Ciut OFF topic -> Gdzie Adamus dostal Poldiego 3d ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ponieważ wyszukiwarka nie wynalazła mi niczego zaczynającego się od slowa adamus - nie moglem pogadac na privie z tym Panem Szanownym a chętnie bym to zrobil... tak oglądałem sobie raz jeszcze zdjęcia ze spotów i oto oczom mym ukazał się..Poldi 3d pomarańczowy - da się coś takiego gdzieś u nas dostać ????
  
 
Cytat:
2003-02-10 21:00:53, Orem pisze:
Poldi 3d pomarańczowy - da się coś takiego gdzieś u nas dostać ????


Widocznie sie dało
Pozatym adamus mieszka w Gdyni podobniejak ja wiec mozesz kliknąc fiszke "lista klubowiczow" w prawym gornym rogy zmienic parametr wyszukiwarki z wszystkich na pomorskie i adamus "jak na dłoni"
  
 
Cytat:
2003-02-10 21:00:53, Orem pisze:
Ponieważ wyszukiwarka nie wynalazła mi niczego zaczynającego się od slowa adamus (...)


Bo nie mogła ale gdybyś wpisał słowo coupe do odrazu znalazł byś temat Adamusa :

Kupiłem Coupe

Dodam jeszcze że mamy drugie Coupe w klubie - artura, także jak widać można jeszcze "dorwać" takie klasyki



---------------
POLONEZA CZAS ZACZĄĆ - rzekła rdza do rdzy
  
 
To proste: w Krakowie

Pozdrowka
Adamus

PS
Orem: odpisalem Ci na priv.

  
 
Cytat:
2003-02-12 17:13:54, adamus pisze:
To proste: w Krakowie


No jasne że w Krakowie - przecież to "normalne" i zawsze pewne
  
 
OREM zadajesz głupie pytania. Przeciez to logiczne, ze facet z Trójmiasta kupuje samochód w Krakowie. Pewnie Mach ze Szczecina jechał po Poldka do Rzeszowa
Jeśli się już chwalimy to mój pochodzi z....Warszawy

Nigdy nie pozbawiaj nikogo nadziei,
może to wszystko, co mu zostało.
  
 
Cytat:
2003-02-12 17:22:09, MAJCHAL pisze:
... logiczne, ze facet z Trójmiasta kupuje samochód w Krakowie.



Chyba dałem ciała bo swój kupiłem w Gdańsku
  
 
Cytat:
2003-02-12 17:24:39, danield pisze:
Chyba dałem ciała bo swój kupiłem w Gdańsku


Oj Daniel to masz minusa

dla informacji ja swojego "przywiozłem" z Radomia zagłębia Polonezów
  
 
Cytat:
2003-02-12 17:26:49, GDA pisze:
Cytat:
2003-02-12 17:24:39, danield pisze:
Chyba dałem ciała bo swój kupiłem w Gdańsku


Oj Daniel to masz minusa

dla informacji ja swojego "przywiozłem" z Radomia zagłębia Polonezów



Tipas siostry zakupiony został właśnie w Radomiu.
A Argenta pochodzi z Grójca (dawne woj. radomskie)
  
 
Ja się muszę pochwalić że wszystkie samochody które sprzedawałem poszły w polskę.Tak się złożyło
  
 
Nie lubię Radomia. Dwa razy ukradli mi tam radio
  
 
No i znowu 40 osób napisze z jakich okolic pochodzi ich samochód. Jakby to wogóle kogoś obchodziło.

P.S. Mój też jest z krakowa. I wiem gdzie w wawie jest coupeta w niezłym stanie - facio miał mi ją sprzedać (1.5tys) ale zrezygonował - nie chciało mu sie zmieniać fury...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2003-02-13 06:25:28, OLO pisze:
P.S. Mój też jest z krakowa.


Oczywiście jakby mogło być inaczej
  
 
Cytat:
2003-02-11 10:24:51, GDA pisze:
Cytat:
2003-02-10 21:00:53, Orem pisze:
Ponieważ wyszukiwarka nie wynalazła mi niczego zaczynającego się od slowa adamus (...)


Bo nie mogła ale gdybyś wpisał słowo coupe do odrazu znalazł byś temat Adamusa :

Kupiłem Coupe

Dodam jeszcze że mamy drugie Coupe w klubie - artura, także jak widać można jeszcze "dorwać" takie klasyki



---------------
POLONEZA CZAS ZACZĄĆ - rzekła rdza do rdzy


tia to samochód który jest w klubie ale którego jeszcze nikt z klubowiczów nie widział takie widmo . A tak naprawdę to cały czas auto stoi u lakiernika nawet dziś je odwiedziłem , jest piękne bo jednolite (w podkładzie) ale cały czas jest szykowane do lakieru (ciągłe rewizje powierzchni, ciągle coś wyłazi , a ja sobie zażyczyłem że ma być idealny jeżeli chodzi o linię nadwozia, i lakiernik się bawi). A tak z innej beczki mam trochę zdjęć dokumentujących naprawę ale nie wiem jak je wrzucić na forum (jakiś zakręcony jestem), jakby ktoś mi pomógł to wrzucę parę fotek auta zaraz po blacharce(wtedy autko przestanie być takim widmem :lol
Artur
  
 
Artur - nie wrzucaj na forum, tylko napisz jakiś tekst (opis remontu) i wraz z fotkami prześlij do mnie lub na klubowy adres e-mail - umieścimy to w dziale Nasze Relacje
  
 
A tak w temacie to swego czsu dostałem od mojego kolegi ofertę sprzedaży ze zdjęciem właśnie tej coupety Adamusa, wycięte z gazety bodajże GT, i nawet przesyłałem do Adamusa namiary na sprzedającego, ale nie wiem czy właśnie ode mnie te namiary wykorzystał, niemniej jednak kupił właśnie tą coupetę. Ja swoją kupiłem w Częstochowie a namiar znalazłem na Gratce.pl. Zresztą zamieszczone jedyne zdjęcie mojej coupety w całości jest zdjęciem z ogłoszenia, jeszcze z poprzednim właścicielem.
Artur
  
 
Koniecznie.

Ja też chcę zobaczyć relację z remontu Coupe.
  
 
Artur slij szybko te zdjecia bo jestesmy ciekawi. Mozesz odrazu wyslac do mnie na drudzki@wp.pl ;)
  
 
Tak wyslij zdjecia niezaleznie od opisu - w koncu mozesz nie miec czasu od razu :) Chetnie bym obejrzal "pobratymca" mojej straly :)

BTW: podobno w Piasecznie pod Warszawa jezdzi Coupe w kolorze wisniowym, moze jak by ktos byl bardzo zainteresowany odkupieniem trzeciego unikatu do Klubu...

Pozdrowka
Adamus
  
 
Pomarańczową Coupete widziałem też kilka lat temu w Warszawie... ale teraz gdzie to cudo stoi??? Ni znaju... a szkoda, bo był w idealnym stanie... wszystkie chromy, lakierek, tapicerka... nówka - sztuka. Może ktoś cos wie o tej maszynie. Dodam, że widziałem ją przy ul. Leszczynowej przed przychodnią dla dzieci.