej gotowki( pewnie zawsze mozna sie dogadać) to lepiej sprawdzajcie autko zanim skorzystacie z dobrodziejstw Płatnej (słono ) autostrady.
To samo pewnie dotyczy odcinka z Konina do Poznania.
Swoją droga ten Fiat Palio padł po 70tys km, wczesniej nie było objawów przegrzania silnika, wrocil z przeglądu.Za wymianę uszczelki zawolali 1000PLN a zplanowaniem glowicy 1500!!!!!!
W efekcie zawieźlismy go do serwisu lady w Krakowie (Moto LADA w Bibicach) i zaplacilismy 650 PLN . planowanie glowicy kosztowało tam 50 a nie 500PLN!
Mozna zwariować
 
 
ditroit wayundefined
  
 
Witam Shaft!
Czyżbys miał 2104 cabrio??????
Paweł
 
 
no właśnie... wysłałem już priva, bo chcę to CUDO zobaczyć...!!!
  
 
No i ja też!
Chocby na fotkach