Ile pali Camry??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich!
Mam zamiar zmienić Carinę 1,6 16v na Camry 2,2 lub 3,0 w automacie z lat 92 - 95. Jeśli macie jakieś uwagi i spostrzeżenia na co zwrócić uwagę, ile te auta palą.
Z góry dzięki !
Pozdrówka!!

Dominges
C 1,6 16v + LPG

PS. Ostatnio wciągnąłem co prawda do prędkości 120 km/h
Forda Cougara 2,0 16v.
To dowód, iż TOYOTA OKI
  
 
Witaj...

Camry 2.2 pali ~9.2 l/100 a 3.0 ~10.2 l/100

Pozdrawiam


"Chłopak z HydeParku" i jego E
  
 
wspolcZuje twojemu portfelowi
ten potwor pali jak smok
  
 
Moja 1.6 przy dobrym wietrze pali 8-9 litrow a przy ostrej jezdzie 12 !!!
  
 
uuuuuuuu to sporo, powiedzialbym nawet ze bardzo, podobnie jak 2.0
  
 
No jak to sie mowi coś za coś ...
Ale mowie ..w trasie spalił mi bardzo malutko
  
 
Hmmmm ile pali ?- pali tyle ile wleje nic nie zostawi a powaznie napisalem w innym poscie
  
 
Mam Camry 1995, 2.2, automat :)

zima, opony 195/75/14, miasto: 11, trasa 8
lato, opony 225,55,16, miasto: 12.5 (z klima 13), trasa 9


Krzysiek
  
 
Camry 3.0 XLE `94 aut ofkorst

trasa 10 /przy predkoasciach 120-180 jak w polsce duzo hamowania a potem pedal w podloge /
miasto 12-14 jak jezdzila mama od 16 jak jezdzilem ja
autko rewelacja - nie ma szybszego automatu nie jeden manualem sie zdziwil co robi japonskia limuzynka

szkoda ze rodzice zamienili camry na carinke \
ale teraz jest LPG i pali zima 10 gazu /camry na gazie nie powinan nic stracic - KUPUJ 3,0!!!!!
  
 
Hej,
Ja mam 3,0 i pali w lecie w mieście od 15-18 gazu (ok litr mniej benzyny)
w zimie mniej więcej 18-21 równiez gazu,
po za miastem średnio ok 12-13 ale da sie zejść do 8 jadąc 60-80 km/h bez wyprzedania oraz do 17 z klimą po autostradzie z prędkościami 180-220 km/h
  
 
.... chyba bym w miesiac zbankrutowal, 20 litrow to przeciez kosmos, powinni zrobic camry w dieslu, to bylby strzal w 10
pozdrawiam i wspolczuje
  
 
Camry 3.0 automat USA 1994r.

W miescie minimum 13.5 l - przy bardzo spokojnej jezdzie. Przy ostrej do 18 litrow. W trasie minimum 11 litrow ( jazda 90- 120 ). Maks 15 litrow ( jazda 120-200 ).


  
 
Miałem 2.2, teraz mam 3.0 i moja rada jest następująca:
zdecydowanie lepsza na drodze jest V6 (dynamika, komfort i pewność wyprzedzania, cichość pracy silnika, prędkości przelotowe na długich trasach, brak wysiłku przy dowolnej prędkości do 200, twardsze i pewniejsze zawieszenie, poczucie przynależności do najszybszych samochodów - a jest to ważne bo nikomu nie musisz niczego udawadniać),
natomiast trochę lepsza 1-3 litrów bywa 2.2 na stacjach benzynowych.
Policz zatem czy jeździsz tyle rocznie i czy ciągle stoisz w korkach, że ta różnica jest istotna.
Najlepiej przejedź się jedną i drugą furką i podejmij decyzję na podstawie swoich wrażeń.
Co do tego na co zwrócić uwagę przy zakupie danego auta - zatrudnij do oględzin mechanika (takiego co miał do czynienia z podobnymi autami, najlepiej znajomego) bryknijcie ponadto do najbliższej stacji badań technicznych na test zawieszenia i amorów (nie spodziewaj się że ASO na pewno będzie miała komputer do Camerona i że bezbłędnie oceni). V6 ma będąc rozgrzana cicho świszczeć a nie warkotać lub stukać, wierzgnięcie ma być imponujące, zmiany biegów płynne i bezstukowe. Resztą bym się mniej przejmował jeśli ogólnie elektryka działa a kontrolki gasną (ta od poduszek po 7 sekundach - ważne). Napisz o rezultatach lub zadaj nowe pytania, czółko - Haribober.
  
 
Witam
Mam Camry '92 z gazem
Moja pali max 15 litrów i to przy 200 na godzinę
gaz mam Elpigaz z komputerem - dałem 1.5 roku temu 3000 zł ale wspaniale na tym jeździ
standartowo w mieście 13l a poza od 11 do 15 l

Pozdrowionka
  
 
'93 Camry V6 GX, Europa i MANUAL:
w trasie możesz zejść poniżej 10 litrów i to jadąc normalnie,nie jakoś super oszczędnie
w mieście jeździ nią główniemoja mama (a też lubi depnąć, albo piłować 3 bieg przez kilka kilosów) to wychodzi jakieś 12 do 14 litrów, częściej bliżej 12.
Maxymalnie jak ja szalałem to wychodziło chyba 15.5
po licho automat? ten silnik jest fanatastycznie elsatyczny, w manualu jeszcze szybszy i Vmax ma wtedy licznikowe 240, a 200 do 220 to była nasza prędkość autostradowa (na Zachodzie of course)
ogólnie super - cudo wozik, brać nie pytać.
  
 
Moja camry 2,2 automat pali na 60 litrach benzyny 98 przjezdzam 480-500 kmzależy od nogi . na butli na 38 litrach gazu ok 300 km