[k] kompletny zestaw tarczówek do 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mialem bracod Barteckiego ale ten od ponad miesiaca sie nieodzywa - wiec mozektos ma na zbyciu?? gotowy zestaw do zalozenia.
  
 
widze ze nie tylko mnie bartecki wydymal...
  
 
moze poszedl siedziec po tym jak pizgnal w radiowoz i jeszcze przed nim uciekal
  
 
bandyta no...........
  
 
moze w Obi będą mieć albo w Praktikerze
  
 
W Praktikerze nie ma Patrzylem
  
 
z czego mozna wykorzystac zaciski do tarcz brembo max procz CCS>> i gdzie mozna zamowic jarzma? bo tego Barteckiego chyba niewypuszcza. z DFa niechce bo maja swoje wady ,,,,,,,,,,,
  
 
jestem w trakcie zwalania hebli z przodu i bede kopiowal moje jarzma do zaciskow z cc/sc.

co do kosztow jeszcze nie znam ile za jarzma, musze najpierw znalezc kogos kto plazma tnie
  
 
Cytat:
2005-02-22 19:14:18, ZoLt4R pisze:
jestem w trakcie zwalania hebli z przodu i bede kopiowal moje jarzma do zaciskow z cc/sc. co do kosztow jeszcze nie znam ile za jarzma, musze najpierw znalezc kogos kto plazma tnie


To bedzie masowa produkcja?
  
 
zoltar a umialbys okreslic ogolnie koszt mniej wiecej ile kosztuje z odzysku zestaw (uzywane zaciski - tarcze zwykle). Bartcki mial k...tak tanio
  
 
po pierwsze to jak juz zrobie jedne "na zaś" zeby do kopiowania nie zwalac z auta. wywalanie hebli i piast zeby zdjac te blachy mi sie nie usmiecha

co do produkcji seryjnej.. najpierw musze znalezc zaklad i dowiedziec sie ile by takie jarzma kosztowaly, wtedy mozna myslec dalej

odnosnie zestawu jak bym robil kupilbym tylko uzywane zaciski i jarzma. przewody hamulcowe , tarcze i klocki montowalbym tylko i wylacznie nowe. ale nie musicie sie ze mna zgadzac..
  
 
no tarcze nowe w sumie chyba ze niebyly by zbyt zjechane. a zaciskow i jarzm ni w cholere nie umie w necie znalezc. nawet w rally juz chyba nie robia.
  
 
Cytat:
2005-02-21 19:35:50, Krzyh00 pisze:
widze ze nie tylko mnie bartecki wydymal...



A ja z Barteckim widziałem sie jak byłem w ostatnio Poznaniu (kupiłem od niego predkościomierz) jest ok! chyba poprostu zadoozo spraw na głowie.

Ps REKIN sprzedaje tarcze przód od 125p
  
 
daj mi jego numer kom na priv moze telefonicznie pojdzie szybciej
  
 
moze ktos mi powie gdzie robia takie zestawy bo hample trzeba założyć a nie ma skad
  
 
no i bartecki niestety sprzedal. co za pech.
  
 
Zostawcie mi barteckiego w spokoju jak sie ma milion pomysłów na minute to nie łatwo sie wyrobić
  
 
ano tak bywa.
  
 
teoretycznie juz nieaktualne bo zostalo tylko poczekac juz na jarzma od Zoltka.......
  
 
Gdyby Zoltar niedal rady ma ktos dojscie do ciecia plazmowego? rysunek jarzm by byl.