Kilka RYZYKOWNYCH spraw

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pojawiło się kilka spraw więc wyjaśniam:

1. Tematy "Ryzykowny pomysł" itd. czyli wraca jak bumerang: koszulki, naklejki, flagi, kubki, gacie, skarpety, ręczniki z logo LOB. Nie ma takiej mozliwości. Jesli chcecie sobie zrobić kubek - róbcie, natomiast nie bedzie żadnej dystrybucji gadżetów w ramach LOB. Temat koszulek był wałkowany kilkakrotnie, a widze że kusi cały czas. Nie zalezy nam ani na 3000 członków, ani na rozpoznawaniu na ulicy. Mundury chcecie sobie uszyć? Prosze bardzo, ale nie w LOB. Jesli macie parcie na jakąś identyfikacje, może nalezy się zastanowić nad zmianą klubu? Zaraz obok macie klub Opla - tam koszulek, smyczy itd. jest w pysk.

2. Jedynym "znakiem rozpoznawczym" jest naklejka na samochód. Na najbliższym zlocie będzie oczywiście możliwość jej zakupienia. Nie wysyłamy naklejek poczta, mozna ją otrzymać tylko będąc na zlocie.

3. Mozna pisać a wy swoje , chodzi o pisanie postów, od 10 lutego forum dostępne jest tylko dla LOB. Pomimo wyróznionego posta w głównej kategorii Wiecznie pytacie "czy cos się stało bo nie moge pisać..." Miesiąc grzecznie odpisywałem. Koniec. Jak ktos nie czyta forum to po co mu mozliwość pisania?

4. Tradycyjne przysrywanie się do vetsów - czemu cos funkcjonuje tak a nie inaczej. Najprostrza odpowiedź - bo tak. I nie zmienimy zasad bo komus się cos nie podoba. Jeśli nie pasuje ci charakter tego klubu - w czym problem? jest tyle innych Nikt Was siłą nie zatrzyma.

5. Było juz mówione ale jeszcze raz - LOB jest jeden , nie ma podziałów na REgion mazowiecki ani Dystrykt kujawski, ani Szczecin Team, ani Oddział Kozia Wólka. Chcecie spotkań wśród autochtonów - róbcie je. Ale nie ma to nic wspólnego z oficjalnymi zlotami LOB.

Tyle
  
 
Witam, maly komentarzyk jesli mozna

ad.1 Jesli ktos chce cos zwiazane z klubem czy dzialalnoscia, to oznacza ze czuje sie zwiazny i nie robi tego dla szpanu bo jakby niepatrzec musialby wydac kase. Dlatego ten dziwnny zakas jak dla mnie jest conajmniej dziwny a odsylanie do innych grup smieszne!

ad2. Jesli jest wola "Pana i wladzcy" to coz innego pozostaje

ad.3 Bo moze forum jest zle zrobione w postaci kategorii i nie kazdy lapie jak sie poruszac! Troche zyczliwosci by sie przydalo!

ad.4 bekowa odpowiedz, chyba sam nie wiesz co piszesz!

ad.5 Moze ze zlotami nie ale z klubem powinny byc, latwiej jest sie zintegrowac i poczuc przyjazn w gronie z regionu. Po 2 jest latwiej sie spotkac!

Prozba do panujacego tu URG - przemysl co piszesz badz napisz to tak aby wprowadzic rodzinna atmosfere a nie typu " Ja i cala reszta"

Pozdrawiam
  
 
rodzinna atmosfera to podstawa tego klubu, ale jak się na zloty nie chce przyjechać to łatwo BZDURY pisać na forum

LOB to LOB i nie ma to tamto.

nic na siłę...
  
 
Ehh...

  
 
Niebylo mnie na zlocie bo dopiero co kupilem Omege i mam ja co chwile jeszcze w remoncie.
Wiem ze panuje rodzinna atmosfera na zlotach - widac na zdjeciach i opisach oraz rozmowach z innymi.
Ale nie uwazam aby niemozna bylo tworzyc regionalnych spotkan jak i klubow pod patronatem.
Bardzo lubie Opla a szczegolnie Omege i naprzyklad w swojej kolekcji chcialbym miec pare gadzetow zwiazanych z klubem, a tu sie mowi nie. W koncu jak w opisie pisze ze ryzykowne sprawy to czemu mam sie nie odezwac.
A jesli ktos mnie uwarza za dudka to juz trudno, ale jakby niepatrzec obowiazuje jeszcze wolnosc slowa i dyskusji, no chyba ze nie dla mnie i nie tu - jesli tak to uszanuje wole innych.
Pozdrawiam
  
 
KazPL zdradź nam swój wiek.
Napisz coś o sobie.
Przyjedź na zlot ...to moze sie dowiesz dlaczego.
Acha i jeszcze pokaż wykres z hamowni na 177 koni . w twym aucie, skoro taka dziwną mocą dysponujesz.
  
