CZESCI DO 131 MIRAFIORI S W WARSZAWIE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WITAM, MAM DO SPRZEDANIA 131 MIRAFIORKE S NA CZESCI.PYTANIA KIERUJCIE NA MAIL,GRATY BEDA DOSTEPNE ZA OKOLO TYDZIEN PO PRZYWIEZIENIU AUTA.SA DO NIEGO TAKZE POLSKIE DOKUMENTY, ŁĄCZNIE Z I TU CIEKAWOSTKA; RACHUNEK ZAKUPU W PEWEXIE !!! AUTO BYLO KUPIONE W POLSCE I MIALO TYLKO JEDNEGO WLASCICIELA KTORY JUZ NIE ZYJE NIESTETY, OD POCZATKU DO KONCA JEZDZIL TYLKO NA OLEJACH CASTROL,NA DOWÓD PUSZKI PO OLEJACH Z PRZED 20 LAT KTÓRE DO DZIS LEZA W GARAZU !!! AUTO PRZEJECHALO TYLKO 25 TYS KM, OD 1980 ROKU NIE RUSZANE Z GARAZU, UDEZONY MA LEWY PRZÓD(BŁOTNIK I ZAWIESZENIE, MASKA,LAMPY I ATRAPA CALE)
  
 
Jezu!! Stary!! Czemu to auto ma iść na części?????
  
 
No rzeczywiście, zwłaszcza, że części od 131 S to chyba żadna duża atrakcja ... Zresztą ktoś coś takiego ostatnio sprzedawał, też trochę rozbitego...
  
 
nie na czesci!!! prosze ja kupie całą!!!
  
 
nie dajcie jej zdefragmentować !!!!
  
 
Ratujcie te furkę !!
Evoluzione - proszę - wrzuć fotki i powiedz ile ma kosztować cała ??
Pozdrawiam. Kiejstut
  
 
No no, moze ja bym łyknął
  
 
Ja sie pisze na całą !!! Evoluzione daj znac. Ja jestem chetny, bardzo pilnie potrzebuje
  
 
hm a ta mirka to 2d ??? bo ja szukam drzwi same drzwi od 2d !!
 
 
to wyzej ja ppisalem
  
 
Byliśmy z Karolem oglądać auto dziś, zrobiłem cyfrówką fotki, link tradycyjnie na priv albo na gg.

Stan .... hmmm
Złamany lewy przedni amortyzator, koło leży, błotnik lewy przód nie istnieje, drzwi lewe przód też porządnie uderzone, no i żałość pod lewym przednim słupkiem. Tylny błotnik lekko wgnieciony, jeden odblask od tylnej lampy lewej zbity, zderzaki w chromie, trochę pogięte. Reszta drzwi raczej w dobrym stanie, podłoga zdrowa, tu i ówdzie rdza (np. na słupku z prawej). W komorze silnika widać spawy przy górnych krawędziach ( coś kiedyś ktoś robił).
Wiatraka na chłodnicy brak, żadnych bonusów typu wspoma czy elektryka.
Silnik 1.6 OHV !!!!!! nie DOHC, wyjęte świece - cholera wie co tam zdążyło nalecieć. Skryznia skośna 4 z rozrusznikiem po prawej.
Środek fotele bez zagłówków, jakieś pokrowce, jest szansa, że pod pokrowcami dobra tapicerka, lekkie przetarcie na fotelu kierowcy na lewej górnej części. Klapy dobre. Podsufitka z tyłu trochę odłazi.
Pulpit ładny od 131s, zegary bez obrotka.

Czy to naprawdę przebieg 25000 ? Raczej więcej.



  
 
Sądząc po śladach oleju na silniku, cieknącym zaworze od nagrzewnicy, to raczej więcej jak 25000 km. Serce boli jak się na niego patrzy...
  
 
Jeszcze hmmm prawe drzwi po domknięciu odstawały u góry, więc albo buda się złożyła, albo ktoś robił tą drogą włam
  
 
Zdjęcia są tam gdzie skan Hajnesa w pliku 131s.zip