Tanie warsztaty!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wieczorową porą

Kiedyś ktoś poruszył temat tanich części, żeby informować gdzie można takie kupić.
A ja pomyślałem, że można też rzucić informację o tanich warsztatach.
I tak bardzo fajny elektryk urzęduje na ulicy Powstańców 14 to jest jakieś 200 metrów po zjechaniu z alei 29 Listopada. Pytać o Romka z bratem mają zakład elektromechaniczny.
Po drugie to jest bardzo dokładny i niedrogi blacharz - lakiernik
w Biskupicach. Jak się jedzie do Gdowa przez Wieliczkę kierować się na Auto-max.
Wszystkich zaiteresowanych zapraszam do dyskusji i służę pomocą w znalezieniu tych zakładów

Pozdrawiam
Tomek

ps. z góry przepraszam wszystkich, którzy do Krakowa mają daleko, ale podawajcie ciekawe zakłady w swojej okolicy.
  
 
Nie przepraszaj, samochody psuja sie w roznych dziwnych miejscach (moj ostatnio w Sanoku ) i takie informacje sa bardzo potrzebne. Prosba do Konriego - na stronie klubowej jest dzial warsztaty - mozna dawac adres i telefony warsztatow z dopiskiem "polecany przez ....." i kontakt do klubowicza, ktory polecil warsztat. Podstronka musi dac sie wydrukowac, aby mozna bylo istotne informacje schowac do kieszeni, i w droge....
Sorki Konrii, wiem, ze masz sesje, ale ten temat byl juz dawno poruszany i warto do niego wrocic.

Nawet sobie nie wyobrazacie, jak trudno trafiac we wlasciwy klawisz o 4 nad ranem w pracy
  
 
No to rzeczywiście 4 rano to ciężki klimat

A zapomniałem dodać a propo części to jak przekazał mi Prezes w sklepie na Dobrego Pasterza mamy jako klubowicze 10% zniżki.
Pozdrawiam
Tomek
  
 
Najlepiej by było gdyby w dziale warsztaty zamieszczać zeskanowane wizytówki
Jak znajdziecie jakiś dobry warsztat - proście o wizytówkę, zeskanujcie gdzieś i wysyłajcie do mnie
  
 
Dla wszystkich , którzy wjeżdżaja do Krakowa od strony Kielc , Warszawy, podaje dwa bardzo przydatne adresy. jakieś pięc kilometrów przed Krakowem w miejscowości BIBICE znajduje sie warsztat (tani i pewny)p. Gazdy. Jest szyld przy trasie.
Drugi przydatny adres to wyżej wymieniony przez Tomka Bułę adres sklepu na Dobrego PAsterza. Jeśli wjeżdżacie juz do Krakowa to na drugich swiatłach skręt w lewo, potem jazda prosto jakiś niecały kilometr i macie najlepiej chyba zaopatrzony sklep w Krakowie z czesciami do Łady
Polecam bo to się faktycznie czaem przydaje>
Gdy wjeżdżacie o d Strony Olkusza jest warsztat autolada.Znajduje się zraz na początku dwupasmowki.Jest po prawej stronie , również ma szyld z logo ŁAdy , ale bardzo mały. rekomendacje zbędne ))To nasz wiceprezes)))
Pozdr
Paweł
 
 
Witam!
Oto adresy sklepów we Wrocławiu (warsztatów nie znam, wszystko naprawiam sam ):
LADA ul. Kotlarska 35 tel. 071 3441472 (fajny gość, ma Samarke i chyba lubi Łady)
ŁADA, SKODA ul. Powstańców Śląskich 211-217 tel. 071 7936702
(minimalnie taniej , obsługują Panie, ale się znają, a jedna ma Samarke )
Pozdr., Krajnik
  
 
Przepraszam, ze wtrace nie na temat - ale musze to powiedziec.

Zdjecie Prezesa rozlozylo mnie na lopatki normalnie )))))))))
  
 
Znaczy....podoba Ci sie?????
 
 
Potwierdzam zaklad z ulicy powstancow.
Oni tam zrobia wszystko, mechanike tez. Goscia bardzo lubie, bo jest fajny! Wyglada ze nie ma czegos za co sie nie wezmie, i jak na razie sie skubancowy zawsze udaje!(odpukac-to ja otworze)
Dzis tam widzialem ze robil niebieska lade, ktora wygladala jakby spotkala sie lewym kolem z kraweznikiem- tak jak ja kiedys, tylko ze ja jeszcze dojechalem do domu, a ona zostala przyciagnieta na motylku.
  
 
To ja prezesowi zmajstrowałem to zdjęcie
  
 
Zdjecie jest fachowe. ALe czy pan prezes propaguje wsrod mlodziezy niedobry nalog???
  
 
Leszek a co to za urwis w Twoim podpisie ???
  
 
Oczywiście ,że nie ale jeśli jakies dziecko juz teraz wie,ze w przyszłości bedzie prezesem to powinno sie powolutku oswajać z takimi przypadłosciami wszystkich prezesów na całym swiecie.
 
 
A nie powinno być to cygaro prosto z Kuby zamiast tego pecika???

Konrad: to taki brzdyl jeden. Zdjecie made in Ustroń'85.
  
 
Panowie, to nie ten wątek...

Wracając do tematu: jeśli ktoś w W-wie potrzebuje dokonać wymiany jakiegoś płynu, lub coś nasmarować to polecam warsztat braci Polak na ul. Królewicza Jakuba, na os. Wilanów. Pracuje tam całą rodzinka. Są bardzo mili, a i ceny można negocjować.
  
 
Jeżeli chodzi o Łódź to z pełną odpowiedzialnością polecam serwis Pana Lewandowskiego, który był na naszym zlocie w Sulejowie.
Adres: 93-368 Łódź, ul. Rycerska 5a tel. 646-03-72
  
 
Panowie, ponieważ wątek nam ucieka w dół może warto byłoby umieścić go na stałe wyżej???
Dzis spotkałem miłego gościa, który jest właścicielem sklepu w Krakowie, na ul. Elsnera (azory), który zapytał, cz nie potrzebuję haka, lub innych części ... zapytałem o co chodzi tak dokładniej... i okazało się, że ma sklep z częściami do samochodów i stronę w internecie... podaje link:incar Zweryfikujcie podane ceny i jeśli ktoś będzie zainteresowany - niech korzysta i napisze coś więcej...
W przyszłym tygodniu podjadę tam i zapytam o rabaty dla klubowiczów...
Pozdrawiam




OK, Piotr, przyklejam wątek. Ale jak zaczniecie znów bajdużyć...



[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2003-02-08 01:16:53 ]
  
 
Dostałem dziśodpowiedź na mail'a od Właściciela firmy INCAR, ponieważ pytałem go o c.zamek do Samary. Ma dwie wersje, ta droższa (polecana) 165 zł bez montażu. Nie wiem czy to dużo - czekam na Wasze opinie. Napisał, że zastosuje cennik hurtowy...
Pozdrawiam
  
 
jaj zakupiłem cz na wolumenie za 80pln. siłowniki czterokilowe+ wiązka elektryczna. jedyny problem to tylne cięgna które chodzą bardzo ciężko w samarze. odpiąłem je tak że od środka nie można bolcem zamknąć drzwi., ale zamek działa.
  
 
No wiec czekam na skany wizytówek i adresy sklepów - zdejmuję priorytet z tego wątku ponieważ takie informacje powinny znajdować sie na klubowej

Pozdrawiam