 
Witaj PiotrS masz racje nie ma 177 zle wpisalem, dokladnie jest 170 - gratuluje spostrzegawczosci! Juz zmieniam, dzieki.
Mam 23 lata, studiuje na Politechnice Gdanskiej. Od 6 lat zbieralem na Omege az sie udalo. Puki co wyprostowuje bledy poprzednich wlascicieli jej i naprawiam za ostanie grosze co mi zostaly. Ale mimo to niezaluje zakupu.
Jesli tylko bedzie sposobnosc napewni sie pojawia jesli chcecie mnie poznac i zobaczyc takiego dudka jak ja.
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-06-12 18:22:06, KazPL pisze:
Niebylo mnie na zlocie bo dopiero co kupilem Omege i mam ja co chwile jeszcze w remoncie. Wiem ze panuje rodzinna atmosfera na zlotach - widac na zdjeciach i opisach oraz rozmowach z innymi. Ale nie uwazam aby niemozna bylo tworzyc regionalnych spotkan jak i klubow pod patronatem. Bardzo lubie Opla a szczegolnie Omege i naprzyklad w swojej kolekcji chcialbym miec pare gadzetow zwiazanych z klubem, a tu sie mowi nie. W koncu jak w opisie pisze ze ryzykowne sprawy to czemu mam sie nie odezwac. A jesli ktos mnie uwarza za dudka to juz trudno, ale jakby niepatrzec obowiazuje jeszcze wolnosc slowa i dyskusji, no chyba ze nie dla mnie i nie tu - jesli tak to uszanuje wole innych. Pozdrawiam


Wolność wolnością ale nie w ten sposób.
Najpierw obsrywasz człowieka a później się tłumaczysz. URG, jak łatwo się domyślić, jest założycielem tego klubu, jego "właścicielem" i to On stanowi tutaj prawo.
A co do regionalnych spotkań to zobacz TU. Nikt nikomu nic nie zabrania.
A wręcz przeciwnie.
  
 
Rozglądaj się może się spotkamy.
Na razie luzuj nam nie zalezy na ilości tylko na jakości, paru rzeczy nie lubimy, bo nie .Jesienią jest kolejny zlot więc zapraszam.
  
 
"4. Tradycyjne przysrywanie się do vetsów - czemu cos funkcjonuje tak a nie inaczej. Najprostrza odpowiedź - bo tak. I nie zmienimy zasad bo komus się cos nie podoba. Jeśli nie pasuje ci charakter tego klubu - w czym problem? jest tyle innych Nikt Was siłą nie zatrzyma.

5. Było juz mówione ale jeszcze raz - LOB jest jeden , nie ma podziałów na REgion mazowiecki ani Dystrykt kujawski, ani Szczecin Team, ani Oddział Kozia Wólka. Chcecie spotkań wśród autochtonów - róbcie je. Ale nie ma to nic wspólnego z oficjalnymi zlotami LOB. "

Po 1wsze nieprzysrywam! Tylko zwracam uwage na styl wypowiedzi. Jeszcze nieobrazilem nikogo. Tylko dziewie sie tym zarzadzeniom, byc moze jest to przez to ze nie znam czlowiek byc moze dlatego ze jestem jaki jestem, a moze jest i jeszcze inny powod.

Niepowiesz ze 4 punkt jest mily dla nowych osob czy takich co by mieli jakies zapytania ale jak widac jest tak a nie inaczej i tyle

5 punktu moge nierozumiec jak nie jestem na zlotach, niech tak bedzie bo w tej kwesti niemoge nic wiecej powiedziec.

Zbynio jesli mowisz ze wszystko jest dozwolone to nierozumiem naskoku na mnie w takie sposob jak to zrobiles oraz tego co na poczatku tego wszystkiego jest napisane - jako czesc praw ustanowionych - wiec przemysl czy naprawde jest wolnosc czy nie...






