Lodz - moze spocik ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czesc,

Goral zalozyl watek o slizgawce Eko w Warszawie. Moze Lodzianie byliby chetnie zeby sie spotkac gdzies i poslizgac? Ja sie szczerze mowiac nigdy w to nie bawilem, a szkoda bo rzeczywiscie to dobry pomysl na zabawe i nauke. Dajcie znac czy bylibyscie chetni. Aura sprzyja wiec moze w ten weekendzik?

Pozdrowki
Matys
  
 
czemu nie.. .ale miejsce???
  
 
Na Warszawskiej przy Lagiewnikach jest taki parking gdzie czasami ludzie uczas sie jezdzic. Ja tez tam kiedys stawialem pierwsze kroki za kolkiem Czasami ludzie przyjezdzaja sie tam pobawic samochodami. Podjade obadac jak sie sprawy maja.
moze Dobry wzialby swoj nowy aparacik cyfrowy i wyprobowal go w warunkach sniegowych ?
  
 
uuuu, a nie daloby rady gdzies blizej? nie wiem, czy bede mial az na tyle czasu... a tak choc na kwadrans bym wpadl..
no i pokaz mi konkretniej, gzdie to moze byc Za chorobe nie znam tych okolic, dla mnie to koniec swiata
  
 
Warszawska ochodzi od Strykowskiej w lewo za stacja Orlenu.
Tam zaczynaja sie juz Lagiewniki. Jezli ktos bedzie mial jakas miejscowke gdzies blizej centrum to dla mnie nie ma problemu. Rzucam tylko haslo, a kwestia dogadania miejsca i czasu jest otwarta
  
 
dooomam i doomam - i za chorobe nie wiem, gdzie tam jest ten parking....
  
 
Wcale sie nie dziwie, bo oczywiscie pomylilem Warszawska z Wycieczkowa. Parking jest na Wycieczkowej Warszawska jest prostopadla do Wycieczkowej


[ wiadomość edytowana przez: 83matys dnia 2005-02-18 00:05:14 ]
  
 
Adaś totam gdzie przeważnie spotykają sie z FSO AK czyli tzw "kaloryfer".
jadąc strykawską w stronę strykowa mijając inflandzką (skrzyżowanie ze światłami (tylko w lewo)) wjeżdżasz na łuk w prawo i po lewej masz stację orlen za którą jest ulica w lewo czyli Wycieczkowa a potem jedziesz prosto z 1,5 może 2 km i po prawej stronie będzie dość duży parking nie sposób nie zauważyć także napewno trafisz
  
 
Wg mnie miejscówka jest Ok tylko termin do dogrania (żeby śnieg sie nie "skończył")

Sobota czy niedziela ?



pzdr
CHIO
  
 
Noooo elegancko ! Jak dla mnie to jesli sobota to przed 14 czyli jakos od rana, a w niedziele jestem dostepny caly dzien. Adas, Dobry Wam kiedy bardziej pasuje? A Bartek, Deejay, Skastad, inni klubowicze/kandydaci/przyjaciele/sympatycy jak u Was z czasem, macie chec zajrzec?




[ wiadomość edytowana przez: 83matys dnia 2005-02-18 13:12:06 ]
  
 
sobota - rano, niedziela - nie wiem jeszcze. Pewnie tez do poludnia.
  
 
Ja mogę w sobotę i niedzielę
Jak ustalicie szczegóły to dajcie znac
nr 604 99 33 13
(nie mam stałego dostepu do netu)



pzdr
CHIO
  
 
Powysylalem informacje do inncyh klubowiczow. Wiem ze niektorzy je odebrali. Napiszcie cos, okreslcie sie, bo musimy podjac jakas decyzje. Chio , ja i Adam jestesmy chetni na spotkanie i mamy czas. Okreslcie sie jakos.
  
 
Ok, udalo mi sie skontaktowac z Adamem, Dobrym i z Chio. Nie jest latwym zadaniem pozbierac pare osob w 2 dni, ale wyglada na to ze chyba sie udalo Jutro o 10:15 na "kaloryferze" na Wycieczkowej. Jezeli ktos chce zeby go poprowadzic to piszcie do mnie albo dzwonicie na komorke ( numer w profilu ).

Pozdrowki i do jutra
Matys
  
 
Cytat:
Jutro o 10:15


toz to w srodku nocy!!!
  
 

"sobota - rano, niedziela - nie wiem jeszcze. Pewnie tez do poludnia"

Mialo byc rano to jest rano. 12:01 to jest juz po poludniu, a nie rano. Pod Twoja sugestie ze ma byc rano w sumie wszystko ustawialem, zeby ludziom w miare pasowalo. Wysylalem widomosci, maile, pytalem. Wiecej juz nie bede wysylal.
Ja tam bede w kazdym razie kolo 10:15. Slawek i Chio potwierdzili ze beda.

Matys
  
 
Matys, spokojnie, zartowalem
  
 
Ja bede - nawet przyjade Ładą
  
 
Extra, Bartek jak mozesz to wez CB, bo chcialem sobie zobaczyc jak to dziala
  
 
Bartek, jakbys wracal przez dabrowe, to zajedz