M jak Miłość

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzisiaj kolejny odcinek

a dla tych ktorzy nie zobacza.....Kasia przygotuje streszczonko prawda ?
  
 
Prosimy aby spam odbywal sie na temat serialu ew. bohaterow/odtworcow ich rol

  
 
ale losso chozzi?
  
 
Odcinek 298

Madzia martwi się co ma zrobić, Kinga mówi że porozmawia z Saszą. Umawia się z nim w kawiarni i pyta co zamierza, kiedy da rozwód Kindze, że ją oszukał bo wiedział od początku jak długo będą musieli być małżeństwem itp... Sasza jednak udaje że nie wiedział i mówi że na razie nie da rozwodu Madzi bo to jego życiowa szansa na obywatelstwo. Kinga wiec próbuje go szantażować że powie wszystko jego dziewczynie Oldze która jest bardzo zazdrosna. Jednak Sasza mówi że Olga o wszystkim wie i zaczyna być niemiły dla Kingi, mówi że lepiej żeby Magda siedziała cicho bo tak samo złamała prawo jak on i jeśli będzie chciała go pogrążyć pogrąży i siebie. Kinda potem opowiada Madzi o tej rozmowie przekonując ja żeby tez powiedziała wszystko Pawłowi. Madzia jednak nie jest do tego przekonana bojąc się że straci Pawła...wychodzi z domu i błąka się po mieście w końcu idzie do Pawła.

Do Grabiny wraca Simone (matka Stefana), Stefan się cieszy bo chce poprosić Małgosie o rękę i chce by były przy tym obie rodziny. W tym samym dniu jest tez przyjęcie które organizuje nowa właścicielka przetwórni –Alicja (przyjaciółka Simone) wiec Simone najpierw idzie do niej na przyjęcie po czym chce się udać do pubu na zaręczyny. Zabiera ze sobą pasierba przyjaciołki – Pitera, który jest nieźle wstawiony. Kiedy przyjeżdżają do pubu Piter idzie do kuchni gdzie jest Małgosia i dobiera się do niej. Małgosia wyrywa mu się i ucieka zapłakana, Stefan chce pobić Pitera jednak Marek go powstrzymuje i odwozi pijanego Pitera pod dom a Stefan odwozi Małgosię. Potem siedzi bardzo smutny że znów nie udało mu się oświadczyć Małgosi.

Ewa jedzie z Leszkiem i Olą do Warszawy na spotkanie z jego babcia. Gdy wraca jest pod wielkim wrażeniem babci Leszka, chwali jak została miło przyjęta razem z Olą.
 
 
O to ja niezle jestem w plecy :| Nic juz nie kumam... Moze nadrobie zaleglosci
Pozdrawiam.
  
 
hie hie sie dzisiaj porobilo hie hie ale to juz opisze Kasiek w swoim kolejnym streszczeniu
  
 
no i stefek sie oswiadczyl
  
 
Hehehe ano sie oswiadczył... smiałam sie przy tym strasznie
Najlepsze było jak Mostowiaki sie wystroili wszyscy a kazdy udawał że nie wie o zareczynach a w rzeczywistosci kazdy oprocz Gosie wiedział co sie swieci hehehe
 
 
A ja wole Pierwszą miłość, od pon do środy o 17.50 na bolsacie
  
 
Dziś oglądałem.
kogo lubicie najbardziej z Em jak Miłość

Pierwsza miłość - to ogląda moja mama
  
 
Hmm kiedys widziałam urywek jakiegos jak corka poszla z rodzicami na obiad rodzinny, wypila za duzo wina i wypaplała wszystkie tajemnice rodzinne typu że tata ma kochanke i temu podobne.. to to?
 
 
Cytat:
2005-02-21 21:26:27, storm pisze:
Hmm kiedys widziałam urywek jakiegos jak corka poszla z rodzicami na obiad rodzinny, wypila za duzo wina i wypaplała wszystkie tajemnice rodzinne typu że tata ma kochanke i temu podobne.. to to?



