[sprzedam] ³o¿yska kó³ 126p, ga³ka,starter na p³ytce

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
Do sprzedania: komplet ³o¿ysk na obie osie do malucha, razem 8 ³ozysk, nowe, kupione od dziadziunia na gie³dzie, piekny srebrny kolor, niestety nie maja zadnego pude³ka ani nic, zapakowane by³y w papier taki ¿ó³ty i w torebki foliowe, cena 60z³
ga³ka zmiany biegów Jacky Aotu Sport czy jakos tak, czarna skóra, taka wyd³u¿ona, nie kulka Prawie nowa, za³o¿ona tylko po to zeby przymierzyæ cena 20z³
hmmm co by tu jeszcze wystawiæ...
P³ytka made in NorAuto, firma Jacky Auto Sport, uzyta tylko raz zeby sprawdzic czy bangla jak trza, wsyztsko z ni± ok, jeden przycisk- STARTER do silnika, podwietlany na czerwono, wciskany, naprawde solidnie wykonany, duzy. Drugi pstryczek elektryczek jest belkowy, odslaniany, znaczy sie najpierw trza odsunac os³onke pozniej dopiero pstryczek, rownierz podswietlany ³adnie. Cena nowego tego to 169z³, moja cena 60z³ Fotki gdzies mam chyba... jezeli cos to jutro wrzuce... sa chêtni?
  
 
asam tyl na obie strony da sie?
  
 
da sie da. a ktore s± na ty³? te takie stozkowate jakby? 30z³ jak cus.
  
 
Wstêpnie zaklepuje ³o¿yska, chêtnie bym wzi±³ komplet, ale przód te¿ mo¿e byæ.
Jeszcze dzi¶ popo³udniu dam potwierdzenie, albo zrezygnujê oki
  
 
ja bym pomy¶la³ nad ga³k± zmiany biegów ale jeszcze odezwe siê na priva
posssdro
  
 
ok, nie ma sprawy, dzis jak sie uda podjade po aparat i foty cykne.
  
 
Toki u nas nóweczki w pude³ku za paragonem fabryczne 20z³ komplet na ko³o. Mo¿e by¶ co¶ opu¶ci³
  
 
znaczy sie 2 lozyska na jedno ko³o 20z³? to ceny w dó³ posz³y widze Ok komplet 50z³ a na jedn± o¶ 25z³ tyle moge spu¶ciæ bo zbieram na skrzynie wieczorkiem bêd± fotki wsyztskiego
  
 
W takim razie jestem zainteresowany ka¿d± ilo¶cia
Najchêtniej wszystke cztery, ale sam przod te¿ mo¿e byæ.
  
 
mo¿na fotki ga³ki zmiany biegooooof dt01@wp.pl
  
 
ok, prosze sie decydowaæ kto co chce ceny takie jak pisa³em, ³ozyska komplet 50z³, na jedna o¶ 25z³, p³ytka ze starterem 60z³ bez negocjacji , ga³ka 20z³.
Wiec pisaæ bo hajs potrzebny szybko


  
 
czyli tyl - 30 zl z wysylka? sa kompletne z tymi zabezpiecznieami a'la simmeringi?
  
 
jutro rano zrobie fotki tych ³o¿ysk zeby nie by³o zadnych niedomówieñ oki? 30z³ z wysy³ka moze byæ
  
 
no chodzi mi o te gumowe zabezpieczenia co sie wbija. bo moje lzoyska nibuy niechucza ale jak przod wymieniony to tyl mozna tez. wazne zeby bylo WSZYTSKO co potrzebne a jakby ktos mial schemacik jak to sie sklada to bylo by miodzik
  
 
niestety zadnych gumek itp nie ma, same ³ozyska, syskie czesci metalowe ja ³ozysk nie robi³em jeszcze wiec nie wiem co i jak
  
 
ojc to sie musze zorientowac w sklepie. no jak wybije swoje to musze wsadzic nowe - top prawio ejednorazówki. zobacze czy w sklepie sa w komplecie.
  
 
ok. w razie czego pisac wszystko tutaj kto co chce....
  
 
Ja chce ten panelik z guzikiem. Moje gg 9108189 prosze o kontakt jestem zainteresowany.
  
 
Ile mnie wyniesie przesy³ka
My¶³e ¿e nie tak du¿o, coo, 5-10z³ ??

£ykam ³o¿yksa pr¿ód, jak Pat wymieka to ty³ te¿


[ wiadomo¶æ edytowana przez: _Szary dnia 2005-03-21 21:38:27 ]
  
 
to ja juz nie wiem... Pat chcesz czy wysy³ac ca³o¶æ Szaremu? Wp³acisz 55z³ na konto Szary i styknie