Uszy shreka :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
niedawno stałem sie szczęśliwym posiadaczem lusterek bocznych Z3 look zawsze podobały mi sie lustra z M3 ale jak zobaczyłem te zmieniłem zdanie chociaż niektórzy (liked) twierdzą że są paskudne
mnie sie strasznie podobają, no i ten diametralnie niższy współczynnik oporów powietrza

z przodu


szkiełko


i w całej krasie


hmm... no i misiek EVOVIII ma podobne
  
 
a widac cos w tym kawalku szkla?
  
 
hihi... na początku było ciężko ale kwestia przyzwyczajenia
  
 
Opinii możesz wysłuchac tych dobrych i tych złych ale NAJWAŻNIEJSZE jest to że widzą się tobie.
  
 
a jak wyglada reszta auta? bo to typowy german style
  
 
hahahha.. sa paskudne.. i nic w nich nie widac..... ma je tylko po to, zeby sie nazywalo ze ma lusterka
  
 
liked nie znasz sie
a autko wygląda jak w profilu w drodze jest inny zderzak razem z hokejem od gofa 3 gti oraz dokladka tylniego zderzaka
a w bardzo niedalekiej przyszłości bad look i szersze aluski
  
 
a tam sie nie znam... to tak jak ty mi gadasz ze jestem lowrider
  
 
moim zadniem sa o wiele lepsze niz M3......
ale w ich przypadku nie mozna mowic o widocznosci kumpel ma takie w golfie 2 i jak wsiadlem to bylem przerazony jak on tym jezdzi
  
 
micab.. daj spokuj.. sa okropne
  
 
bo do lowridera by Ci nie pasowały
  
 
Nie są takie złe, nawet mi się podobają, choć M3 też mają w sobie to coś, że myślę czy by se ich nie kupić... Ale pożyjemy, zobaczymy
  
 
korzystajac z naruszenia tematu lusterek chcialem sie zapytac czy lusterka od MKVII beda pasowaly do MKV3d bez zadnych przerubek??chcialem M3 ale jak slucham o tej widocznosci to.........
  
 
pasują bez problemów od mk7 do mk5/6, mam u siebie......proponuje oczywiście odrazu elektryczne zalożyc....
  
 
mi najbardziej podobaja sie K6 są na maksa agresywne i maja kierunki.......
  
 
... niop .... lepsze takie niż te sterczące M3 .......
  
 
hehehe.... zobaczylibyscie je na zywo, to zmienilibyscie zdanie
  
 
... niop ... widziałem takie lustra na fieście ....... mniej więcej wyglądaja jak uszy przestraszonego shreka ...... takie jakieś podkulone .....
  
 
Tez mam takowe lusterka... Podobaja mi sie chociaz malutko w nich widac... A zwlaszcza w lusterku od stony pasazera... Za cholere nie moge go ustawic... Bo regulacja sie konczy.. Nie wiem czy moze mam jakis treflny adaptor albo cos... Ale jest teraz zimno i nie chce mi sie z tym bawic... Zdjecie z nimi mam w profilu (nr1)...
  
 
Cytat:
2005-02-15 09:55:33, open pisze:
Za cholere nie moge go ustawic... Bo regulacja sie konczy.. Nie wiem czy moze mam jakis treflny adaptor albo cos...


ja też tak mam ale jakoś przepchnąłem na siłe i jest w miare ok