[s] Kierownice OBR do 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wieloklin FL + klakson stan super!
Foto kiery w profi (pozycja 1)
  
 
OBR??czy tam nie widnieje napis DW??Ile za nią chcesz, jaką ma średnicę?skóra czy guma??
  
 
tu jest link ze stronki f&f tam jest moja kiera i fotele ale fotele zostają bo do nowego boba będa jak znalazł...

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy
skan1
skan2

... cena hmm. ja dałem na hoga.pl 120zł. Co do średnicy, jest mniejsza od seryjnej, a materiał to niewiem ale nie skóra. jak cos moge zrobić więcej fotek bo kiera jest juz zdemontowana ...
  
 
Fajna ta kiera, szkoda ze nie mam kasy łyknoł bym ją pozdro650!
  
 
To ze ją obr zamontowal nie znaczy ze to kiera obr'rowska
tak jak teraz tunerzy montuja np. fotele recaro i kiery sparco
a wcale nie sa to produkty tego tunera

P.S.
mnie sie wydaje ze nie jest to produkt obr'u
  
 
wyglada jak jakas kicha wyjeta rodem z ascony albo golfa co to ma miec wspolnego z obr'em?
  
 
w/g mnie to kicha a nie jakaś obr-wska kierownica - to że malec z kitem obr-u miał tą kierownicę to nic nie znaczy - równie dobrze można nazwać ten spojler obrowskim bo był w malcu który miał zamontowany kit obr-u (chodzi o malca z artykułu na F&F)

Ja również mam tą kierownicę i jakoś mi nie podchodzi - wolę monte carlo

  
 
Co wy gadacie ta kiera jest zajebista jak dla mnie i znalazł się kupiec z Naszego forum który juz wcześniej jeździł na takiej i wie co dobre :]
  
 
Cytat:
2005-03-14 21:45:21, dt01 pisze:
Co wy gadacie ta kiera jest zajebista jak dla mnie i znalazł się kupiec z Naszego forum który juz wcześniej jeździł na takiej i wie co dobre :]



kierownica sama w sobie jest niezła, ale tu chodzi o obr
  
 
Okej spoko rozumiem przepraszam ze uraziłem Ośrodek Badawczo-Rozwojowy :]
Tak na poważnie, myslalem ze to bedzie najbardziej trafne naprowadzenie o jaka kiere chodzi ...

  
 
też mam taką, i jeśli sie nie myle to jest JM.
A OBR zakładał tą kiere i jeszcze jakieś takie kubły jak bimarco b (chyba)