CL, czyli Carbon Look

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakiś czas temu nadarzyła się okazja zakupu po bardzo okazyjnej cenie rolki folii carbonowej, takiej do oklejania desek rozdzielczych itp. No więc skusiłem się na nią. Choć tak do końca nie jestem przekonany do tego typu oklein, to jednak postanowiłem dać jej szansę Co do samego oklejania, to nawet mi to wyszło, choć kilka niedociągnięć jest Jak na razie ta okleina jest w fazie intensywnych testów. Niestety nie wiem co się z nią będzie działo przy wyższych temperaturach w lecie... Nie mial ktoś z Was czasem doświadczenia z tego typu folią?? Jak nie zda egzaminu, najwyżej ją zerwę. Fotki poniżej...



  
 
no ciekaw jestem opinii...bo sam chce nakleić cos takiego (ale drewienko) na drzwi - przy głosnikach.
a tak na marginesie - przy pokrętłach ogrzewania trzeba było wyciąc duże kółka i zostawić oryginalne symbole - na czarnym. !!! tak jest nie do przyjęcia
  
 
Cytat:
2005-02-14 18:27:17, Hetmann pisze:
(...) a tak na marginesie - przy pokrętłach ogrzewania trzeba było wyciąc duże kółka i zostawić oryginalne symbole - na czarnym. !!! tak jest nie do przyjęcia



A mnie się podoba tak jak jest. Wszystko jest dobrze widoczne (może na zdjęciu mniej). A podświetlone to już wogóle
  
 
Mi sie podoba!!! ;)
  
 
narazie widze tylko kawalki zdjec ale podoba mi sie

ps gdzie mozna taka folie kupic i ile ona kosztuje
  
 
no no no ale pojechałes z tym carbon'em ale oki u mnie też tego troszkę jest i wydaje mi sie że w porównaniu do innych autek jjest jaśniej w moim autku heheheh ale tak na serio to fajne wykończenie u mnie jeszcze jest na głośniczkach na kanale i wyglada to exstra byle sie to zachowywało w miare normalnie przy wysokich temperaturach ale za pomysla masz "6" i oczywiście za wykonanie
  
 
PUNIU, mi tą folię załatwił kuzyn, ale z tego co wiem, to na allegro są takie i w sklepach tuningowych pewnie też będą. A jeżeli chcesz zdjęcia zobaczyć w pełnej okazałości, mogę Ci je mailem przesłać.

vvv1, dzięki za "6"tkę U mnie (nie chwaląc się) też to wygląda super, tzn. mnie się bardzo podoba. I czekam właśnie do lata, żeby zobaczyć jak to się będzie przy wyższych temperaturach zachowywało. Mam nadzieję, że nic się nie będzie marszczyło itp. Bo jak wszystko będzie ok, to obkleję tym jeszcze kilka innych rzeczy
  
 
poprosze na puniu@interia.pl

a co do trzymania to nagrzej solidnie auto i pusc gorace powietrze przez nawiewy - jak etraz nic sie robic nie bedzie to i w lato wydoli
  
 
No Cioska jak dla mnie to wyszło Ci to super Podoba mi sie dużo bardziej niż moja lakierowana deska
  
 
ja tez poprosze z ozdjecie richie3@tlen.pl kozik morzesz podesłac tez zdjecia swojej deski
  
 
Cytat:
2005-02-15 15:47:59, ricardo_w pisze:
ja tez poprosze z ozdjecie richie3@tlen.pl kozik morzesz podesłac tez zdjecia swojej deski



Fotki wysłane A Ty Kozik rzeczywiście mógłbyś wrzućić zdjęcia swojej deski rozdzielczej. Też jestem ciekaw jak Ci to wyszło
  
 
ja tez poprosze fotki
cihlasoma@poczta.onet.pl
  
 
a mi się podoba, ale tylko wykonanie ponieważ nie jestem zwolennikiem oklein.....wolę malowanie airbrushem....
ale na zdjęciach wygląda, że zrobiłeś to porządnie
  
 
Cytat:
2005-02-15 16:45:00, Cioska pisze:
Fotki wysłane A Ty Kozik rzeczywiście mógłbyś wrzućić zdjęcia swojej deski rozdzielczej. Też jestem ciekaw jak Ci to wyszło



Jedno zdjęcie mam w profilu (ostatnie) ale jak wróce do domu to wrzuce jakieś większe
  
 
Cytat:
2005-02-15 17:16:10, micab pisze:
a mi się podoba, ale tylko wykonanie ponieważ nie jestem zwolennikiem oklein.....wolę malowanie airbrushem.... ale na zdjęciach wygląda, że zrobiłeś to porządnie



No ja zwolennikiem takich oklein też do końca nie jestem, bo nie wiem jak będzie przy większych temperaturach, ale chyba zrobię tak jak PUNIU mi radził, nagrzeję auto i zobaczę. Jak wszystko będzie ok (a mam taką nadzieję), to chyba się przekonam na 100% A co do wykonania, to dzięki, starałem się

fryszard, zaraz Ci poślę fotki...
  
 
Cytat:
2005-02-15 17:38:06, Cioska pisze:
No ja zwolennikiem takich oklein też do końca nie jestem, bo nie wiem jak będzie przy większych temperaturach, ale chyba zrobię tak jak PUNIU mi radził, nagrzeję auto i zobaczę. Jak wszystko będzie ok (a mam taką nadzieję), to chyba się przekonam na 100% A co do wykonania, to dzięki, starałem się fryszard, zaraz Ci poślę fotki...


vince miał w swoim kiedyś takie okleiny karbonowe, tylko były ciemniejsze i dedykowane do essiego.....różnica była taka, że w koło symboli nawiewów nie było tej okleiny tylko była tak wycięta na około.....ale uważam, że tak jak Ty nakleiłeś wygląda lepiej
aha no i nic nie odchodziło
  
 
Cioska dzieki za zdjecia wyglada niezle
  
 
noo...widzę że więkrzości się podoba, ale najważniejsze że podoba się kierowcy tego cudeńka...Powtarzam, że na zdjęciach wygląda super - wykonanie ale ja mam odmienne zdanie niz micab - wolałbym tą z okrągłymi wycięciami. To oczywiście tylkorzecz gustu, więc nie krytykuję.
Gratuluje pomysłu i wykonania
  
 
Widziałem takie okleiny dedykowane do essiego i szczerze mówiąc mnie by to drażniło jakbym miał takie puste miejsce wokół tych symbloi nawiewów. Dlatego obkleiłem to tak jak obkleiłem Wszystkie symbole dobrze widać i wogóle jest gitarra Z resztą tak jak Hetmann powiedział, to rzecz gustu...

ricardo_w, nie ma za co
  
 
Witam. moge poprsic fotki na maila banasi@wp.pl DZIEKI