  
 
Dzieki za zaproszenie PioteS, mam nadzieje ze sie wczesniej spotkamy niz na zlocie. Bede wypatrywal z przyjemnoscia. Poprostu nierozumiem wytlumaczeni bo nie... i tyle. Nietwierdze ze chodzi o jakosc czy ilosc. Poprostu napisalem to co odczulem po przeczytaniu wypowiedzi URGa, moze dla mnie jako mlodego stazem jest to dziwne i moze tez inni co siedza tu od paru lat czy miesiecy jest oczywiste i dziwia sie mna, ale no coz.. stalo sie.
Przynajmniej nadrobie ilosc postow
Pozdrawiam
  
 
KazPL
nie mecz juz bo nudne
przyjedz na zlot i potem gadaj
tez jestem od niedawna w LOB
ale Ty marudzisz jak baba
PS ALICE bez urazy
  
 
Żeby nie było... tutaj wolność dyktuje nasz guru... ew. zdromadzenie Vetsów... Dopóki nie zapoznasz się dogłębnie z charakterem klubu, jego regulaminem i zasadach ogólnopanujących wydaje mi się, że zwracanie uwagi na charakter wypowiedzi jest tu trochę nie na miejscu... tymbardziej jako "świeżak". Pamiątką z klubu może być naklejka (gdzie do zdobycia wiadomo), ew. puchar z konkurencji ze zlotu... i za bardzo nie widzę się w grupie osób o różnych upodobaniach i poglądach, którzy są ubrani w taki same koszulki, majtki, smysze, pejcze, obroże z napisami LOB... każdy nosi to co mu odpowiada... nie pasuje? trudno... a dyskusję w tym miejscu uważam tylko jako zaśmiecanie forum... miało być info co nam nie pasuje i czego nie lubimy... jest i koniec... jak ktoś widzi jeszcze jakieś błędy skladni to priv... po ostatnim zlocie przybyło kilku nowych klubowiczów co świadczy, że nie jesteśmy tacy straszni... naszczęście wiedzą co wolno a czego nie

dla mnie temat skońcozny

pozdr.
  
 
Tymczasem zamykam wątek:

- dyskusja do niczego nie prowadzi,
- tak jak napisał MłodyOmega - wątek był informacyjny,
- KazPL proszę, litości, wydajesz się miłym facetem, nie rób rzeczy których później będziesz żałował.

Jeszcze jedno KazPL, my opieramy się na kontaktach osobistych a nie na wyimaginowanym świecie wirtualno - gadżetowym.
Brakiem kultury wydaje się więc Twoje zachowanie. To tak jakbyś wszedł do kogoś do domu i powiedział, że nie odpowiada Ci to czy owo ............. wiesz.... aby zabierać zdanie w pewnych sprawach trzeba do tego dojrzeć i zasłużyć sobie na to

Urg, jak to przeczytasz to podejmij decyzję co dalej, narazie zablokowany.

howq
  
 
Res, odblokowuję bo zaraz powiedzą że jesteś marionetką w łapach tyrana


Ehh i znów najprostrze rzeczy trzeba tłumaczyć.
Dziwi mnie tylko Twoja wypowiedź KazPL - od prawie 2 lat jestes na motonews. ponad 2 miesiące temu zarejestrowałes się w LOB ( rozumiem że niecnie zmusiliśmy cię do przystapienia do klubu) a dalej nie kumasz o co chodzi w LOB.

Ale OK, odejmę troche swojego przerosniętego ego i napisze jeszcze raz [ TU UWAGA DO WSZYSTKICH, ZWŁASZCZA NOWYCH LUB TYCH CO ZAMIERZAJĄ DOŁĄCZYC DO KLUBU - WNET ZAKTUALIZUJE REGULAMIN I FAQ O CZYM BĘDZIECIE POINFORMOWANI NA FORUM]

No to jedziemy, skupię się na tych 5 punktach, chociaż zagadnień jest o wiele więcej, ale te zostaną ujete w regulaminie+faq

regulamin i faq zostały stworzone w wyniku długotrwałych rozmów z weteranami, zaraz powstanie pytanie a dlaczego nie z nami. Odpowiedź jest banalna - Bo Was jeszcze nie było, stworzylismy taki a nie inny klub z takimi a nie innymi zasadami. zasady się zmieniają - jasne ale ;parafrazując fishburna "jedne rzeczy się zmieniają inne nie" więc niektóre wasze propozycje zmian są bez szans


