Uzupelniony profil:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako kandydat na czlonka klubu wywiazuje sie z powinnosci wypelnienia profilu
Dodatkowo watek zakladam jako ze mialem kilka prosb o przeslanie fotek na maila wiec teraz juz sa dostepne.

A w dziale "tuning"... hmm, kazdy uwaza ze to tuningowane auto a ja i tak zawsze powtarzam, ze tylko inaczej pomalowane
pozdrawiam

opinie...mile widziane
  
 
no co by nie mówił robi wrażenie
  
 
mnie sie bardzo podoba
  
 
Dziekuje za pierwsze opinie dodam ze na obecna chwile wydech jest nieco inny niz na fotce (jest owalny i sporo wiekszy ladniejszy) na wiosne w ladnej sceneri porobie jakies nowe fotki
  
 
zapraszamy jutro na spota do katowic masz w sumie blisko
  
 
Tak slyszalem/czytalem (Liked mi pisal) niestety jutro zajecia na uczelni;/ ale jak sie uda cos urwac tej uczty intelektualnej to sie pojawie.
  
 
Piekny Essi ... widac ze wlozyles w niego duzo serca ... i pomimo tego ze generalni jestem przeciwko wszelkim malowankom ... ta mi sie podoba .. jakos tak pasuje do autka. Duzo robia tez te czarne szybki ...

A jesli chodzi o wydech - to na aktualnych fotach go w ogole nie widac
  
 
Mnie się dosyć podoba Nie jestem zwolennikiem malowań autek, ale ten Twój samochodek jest całkiem rozsądny
  
 
Cytat:
2005-02-27 00:15:09, Kamil007 pisze:
(...) hmm, kazdy uwaza ze to tuningowane auto a ja i tak zawsze powtarzam, ze tylko inaczej pomalowane...



Wiesz Kamil007, inny lakier to też rodzaj tuningu. Mnie się Twoje auto bardzo podoba, miałem okazję je kilka razy zobaczyć na własne oczy... Robi wrażenie
  
 
Kamil moją opinię już znasz

PS. Dzięki za fotki
  
 
robi wrazenie
  
 
Witam z rana
Dziekuje raz jeszcze za kolejne opinie.
Kozik: tak znam Twoja opinie i byla "mniodem" na moje serce
pozdrawiam
  
 
Bardzo ladna eesina!!!
  
 
mnie się podoba...oby tak dalej.....
  
 
Ładny essi - jak skoncze swojego robić to też zapodam fotki... Widze że poszerzenia - progi masz Kamei - tak jak ja.
U sibie musze sie z ladowaniem uporać - wymieniłem szczoty z regulatorem a jak mu dam po obrotach to sie zapala kontrolka :/

  
 
Może gdybym zobaczył na żywo...