DZIAŁ ---- ASTRA GSI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
  
 
Jestem za czekałem na taki dział mam taką Asterke i jestem jej wielkim fanem .
  
 
Ciekawe ilu jest uzytkownikow gsi przegladajacych te forum

P.S.Dobry pomysl z tym dzialem
  
 
Miejmy nadzieje ze wiecej niż dwóch.Jesli wątek nie będzie cieszył sie zainteresowaniem zostanie skasowany.Dotyczy to wszystkich wątków.
  
 
Może będzie 3 jak uda mi się jakąś ładną znaleźć za pieniądze które mam przeznaczone na zakup takowego bolida
  
 
Potryk 3 juz jest kupuj to policzymy do 4
Fajny pomysl z tym dzialem moze przejdzie
  
 
jeszcze kilku sie znajdzie
potryk:powodzenia
jak znajde jakas wzgledna asterke to dam znac
interesuje cie konkretny silnik czy najwazniejszym atutem jest znaczek GSI??
  
 
Melduję się i ja

Brakowało mi tego działu dlatego rzadko tu zaglądałem.

Możeby zrobić jakiś spocik w Wawie ?

[ wiadomość edytowana przez: maciekgsi dnia 2003-10-23 18:46:57 ]
  
 
[quote]
2003-10-23 09:17:40, potryk pisze:
Może będzie 3 jak uda mi się jakąś ładną znaleźć za pieniądze które mam przeznaczone na zakup takowego bolida
[/
quote]


Najwarzniejsze nie napalać się ja kupiłem autko bo się napaliłem .Jle miałem kłopotów można by knige napisać dlatego ostrzegam jeździć szukać szukać i jeszcze raz szukać dobrego egzemplarza choć u nas to trudna sprawa ale życze powodzenia.Dlaczego ja mieaszkam tak daleko od Wawy czy są ludzie z mojej okolicy!!! z takimi furkami.
  
 
Jestem z wami panowie
  
 
postanowilem zaczac nowy temat aby dzial gsi nie wymarl

kilka dni temu pytalem sie jakie amortyzatory polecilibyscie do mojej gsi
ze wzgledu na inne wydatki zdecydowalem sie na kupno tanszych amortyzatorow
wiele sie dowiadywalem,slyszalem glownie dobre opinie,jednak koncowa decyzja zapadla,gdy te amortyzatory polecono mi w promotorze,
moje spostrzerzenia:
alko jest o okolo 2-3 cm dluzszy od weiteca
auto stoi wyzej o okolo 1 cm(przez cale lato jezdzilem na przednich sprezynach od gsi,gdyz na weitecu wadzilem kolektorem po koleinach)ale teraz jest za wysoko

wrazenia z jazdy podobne jak na weitecach
zaplacilem 168 zl za szt,ogolnie raczej nie zaluje
tylko na wiosne znowu bede zmienial sprezyny lub przynajmniej inne gorne mocowania mcpersona,aby minimalnie obnizyc auto(tylko najpierw plyta pod silnik ),teraz mam sport zaw. tyl i gazowa serie przod))
  
 
Ja kupowalem supersporta chyba, bralem bo nowe i mialem bardzo tanio. Troszke sie obnizyla ale co najwarzniejsze jest ekstra twarda i sie ladnie w zakret wbija. Najlepsza frajda jest jak skacze koles stwierdzil ze jak stylu sie nie da piwa lyknac to jest wtedy dobrze
  
 
MELDUJĘ SIĘ I JA
Jak mogę w czymś pomóc to śmiało

Pozdrawiam
Rafał
  
 
ja takze mialem mozliwosc kupna supersporta ale nasluchalem sie roznych opinii o problemach z jakoscia


Travol:
ile poszlo Ci autko w dol?
jak sprawuje sie na wybojach?
z tego co rozumiem to jest bardzo twarde
ile zrobiles juz kilometrow na tym zawieszeniu?
nic sie z nim nie dzieje?
tyl nie siada zbytnio przy duzym obciazeniu?
  
 
Tzn w dol poszlo mi jakies niecaly centymetr od tych co mialem a one byly stare i padniete ! Na dziorach wali jak h.. ale to nic nie az tak zeby felgi krzywilo. Dupa siada ale tyle co powinna na starych nie moglem w pieciu wogle czyli jest ok. Zrobilem narazie jakies 7tys km i wszystko ok. Obawialem sie ze skoro taka twarda sie zrobila to moga peknac sprezyny ale nic sie nie dzieje i jest ok.
Polecam za male pieniadze jest super, chyba ze ktos nie lubi pileczki pingpongowej a astra tak wlasnie fajnie robi
  
 
Mam pytanie idzie zima a u mnie wieje zinmym powietrzem co robic żebym nie zamarzł zanim zajade do robooty.Ps jakie zawieszenie na tył.
  
 
z tym ogrzewaniem to moze sprawdz termostat , jezeli auto ci sie wolno nagrzewa to termastat moze sie zbyt wczesnie otwierac


a co do zawieszenia to sprecyzuj pytanie.
pytasz o sportowe czy zwykle?
  
 
Czy ktos z was ma numer lakieru ew. trochę bazy aby robic poprawki przed zimną.
Moja Astra ma stand. lakier. ( zobaczcie w moim profilu )

  
 
Cytat:
2003-10-25 11:05:28, czarekh100 pisze:
z tym ogrzewaniem to moze sprawdz termostat , jezeli auto ci sie wolno nagrzewa to termastat moze sie zbyt wczesnie otwierac


a co do zawieszenia to sprecyzuj pytanie.
pytasz o sportowe czy zwykle?


Chodzi o sportowe .Z przodu jest obnirzony z tyłu raczej nie .Czy trzeba wynieniać sprężyny i amorki czy tylko amorki.
  
 
Wymien sprezyny i amorki !!