śnieg + gleba = pług :D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
poniżej fotki dla tych, kórzy nie wierzą, że zimą da się jeździć na glebie zrobione dzisiaj...wyjechałem zaraz po śnieżycy robiłem trochę za pług....ale to nic....




no i to foto, żeby mi nikt nie powiedział, że tylko na podwórku do zdjęcia wyjechałem

  
 
hehe ... ja jeep'em tesh daje jakos rade hihihih
  
 
fotki przefajne micabopług
  
 
ja mam tak samo nawet resztki sniegu na ulicach biore podwoziem
  
 
sorrki za maly offtopic ale umnie sniegu juz nie ma, teraz tylko lod nad ranem wiec:

opony zimowe + kolce + ice = Fun!!





[ wiadomość edytowana przez: SergioSI dnia 2005-02-23 14:32:27 ]
  
 
niom... ja mam nadzieje że już następnej zimy też bede za pługa robił
  
 
z tym sniegiem to nie ma sie z czego smiac
- ja przez dwa tygodnie nie umialem wjechac do garazu -

- sniegu bylo w ciul i zawsze na podwoziu w polowie drogi zostawalem - tylko wsteczny mnie ratowal -

- teraz umylem i wypastowalem bolida i stoi w garazu - byle do wiosny - albo do walnego
  
 
eee... to slaby zawodnik z ciebie marcel.. jak ja sie powiesilem na sniegu, wciskalem jedynke, puszczalem sprzeglo i wysiadalem z auta szedlem na tyl i pchalem je a jak wjezdzam, to tak dlugo az mi caly snieg z drogi sie usunie
  
 
Achhhh ta zima. Nie łudzcie się, jeśli droga jest czarna to nie znaczy, że za zakrętem nie czeka na was, jakaś fajna naniesiona przez wiatr ZASPA!!! Ja tak miałem jak jechałem zapakowany w 3 osoby. Pulsacyjne hamowanko było, ale i tak przydał się plastik pod silnikiem
  
 
... niop .... ładnie Ci micab nasypało ...... u mnie dzis po raz pierwszy w tym roku deszcz padał .....
  
 
Kurcze też bym chciał mieć taki pług jak Ty micab Ale może na przyszłą zimę autko będzie pługo podobne...choć jeszcze nie wiem na jakiej glebie
  
 
Cytat:
2005-02-23 17:37:35, Cioska pisze:
Kurcze też bym chciał mieć taki pług jak Ty micab Ale może na przyszłą zimę autko będzie pługo podobne...choć jeszcze nie wiem na jakiej glebie



..... niop albo musisz sie przeprowadzić w rejony gdzie więcej śniegu pada ......
  
 
paliwa duzo Chlooopoku to Ty nie masz
  
 

Śliczny pług Nie to, co stary Jelcz lub Star z piaskarką! Masz jakiś kontrakt z Miejskim Zarządem Dróg lub Służbami Oczyszczania Miasta!? Da sie na tym zarobić? Pozdrowka!
  
 
hehe....kontraktu ze służbami nie mam ale chyba czas o tym pomyśleć....wkońcu jak założe hokej to już wogle wszystko zbieram

mazzi.....tyle paliwa co jest na zdjęciu to i tak jest dużo....przeważnie mam jeszcze mniej....no bo po co....LPG rulezzz.....ostatnio nawet nie udało mi się dojechać spod garażu do bramy.....bo się skończyło
  
 
oj u mnie bys tak micab nie pozgarnial sobie zniezku bo zniezek ciut zamarzł i w lód sie zamienil i naprawde ciezko sie jezdzi....zwlaszcza jak ktos ma taka glebe jak ty
  
 
ja to marze o takim pługu śnieżnym...
  
 
Jak się ma niskie auto to się czasem można zdzwic brzydko - masz tam jakąś płytę pod auto?
  
 
Czemu wcześniej nie mówiliście że macie takie wspaniałe pługi. Może któryś by wpadł do mnie i przepchał mi tą zaspę z przed bramy. Musiałem się łopatą męczyć.
Teraz jest już spoko ale tej zimy bywało ciężko.


  
 
koala.....oj z taką zaspą to bym sobie chyba nie poradził

płyty pod autem nie mam, nawet jakbym założył to jeszcze miałbym niżej...więc wtedy to już by chyba iskrami sypał