Syrena R 20 ale z 72 roku!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
interesują mnie informacje o R 20 z 72 roku! Czym sie różniła poza tym że była produkowana przez FSO. Jaca
  
 
Z tego co sie orientuje Syreny R-20 nigdy nieprodukowano w FSO.
  
 
No wiesz dawidsie:bylo 500 egzemplarzy r-20 z FSO.Miały okrągłe lusterka od wawki,zamalowany w kolorze nadwozia wlot i czarne ramki swiatel oraz kołpaki.Pozdrawiam!
  
 
Cytat:
2005-03-29 10:10:56, Zenoniusz pisze:
No wiesz dawidsie:bylo 500 egzemplarzy r-20 z FSO.Miały okrągłe lusterka od wawki,zamalowany w kolorze nadwozia wlot i czarne ramki swiatel oraz kołpaki.Pozdrawiam!



wszystkie r-20 chyba tak miały...



  
 
R20 miała 2 wersje wyposażenia. Pierwsza - prymityw - zamiast chromów czarny mat i brak pierdół typu daszki, lusterko itp. Jak to kogoś mocno interesuje to mam ksiazke naprawczą skarpety - taki "Morawski"

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
szkoda ze nikt nie ma pojęcia o R-kach z 72 roku!!! bo posiadam taką i nie wiem czego jej brakuje.
  
 
Cytat:
2005-05-22 21:24:22, jaca105 pisze:
szkoda ze nikt nie ma pojęcia o R-kach z 72 roku!!! bo posiadam taką i nie wiem czego jej brakuje.



W Automobiliscie niedawno byl artykul o Rkach. Mam go, przyjdz na spotkanie Klubu w Sopocie to zobaczysz.
  
 
Napisz np czy masz w dzwiach pasazera w klamce - zaslepke czy jest normalne miejsce na kluczyk ... i czy masz daszek przeciwsloneczny tylko dla kierowcy czy tez dla pasazera jezeli nie masz tych "wygod dla pasazera to masz R20" ta wersja rozwinieta to byla R20 L ... jak masz jakies foty to wklej albo slij na maila to powiem mniejwiecej co brakuje albo powiedz co chcesz dokladnie wiedziec to ja porobie zdjecia jak znajde troche czasu i podesle