Gałka ze świecącym schematem....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Słuchajcie ......czy ktoś wie gdzie można kupić, zna taki sklep czy link z gałkami uniwersalnymi z podświetlanym tylko schematem "H"zmiany biegów (1-2-3-4-5-R ).
Widziałem taki jeden na Allegro z podświetlonymi cyferkami na niebiesko i bardzo mnie się to podobać....normalnie jak z BMKi wzięte ....tylko uniwersalne. Kosztowało niedużo jak na takie cuś - 69 zł ale ja jak już pewnie wiecie jestem "wyleczony" na zakupy z Allegro więc.....nie mogę (i nie chcę) tam kupić .....
No chyba, że może jest ktoś z Piły coby mi to odebrał osobiście
  
 
Nie wiem, czy w Rzeszowie jest NorAuto, ale widziałem w tym właśnie sklepie (w katowicach) jakieś 2 m-ce temu.
  
 
haha ! to masz szczescie bracie
Faktycznie wyglada to slicznie. wiem bo mam
I to wlasnie ta z allegro
Efekt rewelacyjny bo swiatelko bardzo wyraznie i wypelnie schemat ( a nie wiesniacko cala galke) i wyglada to wieczorkiem slicznie.
Taka galeczke mozesz tez jesli jestes z Wawy kupic w Tesco na ul Górczewskiej, na Hali w dziale z dodatkami do samochodów.
Ma tylko jeden jak dla mnie WIELKI minus - podłacza sie ja do zapalniczki. Mozna to rozwiazacz maskujac jekos kabelek i podpinajac sie nim pod cos ( swiatla czy ogrzewanie nie wiem, nie znam sie) ale to juz trzeba kombinowac bo orginalnie z galeczki odchodzi kabelek z koncowka do zapalarki
  
 
Cytat:
2005-02-15 14:55:12, Andrew pisze:
No chyba, że może jest ktoś z Piły coby mi to odebrał osobiście



Nie ma problemu ,co jakis czas jestem w Pile.
  
 
zapytaj tu solidny sprzedawca
pizza@interia.pl
AUTOJUR
  
 
GG: 16 40 260 (nacisnij)
605 640 107

mirekzl@wp.pl

tu dostaniesz taką jak chcesz
  
 
GAŁKA ŚWIECĄCA 7 POZYCJI 8 zdjęć (numer 41953410)
to nr aukcji na Allegro
  
 
Badboy -napewno można tą wtykę obciąć i podpiąć się przewodami pod np. żarówkę oświetlenia schowka z prawej strony
Seba-dzięki za gotowość w pomocy.....jak nie znajdę takiej "na miejscu" to chętnie bym Cię wykorzystał jako 'KURIERA" ....wiesz, zawsze to pewniej jak "swój" to widzi
Boczekk-dzięki za linka ale to są te "choinkowe" gałki całe swiecące w kolorach tęczy a mi chodzi o same cyferki 9zapytałem klienta o takie ale jeszcze nie odpowiedział)