[126p] Sportowe wałki rozrządu sprzedam

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wyprzedaż garażowa w Adamant Engineering
3 wałki, wszystkie robione na zamówienie u Świątka. 2 sztuki są bardzo zbliżone do modelu 105, trzeci jest wynalazkiem, który Świątek skopiował z wałka który mu przywieziono. Nie wiem kto był producentem tego wałka, ale Adam twierdzi że jest mocniejszy od tego niby 105. Tyle wiem. Cena 150 zł za sztuke.



  
 
WSTĘPNIE zaklepuję jeden wałeczek.
  
 
eeee 105.... jaka to jest charakterystyka?? i do ktorego bardziej zblizone (385,555?)? bo jeden bym pewnie reflektowal siakos ale to musze dogadac co i jak z pieniazkami u mnie
  
 
toki: ja nie jezdzilem na 105 wiec nie wiem. To jest informacja od Adamanta. Pewnie ktos z forumowiczow ma albo uzywal 105 to ci powie.
  
 
Mamy założony w 650 na kjs 105, kokosów wielkich niema, ale malec wygrywa
  
 
wstepnie zaklepuje ten wynalazek , ktory to z nich na zdjeciu?
  
 
Cytat:
2005-03-09 21:12:02, evilone pisze:
wstepnie zaklepuje ten wynalazek , ktory to z nich na zdjeciu?


ten złamany zarcik
  
 
evilone: wstepnie zaklepal go Danio do jutra. Jak nie potwierdzi to jutro sie zwalnia A ktory to na zdjeciu to nie pamietam.
  
 
ok to jak cos jak danio weźmie tego modowanego to ja klepie tą zwykła 105 tylko ta w lepszym stanie czyli ta po lewej.
  
 
toki: nie ma problemu, zapraszam po odbior.
  
 
okej , a mozna ponegocjowac cene??
  
 
cena bedzie do negocjacji jak nie bedzie zainteresowania Na razie jest sztywna, ustalona przez Adamant a nie przeze mnie
  
 
aha chyba ze tak. ok. wstepnie zaklepuje ten 105 a jak danio zrezygnuje to ten troszq mocniejszy od 105. jutro dam znac co i jak z odbiorem. pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-03-09 20:45:52, RUFF pisze:
Mamy założony w 650 na kjs 105, kokosów wielkich niema, ale malec wygrywa



ten piotrek z którym byłes na zlocie w zvoleniu już jezdzi w KJS..???
  
 
Mnie właściwie za 140pln PLUS przesyłka na mój koszt możesz już 105tkę wysyłać. Adres poszedł na PRIV.
  
 
moch - czytales ze ceny nie podlegaja negocjacji ?
  
 
witam, danio sie wycofał czy nie? jezeli sie wycofał biore ten troche lepszy od 105, jezeli nie to na kiedy mozemy sie ustawic po obiór tego 105 wałeczka? Bo napewno biore, i biore tego ktory jest na max po prawej stronie czyli ten mniej wyorany.
  
 
Ja się raczej nie wycofam
  
 
Cytat:
Cytat:

ten piotrek z którym byłes na zlocie w zvoleniu już jezdzi w KJS..???




Ba pewnie że jeżdzi, zazwyczaj jest w pierwszej 3 (ja pilotuje ) Moim wyjedziemy na wiosne na podbój 2 klasy.
  
 
Cytat:
2005-03-10 18:52:33, RUFF pisze:
Ba pewnie że jeżdzi, zazwyczaj jest w pierwszej 3 (ja pilotuje ) Moim wyjedziemy na wiosne na podbój 2 klasy.



Potwierdzam Święty/Ruff to klasa na KJS


[ wiadomość edytowana przez: owz dnia 2005-03-10 18:57:34 ]