Częsci z rozbiórki 125 z 69 roku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
prosze pytac prawie wszystkie czesci silnik 1300 czarne wnętrze
  
 
A wąskie resory masz?? Jak tak to jaka cena
  
 
tapicerka mnie interesuje, zdjecie jak mozna prosze na maila , a cene na priv , Dzieki
  
 
Znaczek przoD!!!!!
  
 
Kratki wywietrzników z tylnych słupków, zaślepka na deske ze znaczkiem, tylne lampy piony. Na razie tyle .
  
 
Race niewiem czy takie chcesz jak ja mysle ale widzialem na Allegro chromowane te wloty/wylot (nie wiem co ale to na tylna czesc poddasza na boki)
  
 
Ale ja tak kombinuje żeby mi Waco coś mógł do paczki ze skrzynią dorzucić .
  
 
ano tak . to co innego..
  
 
no wiec tak:

RACE D -> wywietrzniki są nawet dwa stan niezły -> na paru zeberkach są jakieś boble ;/ ale na zewanrz jest OK to raczej w przestrzeni miedzy zebrami cena no powiedzmy 10zł? , lampy piony jak najbardziej są i jaknajbardziej POLECAM bo są OK nie ma sie czego czepiac! cena 30zł za kpl? tzn 4lampy w sumie

Pat => znaczka nie sprzedam bo zostaje dla mnie jakby mi ukradli moj ;/
  
 
Cytat:
2005-03-19 20:36:22, CarvMachine pisze:
tapicerka mnie interesuje, zdjecie jak mozna prosze na maila , a cene na priv , Dzieki



foty bedą jak przywioze aparat spowrotem do domu -> czyli w środe o cenie na priw lub GG -> jednakowoz choć by sie paliło i waliło NIE WYSLE TEGO!



Cytat:
2005-03-19 20:19:59, Drag-On pisze:
A wąskie resory masz?? Jak tak to jaka cena



mam wąskie resory -> niepołamane jeszcze wyglądaja OK i chyba są OK chyba bo jeszcze na aucie są -> cena? no nie wiem niehciałbym przegiąc ale 30zł?

[ wiadomość edytowana przez: waco dnia 2005-03-19 22:45:17 ]
  
 
a zaslepka radia jest ?
  
 
niestety nie ma zaślepki ALE JEST RADIO safari 2 w gustownej obudownie dostosowującej je do wymiarów dziury n poprostu ful orgina oprócz szyldziku na radiu -> powinno byc safari 1 ;/

a moze ktoś chce papiery? rejestracja pierwsza 15.05.1969 nr nadwozia UWAGA : 011999 szkoda ze o jeden nie wiekszy
papiery bedą od własciciela widniejącego w dowodzie + wszystkie tablicznki i blachy z numerem auto jest wyrejestrowane formalnie w 90roku -> ale nie ma problemaów z ponowną rejestracja
  
 
a czy atrapa przednia chromowana jest w jakim stanie i po ile


cene jesli mozna prosze na priv a zdjecie na meila

[ wiadomość edytowana przez: kwadrat125 dnia 2005-03-20 11:04:00 ]
  
 
kurde Kwadrat ja chciałem sie spytac o atrape
  
 
a ile papiery?a lusterko boczna jakies stylowe moze.bo wszystko co najlepsze juz pewnie zarezerwowane
  
 
atrapa jest chromowana ale neistety jest lekko pogieta w jednym miejscu jak bedą fotki to bedzie łatwiej objaśniac

dwa żeberka najnizsze mniejwiecej na środku są pofalowane na długości ok 10cm reszta OK bardzo ładny chrom

cena do dogadania po fotkach ale raczej nieduzo mysle o kwocie kolo 50zł

papiery? 50zł i nizej nie spuszcze OC i przeglądu nei ma od 16 lat wyreksetrowany legalnie na początku 90 roku wiec według mojej wiedzy spoko mozna rejestrowac z luzem jak to mowią
  
 
a ja jeszcze bylbym zaiteresowany jeszcze deklami jesli oczywiscie to sa te wloskie z zabkami a konkretnie jednym a z atrapa do uzgodnienia
  
 
Cytat:
2005-03-19 19:43:25, waco pisze:
prosze pytac prawie wszystkie czesci silnik 1300 czarne wnętrze



Mikstat (Maly Paryz)? ten kolo Antonina w wielkopolsce?
  
 
Cytat:
2005-03-20 14:57:14, Kwadrat125 pisze:
a ja jeszcze bylbym zaiteresowany jeszcze deklami jesli oczywiscie to sa te wloskie z zabkami a konkretnie jednym a z atrapa do uzgodnienia


Ni ma, spoko głowa - już to wybadałem . Miał siakieś plastikowe szity pod śruby...


Cytat:
2005-03-20 16:32:33, blokus pisze:
Mikstat (Maly Paryz)? ten kolo Antonina w wielkopolsce?


Nie wiem czy i dlaczego Mały Paryż, ale to akurat tak się składa, że ów Antonin jest koło Mikstatu, przynajmniej wedle podziału administracyjnego .
  
 
Cytat:
2005-03-20 16:32:33, blokus pisze:
Mikstat (Maly Paryz)? ten kolo Antonina w wielkopolsce?



sieroszewice widze proponuje mały SPOT