[Kupie] 2 kubły + szelki, wałek 555

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie, 2 kubły najlepiej takie same + do tego szelki, moge tez pobrac waleczek 555 jezeli ktos ma. jak najszybciej. Moge oczywiscie kupic osobno jezeli ktos ma, szelki najlpeiej schrotta a kubły bimarco,btw jakie sa rozmiary bimarco?
  
 
pasy schroth nie schrott
znajdziesz na allegro tak samo jak kubełki
były ostatnio w Bimarco C za 550 zł niebiesko czarne
i chyba jeszcze są Bimarco B za 500 zł dwa
a rozmiary..
generalnie to był jeden uniwersalny rozmiar, ale też słyszałem coś o większych i mniejszych szerokościach.. wiec nie wiem czemu mam wierzyć..
  
 
oki thanx, ostatnio OWZ ładne sprzedawał, dzieki za popraoiwnie błędu. a bimarco robili nieraz na zamowienie troche wezsze lub szersze.... patrzylem na allegro... no ale jezeli ktos ma tutaj to prosze pisać
  
 
szyny mam na 2 rozmiary podnoszone jakby co!!
  
 
Cytat:
2005-03-10 07:20:50, toki pisze:
oki thanx, ostatnio OWZ ładne sprzedawał, dzieki za popraoiwnie błędu. a bimarco robili nieraz na zamowienie troche wezsze lub szersze.... patrzylem na allegro... no ale jezeli ktos ma tutaj to prosze pisać



oblukaj fotele speed firmy miromac, sa tanie, nowe no i takie prawdziwe mozna powiedziec sportowe. tylko ze zapomnij o mocowaniach dolnych najlepiej je montowac na stale bocznie . takie jak moje nowe to chyba cos kolo 300 od sztuki. pozdro
  
 
Były różne rozmiary Bimarco mimo że nazywały się np B. Ja mam dwa B w których kompletnie inaczej się siedzi. Nawet nie chodzi o to że ściślej w jednym niż w drugim ale inna pozycja mimo iż szyny identyczne
  
 
gulu a ile za te szyny na 2 fotele?
  
 
cena na dwa fotele 80zł,i własnie były one przy fotelach speed
  
 
Cytat:
2005-03-10 10:47:42, owz pisze:
oblukaj fotele speed firmy miromac, sa tanie, nowe no i takie prawdziwe mozna powiedziec sportowe. tylko ze zapomnij o mocowaniach dolnych najlepiej je montowac na stale bocznie . takie jak moje nowe to chyba cos kolo 300 od sztuki. pozdro


A niby czmeu?? mam speeda zamocowanego od dołu i nie wiem czmeu neiby miałoby sie nei dac??
  
 
Cytat:
2005-03-10 16:05:18, Abdull pisze:
A niby czmeu?? mam speeda zamocowanego od dołu i nie wiem czmeu neiby miałoby sie nei dac??



w sensie nie ze sie nie da ale nie jest za latwo . poza tym lepsze sa boczne