Gdzie ustawic zbieznosc?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zna ktos jakis fajny zaklad gdzie tanio i dobrze ustawiaja zbieznosc albo cala geometrie? Bylem dzisiaj w pru to tak srednio 50-60zl ale w jednym zaczeli juz gadac ze pewnie cale zawieszenie trzeba bedzie sprawdzac itp a ja nie lubie naciągaczy
  
 
Cytat:
2005-04-01 16:36:29, versus pisze:
zaczeli juz gadac ze pewnie cale zawieszenie trzeba bedzie sprawdzac itp a ja nie lubie naciągaczy



na koniec by uznali że auto trza zmienić
  
 
Kurcze kumpel kiedyś mi mówił o dobrym zakładzie koło Astry, ale nic więcej doradzić nie mogę...
  
 
ceny sie zaczynaja od 50pln

podjedz na metalowcow tam chyba tez to robia

albo za 70pln w Jettronicu
  
 
Cytat:
2005-04-04 07:40:24, bauer pisze:
ceny sie zaczynaja od 50pln podjedz na metalowcow tam chyba



Kolo stacji kontroli pojazdow? Tam bylem sie rozejrzeć, w sumie spox bo 50zl laserowo (ale cos mowili ze jak im sie cos pourywa to 20 pln trzeba bedzie dorzucic...nie wiedzialem za bardzo o co chodzi)
  
 
mi ustawili w zeszlym roku zbieznosc za 25pln na ulicy mokrzańskiej (chyba :p) w kazdym bardz razie to jest za leśnicą, któraś tam ulica za torami w prawo niedlugo bede musial tam znowu pojechac, bo cos mam kierownice krzywo i sciaga mnie na prawo
  
 
Cytat:
2005-04-04 16:08:13, maciejusz pisze:
mi ustawili w zeszlym roku zbieznosc za 25pln na ulicy mokrzańskiej (chyba :p) w kazdym bardz razie to jest za leśnicą, któraś tam ulica za torami w prawo niedlugo bede musial tam znowu pojechac, bo cos mam kierownice krzywo i sciaga mnie na prawo



Jak będziesz miał bliższe informacje i lokalizację to daj znać bo i ja się pewnie wybrać muszę