HALOGENY ZELMOT,POKROWCE, KLAMKI ,

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
TAK JAK W TEMACIE POSIADAM HALOGENY ZELMOT TAKIE JAK NA ZDIECIACH





ORAZ POKROWCE DO NICH


A DLA LUBIACYCH CHROM TAKZE TYŁY DO HALOGENOW HROMOWANE


I JESZCZE CHROMOWANE KORBKI DO DRZWI


WSZYSTKO SPRZEDAJE OSOBNO CZYLI KOMPLET HALOGENOW, KOMPLET POKROWCOW, KOMPLET CHROMOWANYCH TYŁÓW ORAZ KORBKI

CZEKAM NA PROPOZYCJE GDYZ NIE JEST TO JEDYNA WYSTAWIONA OFERTA
  
 
jestem bardzo zainteresowany halogenami chromami i pokrowcami....prosze o wstepna cene na priva...mam nadzieje oczywiscie ze cene do negocjacji


[ wiadomość edytowana przez: kwadrat125 dnia 2005-03-17 08:09:53 ]
  
 
skubip czego niemowisz ze masz halogeny chromowane? dawaj cene?
  
 
Jeste, zainteresowany halogenami, pokrowcami i tyłami chromowanymi, ile do zapłaty i biorę. podaj mi na GG lub priva
  
 
chcialem tylko zaznaczyc ze bylem pierwszy ....i wstepnie zaklepalem *





* czytaj prawie pewne ze kupie czyba ze cena mnie rozwali


[ wiadomość edytowana przez: kwadrat125 dnia 2005-03-17 07:57:17 ]
  
 
Może pomoge ciut sprzedającemu.
Moim zdaniem(po obserwacji przede wszystkim allegro) jedyna wartościową tutaj rzeczą są halogenki.
Osobiście wyceniłbym je następująco :
1) Halogeny - ok 80.00zł
2) Pokrowce - 40.00zł
3) tył chromowany (szt.) - ok 30.00zł
Licząc oczywiście że ktoś kupi komplet. ::
Same pokrowce na allegro zostały ostatnio sprzedane za nie całe 60.00zł. ::
4) korbki chodzą jeszcze dość tanio - jak zaproponują ci 10.00zł za sztuke - sprzedawaj.
Może komuś nie w smak mój post - ale wydaje mi się że przynajmniej szczerze rzuciłem jakiś racjonalny kosztorys tych części.
Pozdrawiam.

[ wiadomość edytowana przez: Lajka dnia 2005-03-17 09:25:37 ]
  
 
To zależy też jakie halogeny: zelmot akurat to jedna z najtańszych firm (co wcale nie znaczy najgorszych) i w firmowym sklepie jeden haloegen przeciwmgielny zelmotu na plastiku kosztuje 21zł, natomiast dalekosiężny 28zł (z vat). W przypadku gdy halogeny są na chromach to do ceny jednej sztuki trzeba dorzucić 18 zł bo tyle kosztuje sam tył chromowany. Także w tym przypadku uważam żę dobrą ceną za te halogenki będzie ok. 50zł - ja miałem ostatnio strasznego farta i na hodze kupiłem 2 komplety wesemów (2 dalekosiężne i 2 przeciwmgielne) za 40zł (jeden komplet na chromach a drugi na plastiku)!!! Według mnie była to niesamowita okazja. Chłopak wystawiał części do malca ale nic nie napisał że ma halogenki- sam dziwie się czemu bo to chodliwy towar ; więc napisałem do niego maila z zapytaniem i okazało się że ma i z chęcią się ich tanio pozbędzie ku mojemu zadowoleniu


Tutaj macie link do strony zelmotu z cenami:


Zelmot - lampy dodatkowe

[ wiadomość edytowana przez: leju1 dnia 2005-03-17 09:41:05 ]
  
 
Hmm ja się nie upieram przy cenach - tylko mniej więcej to wyceniłem.
Chyba niedużo się pomyliłem ponieważ reflektor dodatkowy - z chromowaną obwódką (nr 0610.9.000.7) kosztuje netto 40.00zł za sztuke - za pare brutto daje to ok 98.00zł.
Zatem stwierdzenie że ok 80.00zł za dwa takie halogeny(w tym stanie) nie jest chyba błędnym. Ok. może być także 70.00zł
W moim mniemaniu 50.00zł to zdecydowanie zaniżona cena - trafiają się takie ale to juuuuuż są naprawde okazje.
Z mojej wyceny wynikałoby że za ok. 120.00zł można mieć takie halogenki z pokrowcami - w zelmocie TAKICH (klasycznych) pokrowców już niestety nie dostaniesz .
Znając życie i tak pójdą z pokrowcami za ok 100
  
 
Zgadzam się z Toba ale ja tu podałem ceny reflektorów w plastikach bo takie są tu wystawione (patrz fotki). Chromy do tych reflektorów są osobno na sprzedaż i ich ceny według zelmotu też podałem - czyli jak do tych 50zł (za reflektory w plastikach - REFLEKTOR 0611 i REFLEKTOR 0610) dodasz 36 zł to wyjdzie żeczywiście razem ok 90zł 50zł podane przeze mnie to cena samych 2 reflektorów w plastikach bez chromów. A za ile pójdą te to zależy od kupujących - ja życzę żeby poszły jak najkorzystniej!


Pozdrawiam
  
 
Witam,
jezeli chodzi o cene to musze napisac ze ja takie prawie identyczne halogeniki kupilem za 40 zł!! wiec jesli moge w czyms pomoc sa naprawde spoczko, nie mam naprawde nic do nich mnie sie podobaja poprostu wypasione zatem goraco polecam kupujacym
pozdrawiam
  
 
Tyyyyyyyyyyyyy Wrocławiaku jeden, co się tak udzielasz.
P.S. ten nr halogenów który podałem wcześniej - odnosi się do halogen już z zamontowanym chromikiem.
  
 
same pokrowce sa na sprzedaz ??
  
 
Zgadzam się z przedmówcą - Zelmoty są naprawde bardzo dobre i ja je również polecam. Ponoć gdzieś we Wrocławiu jest sklep firmowy Zelmotu ale nie mam zielonego pojęcia gdzie Lajka ty drugi Wrocławiaku ja wcale nie neguje Twoich wypowiedzi hehe

Pozdrawiam
  
 
no i halogenki poszly prawdopodobnie w silna dal ....niestety ktos mnie uprzedzil ....szkoda