SWAP 903 NA CZESCI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Warunkiem sprzedania czesci jest pełen komplet chętnych na czesci bo nie mam zamiaru rozbierac pół auta bo ktos chce skrzynie biegow.Sprzedaje go na czesci z powodu brakujacej kasy na cc sporting dzis ojciec mi zapowiedział ze swapa musze sprzedac choc chciałem go sobie zostawic((( gdyz jest moim oczkiem w głowie.
-Silnik 903 stan idealny praktycznie wszystko nowe z gaznikiem dwugardzielowym cena około 850zł
-belka 150
-flansza 150
-skrzynia biegow z eleganta stan igła 150zł
-zbiornik wyrownawczy z poldka nowka 20zł
-chłodnica z poloneza ta cienka z dwoma wiatrakami cena 170zł
-weze do nagrzewnicy gumowe zbrojone cena 20zł
-zegary cc sporting stan idealny przerobione na dwa cylindry ale moga byc tez na 4 cena 200zł
-kierownica z eleganta wraz z kolumna na cienki wieloklin cena 80zł
-wykładziny z wnetrza od eleganta 20zł
-plastiki z eleganta te na radio i schowek 20zł
-boczki tylne szare z eleganta 15zł
-swiatła z eleganta przod H4 nowki ,kierunki przednie carello,tylne przyciemniane za wszystkie 40zł
-kompletna instalacja z eleganta 50zł
-dwa koła zimowe 12 z felgami stan idealny cena 150zł
-dwa koła letnie 12 tersus stan dobry z felgami cena 50zł
-4 sztuki felg z golfa z oponami 175/50 r 13 ,opony sa nacinane bierznik spoko 400zł
-hamulce tarczowe z cc kompletne +plus wezyki przystosowane pod 126p 250zł
-cała karoseria z maska przednia i tylna z eleganta moze byc tez sprzedana z zawieszeniem seryjnym rok 84 po malowaniu dwa lata temu stan .b dobry podłoga obspawana 400zł
-wachacze stan ideał 40zł
-resor prawie nowy seryjny 50zł
-przekładnia z eleganta jak nowa 30zł
-zderzaki szerokie przod i tył 40zł oba
-pasy czerowne z cc sporting 70zł
-drzwi prawe i lewe stan b.dobry 40zł sztuka
-przełaczniki do wycieraczek jak nowe 25zł
-obudowa licznika wraz z przełacznikami z eleganta 25z
-alarm z centralnym zammkiem i syrena 80zł
-silnik wycieraczek prawie nowka 20zł
-regulator czasowych wycieraczek 10zł
-szyby tylne uchylane przyciemnione 30zł
-szyba przednia stan b.dobry 25zł
TAK JAK PISAŁEM WYZEJ AUTO BEDZIE DOPIERO ROZEBRANE JAK ZDECYDOWANA WIEKSZOSC CZESCI BEDZIE ZAKLEPANA SAMI ROZUMIECIE O CO CHODZI.KONTAKT TEL 500 632 037 LUB GG 6374054

[ wiadomość edytowana przez: fulda dnia 2005-03-06 14:28:25 ]
  
 
Cytat:
2005-03-06 14:22:55, fulda pisze:
Warunkiem sprzedania czesci jest pełen komplet chętnych na czesci bo nie mam zamiaru rozbierac pół auta bo ktos chce skrzynie biegow.Sprzedaje go na czesci z powodu brakujacej kasy na cc sporting dzis ojciec mi zapowiedział ze swapa musze sprzedac choc chciałem go sobie zostawic((( gdyz jest moim oczkiem w głowie. -Silnik 903 stan idealny praktycznie wszystko nowe z gaznikiem dwugardzielowym przebieg około 5 tys km cena około 850zł -belka 150 -flansza 150 -skrzynia biegow z eleganta stan igła 150zł -zbiornik wyrownawczy z poldka nowka 20zł -chłodnica z poloneza ta cienka z dwoma wiatrakami cena 170zł -weze do nagrzewnicy gumowe zbrojone cena 20zł -zegary cc sporting stan idealny przerobione na dwa cylindry ale moga byc tez na 4 cena 200zł -kierownica z eleganta wraz z kolumna na cienki wieloklin cena 80zł -wykładziny z wnetrza od eleganta 20zł -plastiki z eleganta te na radio i schowek 20zł -boczki tylne szare z eleganta 15zł -swiatła z eleganta przod H4 nowki ,kierunki przednie carello,tylne przyciemniane za wszystkie 40zł -kompletna instalacja z eleganta 50zł -dwa koła zimowe 12 z felgami stan idealny cena 150zł -dwa koła letnie 12 tersus stan dobry z felgami cena 50zł -4 sztuki felg z golfa z oponami 175/50 r 13 ,opony sa nacinane bierznik spoko 400zł -hamulce tarczowe z cc kompletne +plus wezyki przystosowane pod 126p 250zł -cała karoseria z maska przednia i tylna z eleganta moze byc tez sprzedana z zawieszeniem seryjnym rok 84 po malowaniu dwa lata temu stan .b dobry podłoga obspawana 400zł -wachacze stan ideał 40zł -resor prawie nowy seryjny 50zł -przekładnia z eleganta jak nowa 30zł -zderzaki szerokie przod i tył 40zł oba -pasy czerowne z cc sporting 70zł -drzwi prawe i lewe stan b.dobry 40zł sztuka -przełaczniki do wycieraczek jak nowe 25zł -obudowa licznika wraz z przełacznikami z eleganta 25z -alarm z centralnym zammkiem i syrena 80zł -silnik wycieraczek prawie nowka 20zł -regulator czasowych wycieraczek 10zł -szyby tylne uchylane przyciemnione 30zł -szyba przednia stan b.dobry 25zł TAK JAK PISAŁEM WYZEJ AUTO BEDZIE DOPIERO ROZEBRANE JAK ZDECYDOWANA WIEKSZOSC CZESCI BEDZIE ZAKLEPANA SAMI ROZUMIECIE O CO CHODZI.KONTAKT TEL 500 632 037 LUB GG 6374054 [ wiadomość edytowana przez: fulda dnia 2005-03-06 14:28:25 ]

  
 
Witam
ja rezerwuje skrzynie biegów
pozdro
  
 
Rezerwuje:

hamulce tarczowe z cc kompletne +plus wezyki przystosowane pod 126p 250zł
przekładnia z eleganta jak nowa 30zł
drzwi prawe i lewe stan b.dobry 40zł sztuka
skrzynia biegow z eleganta stan igła 150zł
szyby tylne uchylane przyciemnione 30zł



[ wiadomość edytowana przez: Sllowik dnia 2005-03-06 17:59:07 ]
  
 
Ja rezerwuje wykładzine
  
 
ja sie zastanawiam nad alarmem i centralnym!!!narazie rezerwacja
  
 
Wężyki do nagrzewnicy bis wstępnie bym wziął, jeszcze musze podjechać na szrot i oblookać nagrzewnice na dniach
  
 
moze jakieś fotki budy??