[s]światła tylne do DFa klasyka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kumpel ma do sprzedania światła tylne do DFa te starsze pionowe, w stanie bardzo dobrym. Proponujcie cene. światła są w Krakowie
  
 
30 za 2
  
 
Cytat:
2005-03-05 10:40:22, -maly- pisze:
Kumpel ma do sprzedania światła tylne do DFa te starsze pionowe, w stanie bardzo dobrym. Proponujcie cene. światła są w Krakowie



W STANIE BARDZO DOBRYM???jak to rozumiec...byly kiedys zakladane czy noweczki
  
 
Właśnie jaki chrom, jakie szkiełka, jakie wnętrza, tyły itd.
Zapodaj fotki najlepiej
Moja oferta cenowa dalej aktualna
Pzdr
  
 
narazie nic nie wiem.. skontaktuje sie i dam znać... on mówił że chrom w stanie wręcz idealnym, a szkiełka raczej wporzo, może być jakaś ryska ale tak jak mówie musze skontaktowac sie z nim. Jeżekli chodzi o fotki to narazie jest to nie mozliwe.
  
 
Witam i przepraszam za zawiasa, ale nie miałem jak sie skontaktować z kumplem który chce sprzedać te swiatła... powiedział ze są one w stanie idealnym, ja ich nie widziałem wiec nie moge sie wypowiedzieć... powiedział ze chce za nie 70zł.. jesli ktos nadal chetny to prosze na priva pisac, dam namiar na kumpla.Pozdrawiam, Maciek
  
 
wątpie rzeby ktos kupił w ciemno - na słowo , foty by bardziej to obrazowały
  
 
tak Sir_Mirras zdaje sobie z tego słowo, ale nie mamy możliwości narazie cyknięcia fotek:/ ale gośc jest z krakowa jak coś to przecież można sie gdzieś umówić co by oblookać:] Pozdrawiam
  
 
czy te światła to jeszcze aktualne i czy cena to za jedno czy dwie lampy? I gdzie ewentualnie można by je obejrzeć?

robs18@poczta.onet.pl