Http://www.autoscout24.pl

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie,
chodzi mi wlasnie o ten serwis:
http://www.autoscout24.pl
Moze to oczywiste pytania, ale nie jasne dla mnie do konca.
Jesli chce kupic samochod (teoretycznie oczywiscie) to dzwonie do komisu w Niemczech do konkretnego Komisu / Sprzedawcy i z nim sie umawiam bezposrednio, kupuje auto, wracam nim do kraju.
A do ceny podanej w serwisie podanej w Euro doliczam AKCYZE + standardowe oplaty, jak przy rejestracji samochodow z Polski.
>>Porawcie mnie jesli sie myle ?>>
  
 
Cytat:
Jesli chce kupic samochod (teoretycznie oczywiscie) to dzwonie do komisu w Niemczech do konkretnego Komisu / Sprzedawcy i z nim sie umawiam bezposrednio, kupuje auto, wracam nim do kraju.
A do ceny podanej w serwisie podanej w Euro doliczam AKCYZE + standardowe oplaty, jak przy rejestracji samochodow z Polski.


dokladnie tak, musisz tylko pamietac ze jak auto nie ma tuv to musisz ciagnac laweta, a jak chcesz nim normalnei jechac tomusisz kupic tablice rejestracyjen( z tego co pamietam okolo 200euro)
standardowe oplaty to akcyza, zaswiadzczenie o zwolnieniu z VAT, przeglad, tlumaczneie dokumentow(nie zawsze potrzebne), i potem rejestracja...
pozdrawiam
  
 
Dzięki - tak myslem - jeszcze te tablice... Wniosek nasuwa sie sam: Nowszych samochodow zza granicy zachodniej nie przywieziemy taniej niestety (Roczniki od 99 w zwyż)