Grillik po wandalach. No cóż troche się zmienił!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mój essi miał nie miłe spotkanie z jakimiś wandalami którze nie mieli szacunku to mojej furki i nieźle ją potraktowali. Najbardziej ucierpiała z przodu ,światła i atrapa. Przy światłach nie było dużo roboty i przy małych kosztach wróciły do wyglądu( wymiana szkieł). grill jednak był bardzo połamany więc postanowiłem im na złość a dla mojej przyjemności zmodyfikować go Jak wyszło oceńcie sami proszę>

i następne

a teraz już siatką
  
 
no i jak narazie ostatnie foto

no i koszt tego jak narazie to całe 19,50 zł pozdro.
  
 
nic nie widzę.czy to starość?????
  
 
no nie wiem oby nie choć u mnie wszystko jest oki może coś spartoliłem
  
 
ja chyba tez mam problemy ze wzrokiem
  
 
A ja widzę wszystko
  
 
niom u mine tez nie widac fotek
  
 
jak studiuje informatyke 3 rok to jeszcze nie widzialem zeby ktos podlinkowywal zdjecie ze swojej skrzynki pocztowej
Przeciez nie mamy prawa dostepu do Twojej poczty to jak mamy zobaczyc zdjecia? U Ciebie dziala bo Ty dostep masz (a dokladniej to fotki w cache'u )
  
 
Mazzi gratuluje że studiujesz informatyke ale wiesz nie wszyscy muszą być informatykami zrobiłem tak jak myślałem że będzie dobrze. teraz zdjecia grila są w profilu>>
  
 
Cytat:
mazzi19 Wysłany: 2005-03-15 13:30:09

jak studiuje informatyke 3 rok to jeszcze nie widzialem zeby ktos podlinkowywal zdjecie ze swojej skrzynki pocztowej
Przeciez nie mamy prawa dostepu do Twojej poczty to jak mamy zobaczyc zdjecia? U Ciebie dziala bo Ty dostep masz (a dokladniej to fotki w cache'u )




Nie studiuje informatyki, wręcz jestem w tym cieniutki ja d... węża, ale w takim razie jakim cudem ja widziałem, i nadal widzę te fotki?? Tak z ciekawości


[ wiadomość edytowana przez: Wojo82 dnia 2005-03-15 16:26:55 ]
  
 
... niop ..... doobra zagadka ...... ja footki widze ..... i faktycznie we właściwościach jest link do poczty ......
  
 
Ja tez widze To ewidentny błąd onetu
  
 
W pracy (TKTelekom) widziałem, w domu (DSL TP) nie...
I kto zgadnie o co chodzi ?
  
 
... niop ... nie powiem ... jest to zagadka ..... na interii nie da się taak zrobić .....
  
 
no teraz widac.
grill prezentuje sie bardzo ladnie ale mam pytanie? pokryles czyms ta siatke? bo za gora rok ona Ci z czernieje
Slyszalem o takim petencie ze jak chcesz miec ja srebrna to trzeba pokryc lakierem bezbarwnym zeby brud nie wchodzil w reakcje z aluminium
  
 
a ja nic nie widze...
  
 
A ja dla odmiany widze wszystkie foty!
Fajna pościel na marginesie
  
 
Cytat:
2005-03-15 15:28:00, spychacz pisze:
Mazzi gratuluje że studiujesz informatyke ale wiesz nie wszyscy muszą być informatykami zrobiłem tak jak myślałem że będzie dobrze. teraz zdjecia grila są w profilu>>



nie ma to jak niedoczytać do końca...

już wszystko widze
  
 
któtko streszczając, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło
  
 
A zagadka zagadką pozostaje