Sprzedam kierownice z nabą

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam sprzedam kiere mialem zakladac do malca ale juz nie ma sensu jest mniejsza bodajze od maluchowskiej o 1-2cm, ma zalożony tak jakby pokrowiec z grubej skory co do ceny to jak zwykle propozycje...
FOTKI:






[ wiadomość edytowana przez: boombel dnia 2005-03-03 21:39:36 ]
  
 
A jest jakis ateścik na ta kierownice ??
  
 
chętny na nabe jestem jak cos w pierwszej kolejności. ile za sama nabe?
  
 
40 zeta dam od ręki pod warunkiem, że ma klakson i jest na gruby wieloklin (taki jak w starych maluchach)
  
 
A ten pokrowiec mozna zdjąc,? bo nie wygląda za ciekawie i co jest pod spodem?
  
 
mam taka sama i tez od Boombla kupilem lkezy na tv.
  
 
a czy ktos ma nabe?
  
 
to tak
atestu nie ma
naby samej nie sprzedam
jest na gruby wieloklin bo jezdzila w polonezie i klakson tez niby ma ale nie wiem czy dziala
i tak panowie pasuje mi z 60zl bo tyle dalem i niechce przynajmniej stracic
da sie zdjac pokrowiec ale pod spodem jest cienka widac na zdjeciu troche ale w rekach fajnie lezy bo jest gruby i przecie zle nie wyglada
i jeszcze jedno z tylu dlatego jest tak przytarta bo chcialem sobie ja wypolerowac bo jest aluminiowa tylko pomalowana na srebrno ale jak sie polernie to wyglada spoko maskekk wie
P.S.maskekk a czemu lezy na tv??

[ wiadomość edytowana przez: boombel dnia 2005-03-04 07:34:28 ]
  
 
witam! jakie sa odstepy miedzy srubami mocujacymi po przekatnej i po obwodzie?
  
 
ja mam taka nabe w piwnicy.. heh ;]
  
 
Bo czeka az moja dziewczyna kupi sobioe samochod i bedzie dla niej strasznie jej sie spodobala ja mialem razem z samochodem inna to juz mi sie zmieniac niechcialo.
  
 
odswiezam bo szymek cos sie nie odzywa a byl chetny cena 60zl bo tyle dalem a jej nie zalozylem nawet

[ wiadomość edytowana przez: boombel dnia 2005-03-12 07:48:29 ]
  
 
witam! hmm no kiera nawet nawet ale nie mam 100% pewnosci ze pasuje na moja nabe.
  
 
szymek musi pasowac
  
 
chłopaki nikt niechce?? bo dalej aktualne
  
 
ok cena 50zl
  
 
50zł powiadasz? hmmmm. Ile może kosztować obszycie? Opuścił byś jeszcze na przesyłke
  
 
Hey wyslalem priva
  
 
sprzedana bullitowi

[ wiadomość edytowana przez: boombel dnia 2005-03-21 19:09:54 ]