I Elblaski Zlot Syren 10-04-2005

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapraszam wszystkich na I Elblaski Zlot Syren - wiecej info na stronie glownej naszego Klubu:

www.syrena-pomorze.a1.pl

Niech tylko wiosna przyjdzie



Pozdrawiam!
  
 
to jest druga niedziela więc WNG (pomorska sekcja klubu FSO) mógłby połaczyć comiesięczny spot z wypadem do Elbląga


[ wiadomość edytowana przez: Citoz dnia 2005-03-12 23:07:41 ]
  
 
No całkiem ciekawa koncepcja Daniel Chętnie bym zobaczył kilkadziesiąt syrenek w jednym miejscu - to co jedziemy !
  
 
pierwszy jestem za!
  
 
tak sobie pomyslałem,że adamus też chętnie się wybierze do Elbląga
  
 
Jasne! Na mnie mozecie liczyc!
Wiec spot kwietniowy WNG w Elblagu!

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Tam jest tylko napisane Stare Miasto Jak tam trafic W Elblagu to ja tylko raz zabladzilem autem i wiecej nie wiem A nie wiem czy uda mi sie ze wszystkim zabrac i jakos bym doskoczyl
  
 
Jak pojedizemy kolumna na CB, to starczy, aby tylko jedno znas wiedzialo.
Pozostali trafia po sladach.. ;)
  
 
ja sie doczepiam do kolumny, ile luda z 3miasta sie tam szykuje??ps. nie moglby ktos tego wystawic na sam pocztek, tj, zeby nie uciekalo tylko na samej gorze bylo [ w celach informacyjnych]
  
 
Spoko - jako "tubylec" wskaze Wam droge

Pozdrawiam
Adamus
  
 
no to mamy prowadzącego kolumnę
  
 
Wszyscy razem wybieramy sie z Sopotu, zbiorka o 9.00
  
 
mi sie nie oplaca do sopotu smigac, na warszawskiej sie zaczje i poczekam,
ktos wie czy duzo bedzie polonezow/125p ??
  
 
Ja tez planuje sie wybrac....ale Sopot to dla mnie inny kierunek...
odpowiada natomiast stacja Orlenu na mialkim szlaku....za servisem opla....mozna sobie tanknac....co wy na to? odrazu wylot na elblag....pozdrawiam Chris
  
 
Chris masz racje bo mi to niedaleko [ z przejazdowa]

<<<----- tak sie wypala lacza duzym fiatem
  
 
Jesli bedziecie sobie zyczyc i jesli bedzie wam pasowac ta stacja Orlenu, to zajedziemy tam Syrenkami po Was.
  
 
Cytat:
2005-03-17 23:50:10, Citoz pisze:
Jesli bedziecie sobie zyczyc i jesli bedzie wam pasowac ta stacja Orlenu, to zajedziemy tam Syrenkami po Was.


O której tam będziecie mniej więcej ? To jest dobry pomysł aby tam się ustawić

Mam nadzieje że od nas pojedziecie sporo aut, może KajTan wyciągnie w końcu z garażu Krispina w końcu to już wiosna będzie pełną gębą

realdoom - zapowiedź na naszej stronie też będzie, na około tydzień przed zlotem
  
 
Wyjazd z Sopotu o 10.15. Ile sie tam jedzie? Mysle ze mozemy sie umowic tam o 10.45, a wyjazd ze stacji o 11.00.
  
 
na jakiej stacji Orlenu??
gdzies kolo macro, mialki szlak, czy jak ??
a godzina mi styka

bedzie sobie mozna stare laczki do felg wypalic?? bedzie ktos mial kamere bo ja nie mam ??
  
 
Cytat:
2005-03-18 11:57:00, Realdoom pisze:
bedzie sobie mozna stare laczki do felg wypalic??


to nie jest nasza bajka,
a poza tym ciekawy jestem jakby to Syrena zrobiła