Warszawa Pick-Up

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Mam dość interesujące pytanie:Czy jakaś Warszawa Pick-Up została wyremontowana zgodnie z oryginałem? Bo jak dotychczas przeglądam zdjęcia tych samochodów , to wszystkie są po tuningu.
Pozdrawiam
  
 
Uderz do kolegi ROBI200 może on coś wie


-----------------
--- Biały ---
ten zły admin

[ wiadomość edytowana przez: BIAŁY dnia 2005-02-20 00:16:08 ]
  
 
fakt faktem ja też oryginału jeszcze nie widziałem
  
 
w Lublinie (ale chyba jest z Motycza) jeździ jedna warszawa Pick-up zrobiona na oryginał (no może oprócz reklamy na brezencie ) i raczej wszystko jest zrobione tak jak trzeba bo nie widziałem żeby miała jaieś cudowne dodatki tjuninkowe
  
 
No zgadza się...90% to tuningi...
Ale jeden miażdży....chodzi mi o Warszawkę Kustom
Jakby ktoś nie widział, nie słyszał i w ogóle to TUTAJ jest stronka poświęcona tej właśnie warszawce
PZDR
  
 
Cytat:
2005-02-20 09:08:16, Wujek-Kajtek pisze:
No zgadza się...90% to tuningi... Ale jeden miażdży....chodzi mi o Warszawkę Kustom Jakby ktoś nie widział, nie słyszał i w ogóle to TUTAJ jest stronka poświęcona tej właśnie warszawce PZDR



Taaak, szczególnie ciekawe zdjęcia w galerii... te u dołu strony
  
 
w muzeum inzynierii miejskiej w kraku jest orginal
  
 
Cytat:
2005-02-20 10:34:07, GT pisze:
w muzeum inzynierii miejskiej w kraku jest orginal


I to w pieknym stanie

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
zgadza sie ,jest piekna
  
 
Z orygonalów to rzeczywiście jest ten w muzeum w Krakowie(203p), jeden byl w Poznaniu, należal do Kuby Z. i jest jeszcze jeden Pod częstochową, niedawno byl do sprzedania za 25 tys i wyglądal naprawdę dobrze

  
 
Cytat:
2005-02-20 09:26:58, t_kucyk pisze:
Taaak, szczególnie ciekawe zdjęcia w galerii... te u dołu strony


  
 
Witam warszawomaniaków!
Mam namiar na warszawę pick-up (a także sedan) do odrestaurowania, zainteresowanych proszę o kontakt!
pozdrawiam