Czy są chętni na nowe obrotomierze 2/4 cyl?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kiedyś z ciekawości dzwoniłem do firmy auto-metronic (produkującej obrotomierze) w celu poznania ceny ich produktów.
Dziś dostałem zdjęcie produkowanych przez nich obrotków (słabe, ale tylko takim dysponuję):



Obrotomierz ma na przodzie chromowaną ramkę, do wyboru biała lub czarna tarcza. Cena 95 zł + 22% Vat = 115,9 PLN.

Rozmawiałem również z człowiekiem z LUMELA (wszyscy chyba wiedzą, jak wyglądają ich obrotomierze - na nóżkach) - cena to 85 zł + 22% Vat = 103,7 PLN .
Czy jest ktoś chętny (posiadający jednocześnie pieniądze!!) - przy większym zakupie byłby możliwy rabat...

[ wiadomość edytowana przez: widynek dnia 2005-03-20 20:47:18 ]
  
 
sliczny jest
jak tam jest chrom to juz bomba
do kiedy trzeba dać znac? bo chwilowo kasy nie mam ale to sie zmienia
  
 
powaznie o tym pomysle ale raczej bym byl zainteresowany tym z fotki
widynek-widze na nim nozke ktora jest pod jakims katem co moze oznaczac ze jest ona regulowana w do tylu...moglbys sie tego dowiedziec czy np da sie ja ustawic pod katem 90 stopni?bo w lumelu wlasnie nie podobami sie to ze miejsce montazu jest bardzo ograniczone...
  
 
Cytat:
2005-03-20 22:20:06, kabul pisze:
powaznie o tym pomysle ale raczej bym byl zainteresowany tym z fotki widynek-widze na nim nozke ktora jest pod jakims katem co moze oznaczac ze jest ona regulowana w do tylu...moglbys sie tego dowiedziec czy np da sie ja ustawic pod katem 90 stopni?bo w lumelu wlasnie nie podobami sie to ze miejsce montazu jest bardzo ograniczone...

chodzi ci o to, żeby powierzchnia montażowa i powierzchnia cyferblatu obrotka były do siebie równoległe??
| |
|--|
|
od lewej - płaszczyzna mocowania, nożka, obrotek
  
 
dokladnie o to mi chodzi
  
 
Zapytam, choć w takim wypadku sprawę załatwia kawałek kątownika/odpowiednio zagiętego płaskownika
  
 
No ja tam lubie estetyke a z takm czym to sam nie wiem
zapytaj jak mozesz
  
 
Do tyłu można przechylić o 50 stopni, do przodu o 20 .
  
 
no jic poczekamy czy beda chetni
na innych forach patrzylem kiedys podobny temat i tez byly takie ceny tylko ze lumela i przy hurcie policzyli im po 80zl
wtedy bym sie zastanowil powazniej
  
 
Gość z lumela powiedział, że co do rabatu, to musiałby znać dokładną liczbę zamawianych obrotków. Nie wiem jak w innych miastach, ale w Krk Lumel kosztuje w sklepie ponad 170 PLN (Auto-wanda), tutaj znacznie taniej.
  
 
Ten z fotki jest fajny całkiem, jedynym jego minusem może być brak "kreski", ale to w zasadzie tylko do sportu sie przydaje chiba . Niemniej jednak pomimo że mi się podoba raczej w najbliższym czasie nie będzie mnie stać na takie szaleństwa .
  
 
a mniebedzie stać jak Race_D mi zapłacisz za graty

a tak powaznie tobym chciał taki duzy sporo wiekszy obrotek ;( tak min 10cm bo juz slepy jestem od tego wina komandos ile te mają średnicy?

a moze mają wersje z schiftlightem?
taką bym chciał oldschoolową bo te współczesne takie brzydkie ;/
  
 
Do kiedy trzeba dac znac?? bo jak bedzie troche czasu to wytargam troche kaski..
  
 
Cytat:
2005-03-22 08:32:57, tomx1 pisze:
Do kiedy trzeba dac znac??


No własie, kiedy trzeba zamówic najpuxniej i kiedy dostawa, przy jakiej liczbie obrotków są juz znizki i jakie?
  
 
Czy jest możliwość zamówienia z chromowanym tyłem.
  
 
nie ma opcji z shiftligthem, nie ma opcji 10cm (lumel ma chyba ok .
co do ilości/zniżek - gośc nie chce podać żadnych konkretów, czeka na konkretną liczbę. myślę, że przy 5 sztukach byłby jakiś mały bonus..
co do terminu - jeśli ktoś się chce załapać, to im szybciej tym lepiej, to chyba logiczne
  
 
mam taki obrotomierz juz ponad 2 lata i jest super...
bardzo czytelny, w nocy tymbardziej...
regulowany w góre/w dół na boki..
jedyny minus to to ze jest klejony do deski...ale przez dwa lata sie nie odkleił, wiec chyba luz..
dalem za niego 90zł (nówka)

zdjecia jakby ktos chciał to wysle na maila, bo zajmuje 0,5MB, wiec do profilu sie nie zmieściła...
  
 
ja bym sie moze skusil ale cena!