Trochę DX"ów rzucili

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z pomocą Pawła od DX'a (też zbiera fotki samochodów) powstał nowy dział na mojej stronie pościęcony KULTOWEMU DX'owi - zachęcam do oglądnięcia zdjęć np. DX'ów po tuningu
  
 
Z tych tuningowanych to najbardziej podoba mi sie ta

Bardzo ładne

Pozdrawiam
  
 
Mnie się najbardziej podoba ta Śnieżna Pszczoła Ze Sterczącymi Czułkami
  
 
hehe

Człowiek chodzi po forum i co chwila ląduje na stronie wkurzonej madzi...

może Twoją ustawić jako główną

Dx fajne

Najlepszy ten tuna dx
  
 
Tarok sorry ale taka tematyka strony - stary DX a już niedługo nowsza E9 Fotki zamieszczam na stronie no bo gdzie indziej

Michuuuuuuuuuuuuuu nie rób mi tego!!
  
 
Misiek wszyscy wiemy że toyka madzi jest naj lepsza.

a tak na marginesie to słyszałem że czerowne są najszybsze
  
 
Rsuhy, nie dobijaj Madzi..

Pozdrawiam
  
 
Ale Madziu ja tak z sympatii, naprawdę...

Granatowe są najszybsze
  
 
Chłopaki nie dobijajcie mnie - ja naprawde nie czuję się najlepiej sprzedajęc Toykę

Tarok - a jednak czerwone są szybsze...no dobra...szybsze są te które mają więcej KM
  
 
Widziałem kilka dni temu Dx'a dieselka... Kolor taki szaro-zielony Kurcze, ale w super stanie był.... mniam.
A diesel jak każdy od Toyoty - dźwięk poznaje się od razu..

Pozdrawiam
  
 
Co do dieselka to widziałem ostatnio taką jak ma Misiek nawet w identycznym kolorze super stan i przebieg 68,258km.
To jest łakomy kasek jednak nie do sprzedania
  
 
Cytat:
2005-02-26 13:26:14, Kafi pisze:
Co do dieselka to widziałem ostatnio taką jak ma Misiek nawet w identycznym kolorze super stan i przebieg 68,258km.



Bo to może był Misiek
  
 
Misiek siedzi w domu...

Kafi - a co powiesz na taką jak moja w dodatku złoty kolorek, silnik 1,8 benzyna w automacie przebieg .... 36 000 za 2000Euro?
Swego czasu widziałem taką na mobile.de.

Do wymiany pewnie cały układ hamulcowy i sterowanie sprzęgła. Przed odpaleniem trzebaby tez troszeszkę oleju wtrysnąć... A poza tym... mniamm

Ale to juz nie ten wspaniały dźwięk... jak to kiedyś pisałem: mały traktorek... Japoński

Pozdrawiam
  
 
No i znowu mam troche fotek - tutaj wklejam co ciekawsze - reszta u mnie na stronie ]
A więc:
Piękna fotka - E8 i E9 w środku:



A tu mamy spocik E8 - do wyboru do koloru


To jest super zdjęcie


Bliźniaczki - różnią się ubrankami:


A tu jest cudo Michu For You


Reszta TU
Pozdro!
  
 
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pieeeeeeekneeeeee

Madzia ale mi dostarczyłaś energii!!!! No nie!!!!!!!! Carina musi zacząć żyć pełnym życiem... ciągle mam szansę stowrzyć JEDYNĄ stronę na świecie o tej wspaniałej, cudownej, niesamowitej ...., pięknej cari

Szkoda że cierpie na chroniczny brak czasu

To zdjęcie jest wyśmienite, zarówno merytorycznie jak i artystycznie


Madzia tak by the way:
Czy w E9 masz uszczelki przy drzwiach ale nie na drzwiach tylko na krawędzi karoserii przy drzwiach?
Mam nadzieje że wiesz o co chodzi

Pozdrawiam
  
 
Czas i czas - pisz ją powoli - będziesz miał okazje wszystko przemysleć i ewentualnie poprawić. I co z tego, ze stronę napisałam i opublikowałam jak ją poprawiałam jeszcze przez kolejne miesiące.
Co do zdjecia to faktycznie jest ekstra!! Też bardzo mi się podoba!!
Uszczelki?? Hmmmmmm zerknę na foto ze strony i jturo w garażu bo nie wiem o co chodzi ;P
Sorry
  
 
Wnęka nadwozia, w którą wchodzą drzwi gdy sie zamyka to kawał wyprofilowanej blachy. Jest miejsce w którym przestajemy mówić o zewnatrznej częsci samochodu a przechodzimy do wewnatrz. Tam jest taka nakładka z tworzywa o szerokosci 1cm pociagnięta przez cały obwód "framugi"
O tą nakładkę chodzi - czy spełnia ona też funkcję uszczelki czy jedynie zakrywa miejsce łączenia blach.

Www musi poczekac .. długo

Pozdrawiam
  
 
Czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie co ozncza symbol DX bo i u mnie on jest
  
 
Madzia Ci odpowie.
  
 
Cytat:
2005-06-05 01:19:20, looqasch pisze:
Czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie co ozncza symbol DX bo i u mnie on jest



Oczywiscie że może - DX oznacza wersję w tym wypadku De luX czyli jasna tapicerka (rarytas jak na tamte czasy ) i pewne elementy wykończenia. ZAGLĄDNIJ TU - czyli na moję stronę


[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2005-06-05 10:00:24 ]