Poszukuje gaźników do ritmo 1.5 pomocy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kupie dwa gaźniki do ritmo 1,5 dwugardzielowe poziome z kolektorem ssącym pomózcie bo ja juz rece rozłozyłem
  
 
ile chcesz dac za takie gazniki??
  
 
wiadomo jak najtaniej
ok 500 zł
sądze ze sie ze wszystkim mozna dogadac

  
 
hmm mam 2x dellorto dhla 40 w eleganckim stanie. do tego kolektory ale nie do ritmo tylko do alfa rome (kolektor + tlumniki drgan) do tego filtr i inne duperelki.... ale jeszcze nie wiem czy chce sprzedac
  
 
Mam taki gażnik ale jeden napisze ci symbol, ale jest tylko 1 sztuka na bank ma 2 przepustnice, napisz maila to postaram sie cos w weekend naskrobać Pozdro.
  
 
Cytat:
2005-03-11 08:56:15, kaza pisze:
Mam taki gażnik ale jeden napisze ci symbol, ale jest tylko 1 sztuka na bank ma 2 przepustnice, napisz maila to postaram sie cos w weekend naskrobać Pozdro.




glupie pytanie moze: ale

co to jest tlumik drgan do gaznika z czym to sie jje czemu to sluzy i jak to wyglada??
  
 
Cytat:
2005-03-13 23:02:12, flapjck1 pisze:
glupie pytanie moze: ale co to jest tlumik drgan do gaznika z czym to sie jje czemu to sluzy i jak to wyglada??


tak na chlopski rozum z jednej strony blacha ktora sie przykreca do gaznikow z drugiej strony blacha ktora sie przykreca do kolektora a po srodku guma. (oczywiscie jest to oryginalne) jak ktos chce to fote moge zrobic.
  
 
Cytat:
2005-03-13 23:08:30, PG pisze:
tak na chlopski rozum z jednej strony blacha ktora sie przykreca do gaznikow z drugiej strony blacha ktora sie przykreca do kolektora a po srodku guma. (oczywiscie jest to oryginalne) jak ktos chce to fote moge zrobic.




moglbys strzelic fotke?? ciekawym tego rozwiazania...
  
 


  
 
fajne te tłumiki drgań :]
szukam dalej gaźników
pozdrawiam