Seicento 900 przedni zdezak do sprzedania

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zderzak jest czarny jego jedyna wada jest to ze otwor na srube mocujaca (boczny) jest pekniety pekniecie wychodzi od obwodu otworu do wewnetrznej krawedzi zderzaka. Jeden taki juz naprawialem spawajac plastik na goraco ale mozna tez przynitowac cieniutka blaszke bo miejsce to jest niewidoczne, chowa sie bod blotnik. Mam tez czesci do saaba 9000 wewnetrzne obicia do drzwi i prowadnice do szyb. a mnie bardzo interesowalby "okragly" obrotomierz do 126p Wartosc zderzaka oceniam na 50zl na allegro mozna taki najtanszy kupic za 70zl.
  
 
synek ---> Kupię , Sprzedam, Zamienię !
  
 
szarakowi trza by to powiedziec ! - przeciez on pługa swojego upi***lil na jakiejs zaspie - buhahahahahaha- szary ja zawsze o Tobie pamietam
  
 
myślisz chłopcze ze jak sniegu zasypalo 1.5 metra to kazdy oleje to ze nie czytasz regulaminu i rzucą sie jak małpa na bannany na twoj zderzak zeby zrobic sobie z niego pług do odsniezania ala wiejski tuning dot com?
  
 
Co ty bredzisz o jakims sniegu 1,5 metrowym. Co to ma do zeczy!!! Administrator juz przezucil post, i przepraszam Go za to ze musial!!! A szaraczkami to jest jeden z waz ten co jak chce wypolerowac auto to je najpierw papierem wodnym matowi hehehe Pozdrawiam.