Jak poznac czy mam podgrzewane lusterka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie. Po zdjeciu obudowy lusterka widac jakies kable poprowadzone w lusterku spirale (ktore wg. mnie wlasnie ogrzewaja lusterko). W instrukcji wyczytalem ze podgrzewanie wlacza sie razem z ogrzewaniem tylnej szyby. Nie ma zadnego innego przycisku. A do tej pory nie mialem jakos strasznie zmrozonych lusterek, wiec nie mialem okazji sprawdzic. Istnieje jakis inny sposob?
Przypominam. Peugeot 106 1,0 Itinea rok 97
  
 
Ja jak wjeżdżam do garażu,to mi lusterka parują,włączam ogrzewanie,moment i para znika

jeżeli nie masz garażu ogrzewanego,to moze chuchnij na lusterko przy włączonym ogrzewaniu?

jezeli zacznie para znikac,to najszybciej centralnie pod spiralą i wtedy widac którędy idzie ogrzewanie-u mne są paski, a np w vw/audi zaczyna grzac od środka do zewnątrz i nie widac spirali
  
 
W ksiazce obslugi napisano ze ogrzewanie jest zalezne od wersji. Na fakturze zakupu nie ma nic o podgrzewanych lusterkach.

Grzesiek jutro sprawdze zobaczymy
  
 
odpowiedzialem juz na liscie....
dokladnie tak samo.
Cytat:
chuchnij na lusterko przy włączonym ogrzewaniu? jezeli zacznie para znikac,to najszybciej centralnie pod spiralą i wtedy widac którędy idzie ogrzewanie-u mne są paski, a np w vw/audi zaczyna grzac od środka do zewnątrz i nie widac spirali



u nas beda to paski, szerokosci moze 2-3 mm, idace naprzemiennie, jeden z gory, drugi z dolu itd.. Dla pewnosci chuchaj pare razy, u mnie dopiero za 3. razem sie pokazaly.
generalnie kazdy pug bogatszy od podstawczaka ma grzane. W koncu luxusowa marka
  
 
tylko ze moj to chyba podstawa, chociaz byly jeszcze sketche i kid... Jak patrzylem w ogloszeniach to sketch byl jeszcze ubozszy bo ma czarne zderzaki... sam nie wiem...
  
 
Adasco jak sie podpisujesz na liscie?
  
 
no jak mam sie podpisywac???
konkretniej to:
<:::ADASCO:::>
  
 
hmm to nie widzialem na liscie odpowiedzi od ciebie...
  
 
przyszla sporo pozniej od wyslania.... byla!