BTT Tuning Spot

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ello,

Dziś, korzystając z piknej pogody, miałem wielką ochotę zrobić sobie wypad nad morze. Ponieważ pomysł nie wypalił, to zmiast wyjazdu postanowiłem z Micabem co nieco pogrzebać przy autkach. Na pierwszy ogień poszła przymiarka kółek. Sezon wkrótce, a ja wciąż nie wiem, jakie koła sobie kupić i w jakim rozmiarze. Z pomocą przyleciał Micab
Potem polecieliśmy do BTT GARAGE, pogrzebać w Micaba zawiasie. Pół godzinki i po robocie. Potem Dołączył do nas Baksik (nie mylić ze słynnym biznesmenem ). Postanowiliśmy sobie urządzić pierwszego grila w tym roku kalendarzowym. Pieczona karkówka, kiełbaska... same rarytasy. Dodatkowo Baksio zamówił sobie komplet świeżych ogórków kiszonych Było miło, kupa śmiechu (Baks rulez) i dobrej zabawy. W drodze powrotnej goniłem się trochę z Baksem. Jego RST niestety nie dał mi szans. Odjeżdżał na każdym biegu, ale to pewnie przez to, że jechałem na LPG

A tu parę fotek z przymiarek fajnych białych 17-calówek. Jak oceniacie ? Jak to leży w mk7 ? Moze być ?















[ wiadomość edytowana przez: micab dnia 2005-03-20 23:57:38 ]
  
 
mk7 się zajefajnie prezentuje na tych 17'stkach widze że micab wygodnicki i sobie na teleskopach maske zrobił no i baksio zapodał wkońcu RSt'owskie alumy
  
 
Ja pierd....nicze , suuuper aluny , no ESSi
  
 
spocik był pierwsza klasa.....kółka na mk7 krissa wyglądają super....przekładkę robiliśmy w miejscu publicznym i aż przejeżdżający radiowóz się zatrzymał i pan policjant chwilę obserwował co robimy nawet się znał bo pytał czy nie będą tarły

ogólnie to krisso po przymiarce trochę zachorował na 17 kto wie co z tego wyjdzie
  
 
Cytat:
2005-03-21 00:01:47, micab pisze:
spocik był pierwsza klasa.....kółka na mk7 krissa wyglądają super....przekładkę robiliśmy w miejscu publicznym i aż przejeżdżający radiowóz się zatrzymał i pan policjant chwilę obserwował co robimy nawet się znał bo pytał czy nie będą tarły ogólnie to krisso po przymiarce trochę zachorował na 17 kto wie co z tego wyjdzie

A nie będą tarły??
  
 
Spot to spot Ja juz wstalem z rana i czulem tego spota No krisso wie co ma teraz robic ogolnie pogoda dopisywala bo sloneczko bylo aa tem. 2/3 stopnie nie byla problemem Jesli chodzi o fury no to co tu duzo gadac wypasy i tyle A jesli chodzi o sciganie to no powoli zaczyna fura śmigac Nareszcie czuje ze mam rst a nie sam napis na klapie
  
 
Niesamowicie wyglądadają te fele. Całkiem inny charakter auta. Padłem na cycki jak zobaczyłem te fotke Nie dziwię się że KriSSo zachorowal na 17' Tez chciałbym takie...
  
 
co do tarcia....przy zawiasie KW i nieobciążonym aucie nie będzie tarło......ale dla bezpieczeństwa trzeba by pozaginać ranty......wtedy napewno wszystko będzie okej....

to się zgadza....wrażenie robi......a na żywo to dopiero jest efekt
  
 
@ KriSSo:
jak dla mnie to po prostu wypas!! slicznie te 17nastki komponuja sie w twoje autko!! naprawde robi cholerne wrazenie!!
  
 
Mic..a przy okazji....oponki masz pewnie 205 lub nawet 215. przymierzam się do małego projektu i sie zastanawiam czy nie będzie mi tarło o nadkola...bo o błotniki nie powinno...chodzi mi o 215 Jak sądzicie?
  
 
Cytat:
2005-03-21 11:28:33, Artur_ST pisze:
Mic..a przy okazji....oponki masz pewnie 205 lub nawet 215. przymierzam się do małego projektu i sie zastanawiam czy nie będzie mi tarło o nadkola...bo o błotniki nie powinno...chodzi mi o 215 Jak sądzicie?


oj chyba będą tarły o ranty w błotnikach
na tych felgach jest opona 205/40 i przy większym obciążeniu napewno by tarło to co dopiero 215
  
 
tego sie obawiałem....więc trzeba będzie szukać 205....pomyślimy pomyślimy
  
 

Witam!

Ale Wam zazdroszczę zabawy! Jak w sklepie z ciuszkami, a dokładnie jak panienki w przymierzalni Robicie mi ochotę na pomalowanie alusków na biało! Chociaż sam nie wiem, jak to się będzie z moim nadwoziem komponować? Chyba bedzie zajefajnie A swoją drogą, ile może kosztować malowanie felg i delikatna (na krawędziach takie małe cosik) renowacja felg? Szkoda, że Szczecin tak daleko, bo bym się do Micaba zgłosił o pomoc przy moich aluskach. Koniecznie muszę polakierować klamki i listwy!!! No i jeszcze jestem na zimówkach, bo nie mam czasu zmienić...
Pozdrawiam
  
 
Pawel wpierw to ty go posadz na ziemi
  
 
mici masz 205/40 czyli profil wychodzi troszke zawysoki bo żeby był prawie taki jak seria to powinno być coś koło 195/40/17 czy tak pozdr
  
 
Nie wiem czemu ale te kółka wydają mie się troszkę za duże do gabarytu samochodu, minimalnie ale jednak. Szkoda że niema 16-tek aby założyć i porównać.
  
 
Alusie bajeczne ; marzą mi się takie fyfnastki
  
 
Bardzo ladnie sie prezentuja autka, widac ze zadbane. tylko pogratulowac
  
 
noxiu....zgadza się....ale opona 195/40/17 jest dostępna chyba tylko w 2 czy 3 firmach...bo to rarytas a o używanych w takim rozmiarze można zapomnieć

omen....to czy za duże to już rzecz gustu....moim zdaniem essik na 17 wygląda super.....
jak swojego kupiłem to stał na 14....założyłem mu 15, na następny sezon były już 16....ale i to okazało się za mało apetyt rośnie w miarę jedzenia
  
 
Micab ile kosztują takie teleskopy do maski?