Jakie tarcze do essiego?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam teraz bembny a chcialbym zminienic na tarcze od jakiego beda pasował? podkreslam ze jest ABS a samochód z 99r
  
 
Zdaje sie ze juz ktos o to pytal.... ale o ile dobrze pamietam to nie jest to najlepszy pomysl :no:
  
 
A po co Ci tarcze na tył? Hamulce z tyłu tylko w niewielkim stopniu biorą udział w wytracaniu prędkości w porównaniu z efektywnością przodu? ...no chyba, że chcesz kombinować z ręcznym Według mnie nie ma sensu inwestować w taką przeróbkę...
A jaki silnik masz w tej karocy?
  
 
Wątek już poruszyłem...
  
 
panowie...kolega nie pyta się czy warto czy nie....tylko od czego będą pasowały......jeżeli chcę sobie założyć na tył tarcze to jest jego sprawa....i jeżeli tarcze nie polepszają hamowania to po co były montowane w RS-ie i mocniejszym xr3i ??......samo to, że tarcze mają lepsze chłodzenie....i będzie to hamowało lepiej....wiadomo, że nie będzie jakiejś wielkiej różnicy......ale jest jeszcze jeden plus.....przy ładnej alufeldze tarcze o wiele lepiej się prezentują.....
więc nie uważam, żeby zakładanie belki z tarczami od RS-a nie miało sensu, czy nie było opłacalne....sam szykuję się na taką przeróbkę....
  
 
micab a kto mowi ze nie warto i ze nie ma to plusow - ja jak najbardziej na wiosne tez bede przerabial

a tak AZRAEL (to imie biblijne jakiegos aniolu czy demonadiabla oznacza chyba co??) cos juz wspominal ze nie warto

ale on powinien swoje forum forda zalozyc

SOLAK - z przyjemnoscia wymienie sie z Toba doswiadczeniami przy wymianie

PS: albo dorwe wlasnie cala belke albo bede zakladal takie jak mam z przodu 260mm wentulowane oczywiscie najlepiej z nacieciami i otworami