Narazie tylko pytam >>elektryczne szyby 126

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hej moze bede sprzedawal i narazie pytam czy bylby ktos chetny na takie cos zrobione jest to wg opisu na stronie f&f wszystko gotowe instalacja tylko podpiac i odsuwac i zasuwac

[ wiadomość edytowana przez: boombel dnia 2005-03-07 16:14:55 ]
  
 
no na takie cos jak silniczki przerobione do malca i wiazka do tego z przyciskami
  
 
Jak cena bedzie ok to chetni sie zawsze znajda :]
  
 
to jaka dla was jest cena ok?? tylko powaznie
  
 
ok SPRZEDAJE cena ok 150zl bo tyle prawie mnie to wyszlo
  
 
foty mozna dostac?? przemek.frelik@wp.pl
duzo roboty zeby to zamontowac??
  
 
fotek tak akurat nie mam ale wyglada to prawie identycznie jak na stronie f&f tylko ze u mnie nie ma tyle podkladek TUTAJ a zeby to zamontowac to speca nie potrzeba tym bardziej ze jest juz gotowa instalacja tylko trzeba plusa i juz
  
 
we wrocku 350 zetów z montażem i roczną gwarancją nowy zestaw.
  
 
Cytat:
2005-03-12 21:27:51, rogacek pisze:
we wrocku 350 zetów z montażem i roczną gwarancją nowy zestaw.


ale mi sie wydaje ze nie do malca bo raczej ciezko jest cos innego wsadzic bo za bardzo w drzwiach to miejsca nie ma
  
 
sprzedane
  
 
WŁodzi też 350pln i do malca z roczną gwarancją. Od czego zastosowują silniczek, siłownik i "łapkę" nie wiem. Ale robią to na gotowo za 350.
  
 
Galusia można spytać od czego ma elektryki założone...
  
 
kumpel ma założone od TICO i musze przyznać ze fajnie chodzą i nawet szybko ale jest jeden minus... tzn ze na wystający trzpień od mechanizmu co korbke się nakłada trzeba nałożyć ten mechanizm od tico... i to tak do dupy wystaje i jak się siedzi nogami można zachaczyć a mechanizmy ze złomu za****ł tzn kupił
posssdro