1. Tematy "Ryzykowny pomysł" itd. czyli wraca jak bumerang: koszulki, naklejki, flagi, kubki, gacie, skarpety, ręczniki z logo LOB. Nie ma takiej mozliwości. Jesli chcecie sobie zrobić kubek - róbcie, natomiast nie bedzie żadnej dystrybucji gadżetów w ramach LOB. Temat koszulek był wałkowany kilkakrotnie, a widze że kusi cały czas. Nie zalezy nam ani na 3000 członków, ani na rozpoznawaniu na ulicy. Mundury chcecie sobie uszyć? Prosze bardzo, ale nie w LOB. Jesli macie parcie na jakąś identyfikacje, może nalezy się zastanowić nad zmianą klubu? Zaraz obok macie klub Opla - tam koszulek, smyczy itd. jest w pysk.

Dlaczego nie chcemy setki gadżetów? - bo nie podoba nam się obwieszanie się znakami rozpoznawczymi i mały sklepik z gumami do żucia z historyjką obrazkową ZLOT LOB, po prostu nie. Jedną z cech ekskluzywnosci klubu jest właśnie jeden jedyny gadżet - naklejka na samochód, a żeby nie było za łatwo nie można jej dostać wysyłkowo tylko osobiście na zlocie. Chcemy wiedzieć kto ją będzie miał ( zwracam uwagę na słowo można - możesz ją dostać ale wcale nie musisz )



2. Jedynym "znakiem rozpoznawczym" jest naklejka na samochód. Na najbliższym zlocie będzie oczywiście możliwość jej zakupienia. Nie wysyłamy naklejek poczta, mozna ją otrzymać tylko będąc na zlocie.


Tak jest to moja wola PANA I WŁADCY LOB, jeśli tak piszesz nawet z przekąsem ( starasz się mnie wkurwić?) to chyba nie rozumiesz żadnych relacji między klubowiczami. Wszystko co kiedykolwiek pisałem w autorytarny sposób to aluzja do wszelkiej władzy. Z drugiej strony nie oszukujmy się demokracją, jeśli nie ma osoby trzymającej za przysłowiową mordę choćby wg tych kilku zasad opisanych w regul+faq to cały klub rozejdzie się jak stare gacie ( czy jak to tam było z korporacjami ). Mylę się?



3. Mozna pisać a wy swoje , chodzi o pisanie postów, od 10 lutego forum dostępne jest tylko dla LOB. Pomimo wyróznionego posta w głównej kategorii Wiecznie pytacie "czy cos się stało bo nie moge pisać..." Miesiąc grzecznie odpisywałem. Koniec. Jak ktos nie czyta forum to po co mu mozliwość pisania?


A to zupełnie osobny temat mówisz że forum jest źle zrobione? Na ponad 400 osób piszacych ( - deadsoul powiedzmy 250) na forum KILKA miało problemy z interfejsem więc powiem brutalnie - w dupie mam ich problemiki z klikaniem myszą, nie ma interfejsu doskonałego i nigdy nie będzie. zupę jesz łyżką czy przez rurkę bo to prostrze? Po kilkunastu miesiącach od wprowadzenia kategorii i po kilku od zamknięcia forum moja życzliwość się powoli kończy



4. Tradycyjne przysrywanie się do vetsów - czemu cos funkcjonuje tak a nie inaczej. Najprostrza odpowiedź - bo tak. I nie zmienimy zasad bo komus się cos nie podoba. Jeśli nie pasuje ci charakter tego klubu - w czym problem? jest tyle innych Nikt Was siłą nie zatrzyma.


Nie kumam z czego tutaj ma być beka? Jestem za głupi? Byc może. Że punkt nie jest miły? Nie jest. I nie miał być. Parafrazując DrA tym razem: Czy jak wchodzisz do czyjegoś domu to pukasz czy od razu wycierasz buty w jego dywan? Alegoria jasna? Nie? trudno, jaśniej będzie w regulaminie.




5. Było juz mówione ale jeszcze raz - LOB jest jeden , nie ma podziałów na REgion mazowiecki ani Dystrykt kujawski, ani Szczecin Team, ani Oddział Kozia Wólka. Chcecie spotkań wśród autochtonów - róbcie je. Ale nie ma to nic wspólnego z oficjalnymi zlotami LOB.


