O tuningu...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Chciałem powiedzieć, że przeglądałem stronki angielskie i niemieckie o tunningu Essinek i powiem szczerze, że nie mamy się czego wstydzić!!! Oczywiście mówię o prawdziwym tuningu, a nie o naklejkach i futerkach na kierownicy czy napisikach na tylnej klapie lub na błotnikach (np. Turbo 16V Bolero GTI 2.0i Super Edition i inne bzdury). Przeglądałem autka w naszej galerii i tacy właściciele, jak Mag, czy Micab (i jeszcze kilku innych) ma naprawdę pięknie odjechane samochody. Są poprostu elegancko i ze smakiem stuningowane, za (wydaje mi się) rozsądne pieniądze i jestem przekonany, że zdobyłyby uznanie także na zagranicznych zlotach. W niemczech i anglii potrafią też pięknie spaprać Essinki, bo wykładają kasiurę na jakieś kosmiczne spojlery i 20" telewizory, które tylko wzbudzają śmiech i politowanie!!! No... Teraz mi ulżyło, że takiego mądrego posta napisałem Pozdrawiam Wszystkich!

PS. Jak to MAG pozbyłeś się autka?
  
 
A moze by tak smignac kiedys za garnice ??
  
 
Niestety tuning mechaniczny niejest na takim poziomie jak unich
  
 
niom... u nas ludziska nie mają tyle hajsu co tam
  
 
Cytat:
2005-02-25 22:37:07, Tazz pisze:
A moze by tak smignac kiedys za garnice ??


Kiedys tak sobie myślałem o takim wyjezdzie np do Berlina na złocik i jesli znajdą sie chetni moge zorganizowac nocleg tłumacza itd
  
 
Cytat:
2005-02-25 22:58:40, Irekcity pisze:
Kiedys tak sobie myślałem o takim wyjezdzie np do Berlina na złocik i jesli znajdą sie chetni moge zorganizowac nocleg tłumacza itd



Jeżeli Ci chodzi o Ford Total, pod Berlinem, to ja się piszę... Już są wstępne plany tego wyjazdu I jeszcze jedno... tłumacza nie potrzebuję
  
 
Cytat:
2005-02-25 22:35:37, Pawel_AMG pisze:
PS. Jak to MAG pozbyłeś się autka?



No niestety Maciek już nie ma pięknej kombicy, ale została mu jeszcze jedna
  
 
Nio ja takim wyjazdem bylbym zainteresowany
  
 
MAGu pozbyl sie kombicy ale ja wczesniej oskubal z tego co sie dalo ...
  
 
Cytat:
MAGu pozbyl sie kombicy ale ja wczesniej oskubal z tego co sie dalo ...


I tera bedzie przekładał do starej wszystko z powrotem
  
 
MAGu powiedz mi kiedy chcesz swoj kolektor tuningowac ?
  
 
ja tam myślę, że na ford total to trzeba pojechać
  
 
Ty nie mysl tylko sie na GG odezwij

Co do imprezy Ford Total .. to kiedy toto jest ?
  
 
No to świetnie panowie Zabierzcie mnie ze sobą na hol! Przyjedziemy wczesnym rankiem na ten TOTAL, kiedy jeszcze nikogo nie będzie i zajmiemy strategiczne miejsca, a najważniejsze, że nikt nie będzie widział jak jeździ moje auto (1.3 EFI), tylko będzie sobie ładnie stało i ewentualnie grało. Bo stanie i prezentowanie się mu wychodzi najlepiej
  
 
Cytat:
2005-02-26 12:42:01, NoSeK pisze:
Ty nie mysl tylko sie na GG odezwij Co do imprezy Ford Total .. to kiedy toto jest ?



Nie wiem czy co roku jest w tym samym terminie, ale w zeszłym było 2-4 lipca. Ja się intensywnie wybieram w tym roku...
  
 
Cytat:
2005-02-26 19:44:39, Cioska pisze:
Nie wiem czy co roku jest w tym samym terminie, ale w zeszłym było 2-4 lipca. Ja się intensywnie wybieram w tym roku...



Adaś, jedziemy razem, tak jak rozmawialiśmy .
I Thomasa tam spotkamy
  
 
KriSSo, jasne że tak Ale może jeszcze ktoś będzie chętny, im więcej osób tym lepiej... chyba
  
 
ja bym chętnie pojechał!!!
  
 
Cytat:
2005-02-27 19:34:20, KriSSo pisze:
Adaś, jedziemy razem, tak jak rozmawialiśmy . I Thomasa tam spotkamy


no to jedźcie razem a ja sobie pojadę osobno
  
 
Cytat:
2005-02-27 22:19:27, micab pisze:
no to jedźcie razem a ja sobie pojadę osobno



Ale nie w 'tym' sensie razem. Tylko, że ja pojadę i KriSSo też. Skoro Ty też chcesz jechać micab, to spoko. Im więcej nas będzie tym lepiej