WAWA Ostat. Niedziela lutego ZLOT -Bezsamochodowy BROWAROWY-

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Elo

Co powiecie, zeby wrescie spotkac sie w jakims PUBiku bez Esperakow i legalnie dziabnac pare browarkow ?


  
 
Ja jestem ZA
 
 
Kurde.... do 21:30 jestem w pracy
  
 
Pomysł dobry...
Z tym że nie wiem czy osobiście będzie mi się potem chciało aż do Rembertowa autobusem zasuwać...
Wszystko zależy od tego gdzie to spotkanko miało by mieć miejsce...
  
 
Lukasz, wiadomo, ze nikomu sie nie bedzie chcialo, ja to sobie wogoole nie wybrazam autobusem naginac (tym bardziej do rembertowa )
a nie dasz rady np. zalatwic zeby puzniej braciak po Ciebei podjechal ?

Co do miejsca to chiba tylko cos w centrum, zeby kazdy mial w miare blisko...

  
 
Cytat:
2005-02-17 15:41:47, Dicer pisze:
Lukasz, wiadomo, ze nikomu sie nie bedzie chcialo, ja to sobie wogoole nie wybrazam autobusem naginac



Najwyżej się zrobi normalny zlocik z samochodami, lekko się popije %%%, a potem każdy gumę do żucia zażyje i dobrze będzie, żeby z ust % nie.... hehehe....
 
 
Panowie, że tak zapytam niesmiało i nie tylko w swoim imieniu, czy przewidujecie na tym zlociku browarkowym również Damskie towarzystwo?


[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2005-02-17 22:43:40 ]
  
 
Cytat:
2005-02-17 22:39:02, Kiniusia pisze:
Panowie, że tak zapytam niesmiało i nie tylko w swoim imieniu, czy przewidujecie na tym zlociku browarkowym również Damskie towarzystwo?



Jak nie jak tak ! Im więcej kobiety tym lepiej
 
 
Cytat:
2005-02-18 09:00:03, Norbert84 pisze:
Jak nie jak tak ! Im więcej kobiety tym lepiej


Zapytam tak. A czy w to więcej kobiet bierzecie pod uwagę także koleżanki klubowe?
  
 
Cytat:
2005-02-18 09:01:18, Kiniusia pisze:
Zapytam tak. A czy w to więcej kobiet bierzecie pod uwagę także koleżanki klubowe?



Trzeba się zastanowić ! Mieliśmy na Striptis iść hhehe... Kinia pewnie, że tak !!! Przyjeżdzaj kochana do nas na zlocik !
 
 
Cytat:
2005-02-18 09:06:25, Norbert84 pisze:
Trzeba się zastanowić ! Mieliśmy na Striptis iść hhehe... Kinia pewnie, że tak !!! Przyjeżdzaj kochana do nas na zlocik !


W sumie na ów striptiz można iść wspólnie, tez bym sobie popatrzyła jak kobitki tyłkami szorują podłogę lub wisza na rurze
Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to iż mogę się pojawić w W-wce. Koleżanka Basis także ma chęć Was odwiedzić.


[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2005-02-18 09:15:21 ]
  
 
Cytat:
2005-02-18 09:11:54, Kiniusia pisze:
...
Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to iż mogę się pojawić w W-wce. Koleżanka Basis także ma chęć Was odwiedzić.



To SUPERZASTO

Kinia, jak striptiz, to moze i na te dziwki wrescie pojdziemy ?





Boszszsz...... jak by to moja zona przeczytala
  
 
Cytat:
2005-02-18 10:02:47, Dicer pisze:
To SUPERZASTO Kinia, jak striptiz, to moze i na te dziwki wrescie pojdziemy ? Boszszsz...... jak by to moja zona przeczytala


Jasen, że się wyrwiemy i na dziwki,,,dziwki, dziwki,,,,
  
 
Kinia i Ty????????? O kurczę Ale W-wkę będzie miło odwiedzić
  
 
Dawno mnie nie było. Postaram się wpaść
  
 
Cytat:
2005-02-18 10:58:40, SzybkiKosta pisze:
Dawno mnie nie było. Postaram się wpaść



No właśnie ! Wpadaj ziomuś
 
 
tylko gdzie ma byc ten zlot. mam nadzieje ze w pracy niebede to wpadne
  
 
Cytat:
2005-02-18 17:15:33, Bartek1112 pisze:
tylko gdzie ma byc ten zlot.



Proponuje się ustawić na Pl. Konstytucji (żeby Kiniusia sobie trafiła bez problemu), a potem się najwyżej przemieścimy
 
 
Cytat:
2005-02-18 09:11:54, Kiniusia pisze:
W sumie na ów striptiz można iść wspólnie, tez bym sobie popatrzyła jak kobitki tyłkami szorują podłogę lub wisza na rurze Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to iż mogę się pojawić w W-wce. Koleżanka Basis także ma chęć Was odwiedzić. [ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2005-02-18 09:15:21 ]



Jeśli minie mnie wizyta z Kiniusią w Sofii to sie pochlastam
  
 
Cytat:
2005-02-18 21:22:31, -JACO- pisze:
Jeśli minie mnie wizyta z Kiniusią w Sofii to sie pochlastam


Więc czyń tak bysmy się wreszcie poznali JACO