Musiałem nie oglądac tego odcinka, ale to pewnie to, a ta córka to Kinga
  
 
Cytat:
2005-02-21 21:31:19, jose pisze:
Musiałem nie oglądac tego odcinka, ale to pewnie to, a ta córka to Kinga



A nie wiem jak miała na imie bo tylko kawałek widzialam , miała takie dziwnie wlosy obciete

Cytat:
2005-02-21 21:25:25, CAr pisze:
Dziś oglądałem. kogo lubicie najbardziej z Em jak Miłość



Ja najbardziej to lubie Kinge i Kamila .
No i Norberta bo mi kogos przypomina
 
 
Jak widzę to Kingę to mi się niedobrze robi od tych jej włosów, blee Zupełnie nie rozumiem tej fryzury
  
 
Cytat:
2005-02-21 21:37:02, storm pisze:
... No i Norberta bo mi kogos przypomina



czyzby..........

mi tez pasi Kamil. Luzak gosc
  
 
hehe pierwsza milosc - tez sie czasem obejrzy
Kingi wlosy mi sie nie podobaja - z innymi bylaby calkiem fajna panna

a w mjm chyba najbardziej lubie ogladac co sie u mlodych dzieje - czyli blizniaki i ich kobiety hehehe

Kamil tez daje rade hehehe
  
 
A mnie sie wlosy Kingi podobaja.. zwłaszcza w ostatnim odcinku fajnie wyglądały....
 
 
A wracając do tematu. Odcinek 299

Peter przychodzi przeprosic Stefana, przepraszam tez Małgosie i starego Mostowiaka za swoje zachowanie.
Madzia budzi sie u Pawła, rozmawiaja, jednak ona nadal nie chce mu powiedziec o swojej tajemnicy, wraca do domu zaplakana , Kinga przekonuje ja by w koncu powiedziała pawłowi o wszystkim. Decyduje sie to zrobic wieczorem.
W miedzyczasie Kinga rozmawia z Pawłem, ktrory mowi ze Madzia ma jakąs tajemnice a on nie daje sobie z tym rady bo nie moze byc w kims kto nie ma do niego zaufania.
Wieczorek Madzia idzie do niego do pracy i probuje mu wyjawic wszystko jednak wpada zdyszana Kinga i przerywa.
gdy paweł idzie na zaplecze pojawia sie Sasza kory proponuje Madzi kolejne 15 tys, ta jednak odmawia, zaczynaja sie szarpac i na ratunek przybywa Paweł.. gdy pyta znow Madzie o wyjasnienie ta znow upiera sie że nie moze powiedziec - Paweł odchodzi.

Marta remontuje mieszkanie, jednak zaczyna ja to przerastac bo caly dom rozwalony, pakje sie u przeprowadza do Norberta ktory jest tym faktem bardzo ucieszony.

Simone zaprasza Mostowiakow na kolacje, ma to byc kolacja zarenczynowa ale w tajemnicy, zwlaszcza przed malgosia. Jednak Simone mowi w tajemnicy o zareczynach Markowi, Stefan takze w tajemnicy mowi o swych planach staremu Mostowiakowi, a Hanka mowi Mostowiakowej i tak wszystcy (oprocz Małgosi) wiedza mimo ze nikt mial nie wiedziec
Na kolacji Stefan sie oswiadcza i Ona mowi TAK..

a teraz trwa nastepny ale ja jutro obejrze.
 
 
czyli streszczonko wrzucisz albo jutro wieczorem albo w czwartek

a odcinek jak odcinek - nic specjalnego dzis sie nie dzialo
  
 
Ludzie to jakaś plaga na te tasiemce Kiedyś wenezuelskie, teraz polskie. Nie dość, że moi rodzice to jeszcze moja żona
Co w nich jest, że tak wciągają