Kupie felgi 13-stki od BMW

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ma ktoś najlepiej z Rzeszowa do sprzedania 2 felgo 13-stki od BMW ale 5-cio calowe
  
 
Widze ze felg chyba szybko ne kupie
  
 
Polecam Allegro... tam mozna czasami znalezc. Przesyłka 2 sztuk około 20zł
  
 
Własnie szukam juz wszeziepraktycznie od dłuzszego czasu - owszem są ale nie trafiłem na 5 cali wszędzie tylko 5,5 calowe
  
 
5.5 cala to jedyny sluszny rozmiar;D
  
 
Wiem o wiele lepiej się prezentuje i łatwym sposobem powiększa się rozstaw
Ale niestety na przód mi nie podejdą bo są za szerokie, poniewaz mam cały pas przedni przystosowany do chromów a co za tym idzie nadkola sa wąskie - poszezanie jest w planach ale przy zmianie przedniego pasa a to narazie jest odległy pomysł
  
 
rozumiem cie. dlatego u siebie wymienilem przednie blotniki na flowskie.
  
 
U mnie niema sensu zmieniać bo chce powrócic do chromów - plastiki są tylko narazie bo poprzednie chromy były juz w opłakanym stanie - poza tym przy tych błotnikach niemam mocowań pod plastiki co przy chromach znacznie poprawia wygląd

A 5 cio calówki kupił bym w sumie tylko na czas plastików - w lecie szykuje się wielka przemiana mojego bolida
  
 
u mnie tez beda chromy oczywiscie. tyle zemocowaniasie usunie i zaszpachluje;D
  
 
mam dostep na szrocie do dwoch 5 calowych (5Jx13), bo wlasnie dla siebie szukam jendej albo dwoch 5,5 calowych. (kraweznik sie nagle pojawil na mojej drodze)) no i znalazlem wlasnie 5 calowe. ale spytalem kolesia jaka cena. mowi ze jedna fela 60 zeta. felgi stoja na bmw 3 starej zezlomowanej, sa oryginalne. czy proste - nie wiem. interesuje cie to??? gdyby tak to moze jakas wymiana ty wyslesz mi 5,5 cala a ja tobie 5? tzn aj tobie tak czy siak moge wyslac jakbys chcial a ty mi to jeszcze sie okaze bo jutro jade na gielde i moze cos znajde. a wiec jak??
  
 
znajdziesz na gieldzie cos... tydzien temu jakbylem to widzialem chyba z 8 sztuk. po roznych stoiskach. ceny od 30-40 za sztuke ale pewnie sie cos utarguje jak to sie zwykle na gieldzie robi
  
 
ja kupuje seicentowskie sa wg. mnie spoko i sobie negatyw dam i bedzie oki prace nad moim malcem ida pelna para nawet dzis kupilem pare rzeczy a w lecie malowanko...... co tylko kaska jakas wpadnie to idzie na malca

mi tam plastiki nie przeszkadzają........ podoba mi sie alle..moze kupie sobie chromiki po malowaniu sie obaczy...
  
 
poweim wam ze ceny cosik dziwne. ja kupilem od kolesia z allegro za 120 zl czetry sztuki 5.5 po piaskowym oczysczeniu i lakierowaniu na cieplo....