Tylne zawieszenie stuka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,mam puga 405,ostatnio coś zaczęło mi stukać na dziurach gdy prawe tylne koło wjechało w dziurę.Są tam jakieś drążki skrętne,kolega odkręcił koło i mówi że jest luz ale nie wie dokładnie gdzie,jak się rusza zabęben na boki to słychać i rzeczywiście bęben przesuwa się na bok,co to może być,jak wygląda dokładnie to zawieszenie od środka,jest tam jakaś tuleja teflonowa,ale czy tylko to?Pomocy

Słyszałem że tylna belka łatwo sie psuje,czy wystarczy wymienić łozyska?


[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-02-22 22:11:18 ]
[ powód edycji: zmiana tyt. watku ]
  
 
czasem wystarcza lozyska, a czasem nie. Zalezy,ile tak jezdziles. Wiadomo bedzie jak sie rozbierze.
  
 
a ile takie łożyska kosztują,u mnie w sklepie ok 100zł,czop 250zł,belka 750 używana,opłaca się jeżeli jest belka do wymiany kupować używaną?A i widzę w profilu że masz symbol GRi ja też mam ale GR co oznacza ten skrót? z tyłu mam jeszcze jakieś WI czy coś takiego?Co to oznacza?
  
 
W 406 też jest belka skrętna z tylca???

Czy to prawda ,że wystarczy wymienić/nasmarować w/w lożyska raz na jakiś czas i wtedy nie ma problemów i nie trzeba wymieniać belki????
  
 
Cytat:
a ile takie łożyska kosztują,u mnie w sklepie ok 100zł,czop 250zł,belka 750 używana,opłaca się jeżeli jest belka do wymiany kupować używaną?


u nas cala robota z regeneracja belki to ok 1200. Nie wiem, ja byl regenerowal swoja.... z uzywkami roznie bywa.

Cytat:
A i widzę w profilu że masz symbol GRi ja też mam ale GR co oznacza ten skrót?


GR - to srednia wersja wyposazenia (lepiej niz GL, gorzej niz SR) a i - to wtrysk.
Cytat:
z tyłu mam jeszcze jakieś WI czy coś takiego?Co to oznacza?


a to to nie wiem. Mozesz walnac fote tego oznaczenia? Moze to nie firmowe?
  
 
Cytat:
2005-04-12 07:14:35, -JACO- pisze:
W 406 też jest belka skrętna z tylca???


w 406 nie ma belki skrętnej (osi zespolonej) tylko kompletnie inna zawiecha wielodrążkowa...
belka to domena 405, 306, partnera...