DZIAŁ ---- VECTRA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to jak wszyscy otwierają działy to czemu miał by niepowstać dział Viki i zobaczymy ile tego mamy w klubie.


[ wiadomość edytowana przez: DamianSz dnia 2003-10-23 20:19:35 ]
  
 
CZY JA WIEM CZY TE DZIAŁY RÓŻNYCH MODELI MARKI OPEL SĄ DOBRE I TAK JUŻ WIELE NAS DZIELI NIE DAJMY SIĘ WIĘC PODZIELIĆ JAK WIELOGATUNKOWE BYDŁO
  
 
3 Vici ale wojciechb ma racje, ze to moze nas troche podzielic, no nic zobaczymy jak bedzie....
  
 
No pewnie ze musi byc i miejsce dla naszych malusich Vectrus...... A jak wroce do domu to trzasne fotke jak DamianSz i pochwale sie moim Enginem......
  
 
I tak moderator powiedział że to jest na próbe, zobaczy który dział ma największą popularność i ten zostanie a reszta wypad, bo niedługo zaczną się działy typu X20XE X17DT
  
 
to ja tez sie przylacze do grona wyznawcow viki
jak na razie jestem nia zachwycony i mam nadzieje, ze tak pozostanie
  
 
Wzorem DamianaSz umieszczam zdjecie mojej Viki w sytuacji dwuznacznej.....znaczy odkrywajaca to co zwykle ukrywa pod maska...
  
 
widzę, że dział vectry "prężnie" się rozwija
Dam sobie głowę uciąć, że 3/4 użytkowników forum tutaj nie zagląda i pewnie nawet nie wie, że jest coś takiego jak wątek o Vectrach

Pozdro
Grisza

Vectra Klub Polska
www.vectraklub.pl

[ wiadomość edytowana przez: Grisza75 dnia 2004-03-04 07:40:39 ]
  
 
Miło że taki wątek powstał i nierozumiem tego dlaczego miałby podzielić klubowiczów. Chyba jestesmy na tyle inteligentną formą życia że niedamy się podzielić tak cieńka granicą!!

POZDROWIENIA
  
 
Cytat:
2003-10-25 11:20:54, DamianSz pisze:
I tak moderator powiedział że to jest na próbe, zobaczy który dział ma największą popularność i ten zostanie a reszta wypad, bo niedługo zaczną się działy typu X20XE X17DT



X20XEV
  
 
no to ja też przyznam się że mam vectrę A, która jeszcze mnie nigdy nie zawiodła. nawet jak mi przegub szczelił to pod samą bramą garażu
  
 
jaki tu spokoj no coz tez mam Vectre wiec sie dopisuje.
  
 
Hi Hi ja też mam Viki.
I od razu z grubej rury - JA CHCE TIS I EPC -kto ma niech daje znac to ustalimy szczegoly
  
 
Zgadzam się z wojciechemb.
I tak większość spraw dotyczy wszystkich naszych maszyn. Wiedzy zresztą nigdy za dużo. Możemy, jak myślicie dać dział techniczny celem uporządkowania spraw...
  
 
Coś dla was posiadających Vectry


Schematy elektryczne Vectra/Calibra

www.republika.pl/opelmaniak3/schaltpl.part1.rar

www.republika.pl/opelmaniak3/schaltpl.part2.rar
  
 
ja tez mam viki.........jestem z niej bardzo zadowolony
  
 
i ja mam viki.i też się cieszę...
  
 
na nareszcie sie stalo Vectra A w tuning.pl http://www.tuning.pl/teraz.php3?k=2751&pod=0
nawet ladnie zrobiona i to audio, brawo
  
 
powoli łapię jak to działa
NO CZEŚĆ !!! użytkownicy OPLI!!
TU DOVectra znany również jako RADEK i OZIĘBŁY, dobrze że można podyskutować na temat NASZYch zardzewiałych bryk..HEHE
BEZ URAZY ale moja rdzewieje na potęgę VECTRA A 1.8i '92, ta sól na ulicach to morderstwo!!!!! jak KTOŚ wie od kiedy cynkują VECTRĘ??? jak ktoś ma pytania o gaz to służę
rwas@pgi.waw.pl[addsig]
  
 
Witam!
Od miesiąca mam Vectrę A i jestem wprost zachwycony tym samochodem (oczywiście jak na swoje lata i za te pieniądze).
DOVectra: Temat cynku na Vectrach był poruszany nie tak dawno na forum ogólnym ale nie pojawiły się niezbite dowody na to "od kiedy i czy w ogóle?" Sam jestem tym zainteresowany bo mam model z 93 roku a to podobno rocznik przejściowy.
Co do słuszności działu "Vectra" to nie będę się wymądrzał, bo nie mam zdania na ten temat. Myślę, że czas pokaże dział czy się przydaje czy nie.
To chyba jest tak jak z ulubioną knajpą: wpadasz codziennie bo po prostu lubisz a nie żeby coś z tego było
Ja będę odwiedzał kącik często.
Pozdrawiam