[306]Czy lampy z gładkim szkłem pasują bez przróbek

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Do Lajonka przed facem czyli jeszcze z oddzielnymi kierunkami ?
  
 
na moje oko pasuja, ale nie wiem, jak dolne mocowanie wyglada w tych nowych. Ksztalt maski i blotnkow jest ten sam.
Ale widzialem kiedys test - i te gladkie wypadly znacznie gorzej, niz te starsze.
  
 
Jesli dobrze rozumiem to chcesz zalozyc lampy po faceliftingu do 306 sprzed liftingu (ze starym przodem)?
  
 
...a moim zdaniem nie pasują wcale. Reflektory po FL mają inne gabaryty (są trochę wyższe a ich górna krawędź bardziej skośna) maska ukształtowana jest inaczej, nie ma szans by bez wymiany maski i zderzaka było ok. Wysoce prawdopodobne jest też, że błotniki w okolicach reflektorów są inaczej uformowane.
  
 
zbadałem jeszcze raz zdjęcia i potwierdzam, że lampy po fl z gładkim szkłem lub nie mają inny kształt niż te przed. Reflektory są pod nieco innym kątem przez co wydają się być wyższe a ich górna krawędź jest bardziej wyoblona. Maski są różne natomiast błotniki wydają sie być takie same (na 80%)
  
 
Cytat:
2005-03-04 17:48:47, Focus86 pisze:
Jesli dobrze rozumiem to chcesz zalozyc lampy po faceliftingu do 306 sprzed liftingu (ze starym przodem)?



a mnie sie wydawalo, ze pytanie dotyczylo lamp PO liftingu. Byly ich 2 tyty. I te wymiary maja identyczne.
Sa tradycyjne i gladkie (bo wersja FL miala tez "mini FL", wlasnie dostaly wtedy gladkie szyby).
Widac zle zrozumialem. Do tych najstarszych 306 faktycznie nie beda pasowac...
Przepraszam, nie doczytalem ze chodzi o nastarszy model.... tak to jest jak sie robi 10 rzeczy na raz ;(

[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2005-03-05 16:05:46 ]
  
 
KLIK To ogloszenie jest juz drugi raz. Mam nadzieje ze nie chcesz zrobic tego samego. Jakos niechce mi sie wierzyc ze ktos od tak sobie sprawil sobie nowy przod w samochodzie. Musial byc zdrowo pukniety, trafil sie ladny przod ale od nowego modelu i zalozyl...
Tak samo zrobil jeden z taksowkarzy z firmy mojego taty. Rozwalil nubire jedynke (czyli stara). Do przedniego slupka nie bylo nic. Kupil ze zlomu Nubire dwojke (nowa) bez tylu (nie miala nic do srodkowego slupka) Przod przelozyl do swojej i jezdzil taka sklejka...
  
 
Dziękować, napisałem do tego gościa co sprzedaje tą 306, zobaczymy co powie.
  
 
a co napisales?
  
 
Już wsio jasne.
Niestety trzeba zmieniać pas przedni, maskę, grill i zderzak.
Chyba że bym się uparł i sam porzeźbił to pewnie da radę