A to jest akurat prostrze niż myślisz, Zloty LOB to zloty ogłaszane na stronie, na który zjeżdżają klubowicze z całej Polski. Zloty/Spoty regionalne ( superkretyńska nazwa) to spotkanie organizowane na danym terenie - np. spotkania w warszawie, łodzi, poznaniu bo ludzie mieszkający w jednej okolizy chcieli się spotkac. I tyle, nic to nie ma wspólnego z LOB PARTY. tak samo z podziałami regionalnymi - nie ma takich. Chciałbyś być/mieć DANZIG LOB TRUPPE ? LOB DYSTRYKT WRZESZCZ ? GRUPĘ LOB ŚCIANY PÓŁNOCNEJ? LOB RUBIEŻ GDAŃSKA ?

Z CENTRUM STEROWANIA ŚWIATEM KOMUNIKAT NADAŁ PAN I WŁADCA NIEPODZIELNY, KRWIOŻERCZY URG KTÓRYWSZYSTKO TRZYMA ZA MORDE I SPISKUJE ILE WLEZIE

piss!

tfu! PEACE! miało być

ugh jaki ja jestem niedobry


ps: Chyba wprowadze punkt w regulaminie że nalezy się do mnie zwracać JAŚNIE PANIE, albo wyrzucam z klubu ale bania ...


[ wiadomość edytowana przez: urg dnia 2005-06-14 12:38:01 ]

[ wiadomość edytowana przez: urg dnia 2005-06-14 12:44:48 ]
  
 
Cytat:
...ps: Chyba wprowadze punkt w regulaminie że nalezy się do mnie zwracać JAŚNIE PANIE, albo wyrzucam z klubu ...



To "KACYKU" już nie wystarcza???
  
 
Mało! jestem żondny wuadzy!
  
 
Ech, jak to władza potrafi ludzi zmienić...
  
 
Eeee tego eee JAŚNIE {tfuu..}PANIE skacowany.
Tak mnie coś po konsumpcji rzepy wzdeło i oddać...eee...głos muszę
Cytat:
2005-06-14 12:36:36, urg pisze:
Z drugiej strony nie oszukujmy się demokracją, jeśli nie ma osoby trzymającej za przysłowiową mordę...


Howgh!
A po za tym dyktatorskie trzymanie za mordę jest tylko na codzień. Od święta i na inne szczególne sprawy mamy grupowe_trzymanie_za_mordę - >patrz §20 regulaminu i wyżej nie podskoczysz
Cytat:
5. Było juz mówione ale jeszcze raz - LOB jest jeden


Tak czytam i czytam i widzę że opis jest jeszcze za mało dokładny (choć jam prosty i pojąłem od razu)
LOB PARTY - to klubowe święto - coś jak spęd bydła we wschodnim texasie, albo X zajazd paryji. Tańce, hulanki, swawole.
Niezbędne jest pełne zaplecze logistyczne jak na wczasach w Siemianach:
- miejsce;
- noclegi;
- parking strzeżony/niestrzeżony
- konkursy i atrakcje
- pogadanki partyjne i umoralniające
etc...
Chcąc zorganizowac cuś takiego musisz wziąść odpowiedzialność za zachowanie nie zrzeszonych nigdzie oficjalnie klubowiczów nad którymi tak naprawdę nie masz prawnej i legalnej władzy i musisz to tak zorganizować żeby się bractwo dobrze bawiło, nie rozrabiało i nie rozłaziło po kątach, a w najgorszym przypadku żeby z nudów nie zaczęło robierać twojej Omy na śrubki

a Spot?
- miejsce i chęci gdziekolwiek dojedziesz, byle by było się z kim spotkać i gardło nadwyrężyć (co kolwiek to znaczy)

eeee... i tak coś za mało jasne, albo rzepa szkodzi na rozum

łubudubu-To mówiłem ja Soltys Jarząbek który popełnił (osobiście i dyktatorsko) już w swoim życiu kilka oficjalnie i nieoficjalnie zorganizowanych rajdów turystycznych i spływów kajakowych.
  
 
Nowy Regulamin:

              § 1
URG ma zawsze rację.
              § 2
Jeżeli nie ma racji to patrz § 1
-----------------------------------


Urg na Prezydenta!!! Przywrócić monarchię!!!...


Nio.