[S] Sprzedam malucha rajdowego

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedam malucha w calosci lub na czesci.

Najchetniej sprzedalbym sama bude z klatka zgodna z zal. J.
Jezeli sie znajdzie kupiec na bude to sprzedaje reszte malucha, czyli silnik a grupowy(14,5 sek do 100 km/h na seryjnej skrzyni) i bilsteina przod i tyl.
Dokladne info i ceny na maila lub komorke.
Pawel Ferdek
506 026 572
pawel@ferdek.pl
  
 
Cały maluch? Są kubły?
  
 
Cytat:
2005-03-07 22:31:59, Lolek88 pisze:
Są kubły?


dokładnie
  
 
Foteli niestety nie ma.
Najchetniej sprzedam bude, bo krotka skrzynie chce kolega kupic, a seryjna mam troche zajechana. Buda nie jest zbyt piekna, jak to auto z KJSow, w silniku poszedl mi alternator i poki co nie mam ochoty naprawiac, bo mnie to auto zdenerwowalo. Dokladne info prosze na maila, albo dzwonic.

Pozdrawiam
  
 
Ile za Bilsteiny ??
  
 
Cytat:
2005-03-07 22:53:36, pawelf pisze:
Foteli niestety nie ma. Najchetniej sprzedam bude, bo krotka skrzynie chce kolega kupic, a seryjna mam troche zajechana. Buda nie jest zbyt piekna, jak to auto z KJSow, w silniku poszedl mi alternator i poki co nie mam ochoty naprawiac, bo mnie to auto zdenerwowalo. Dokladne info prosze na maila, albo dzwonic. Pozdrawiam



Ile za klatke? Dzwoniona nie jest? Jakaś samoróba?
Fotki masz jakieś?

[ wiadomość edytowana przez: royber dnia 2005-03-08 11:46:58 ]
  
 
Cytat:
Dokladne info i ceny na maila lub komorke. Pawel Ferdek 506 026 572 pawel@ferdek.pl

  
 
Tak sie rozpędziłem, że przeoczyłem. Bo Na tym forum sie spieszyć trzeba jeśli chodzi o klatki, kubły i szelki
  
 
Cytat:
2005-03-08 14:17:38, Royber pisze:
Tak sie rozpędziłem, że przeoczyłem. Bo Na tym forum sie spieszyć trzeba jeśli chodzi o klatki, kubły i szelki



z tymi szelkami to nie powiem. tydzien sie prosilem chyba zeby ktos wzial w koncu grabaz bierze (sorka za OT)
  
 

Auto jest biale, reszta to oklejenie.


[ wiadomość edytowana przez: kobzacz dnia 2005-03-08 19:48:05 ]
  
 
Widze, ze kolega Kobzacz zarzucil nawet zdjecie. Buda, czyli cale auto bez kublow, pasow, amorow, silnika i skrzyni. Reszta na miejscu i nawet sprawna. Stoi na 4 goodrichach 155/65 r13 na felach od seicento. Zderzaki w tej chwili ma chormy.
Reszta szczegolow na maila i telefon. Cena zalezy od opcji wyposazenia budy. Klatke przepuscil pan Szczechura na badaniu w wyscigach gorskich, czyli jest bezpieczna

POzdrawiam
  
 
hmn...widze w przerazenie w oczach kierowcy....
  
 
Cytat:
2005-03-08 22:12:43, WOYTAZ pisze:
hmn...widze w przerazenie w oczach kierowcy....



To nie przerazenie, tylko skupienie. Ten kierowca ma amputowany strach
  
 
Ja juz mam takie spojrzenie i juz. I wbrew pozorom nikt mi strachu nie amputowal
Silnik A grupa o bardzo dobrych osiagach wciaz czeka na kogos.
  
 
Witam ponownie:
Wiec mam na sprzedaz Bilsteina przod i tyl (najlepiej komplet) w stanie dobrym, twardosc jak w rallycrossie - 500zl (do uzgodnienia)
Silnik A grupa w stanie bardzo dobrym - 900zl (do duzej negocjacji)
Wiecej info na maila i telefonicznie
  
 
Witam

Zostal mi przedni bilstein - 200zl,
Silnik wciaz czeka na kogos - pogadamy o cenie
Buda z klatka bez skrzyni i silnika i bilsteina, reszta jest, zderzaki chromowane, obspadawana, wahacze, hamulce w dobrym stanie itd - 800zl