Fiat 125p jedzie do Szwecji

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej we wtorek ja sie wlasnie dowiedzialem jedziemy do Szwecji .... fiatem 125p (czasami byl na spotach w lodzi )

Wiem ze moze to byc troszke chory pomysl ale co nam tam , niczym innych nie dysponujemy
Do Szwecji jedziemy przez gdynie i potem 400 km na polnoc od promu w szwecji a wracamy przez danie i niemcy razem okolo 2000 km

Pytanko do klubowiczow macie jakies podpowiedzi co ze soba zabrac ??? czego sie pilnowac ???

Obiecuje jakis foto galerie w wyprawy .

  
 
Zabrac numer pomocy drogowej np Statrer oni sa w calej Europie i ''rozmowki szweckie''
  
 
i modlitewnik
  
 
pewnie wszystko, he, he na pewno jakies pierdoly, aparat zaplonowy, swieczki, alternator, sprawdz chlodnice, rozrusznik, ?. ja porywam sie na bosnie w kwietniu wlasnie fiatem, ale wole jechac tym niz zasrana renowka 25. powodzenia!!! slaw polskiego fiata u tych durnych wikingow!
pagan
  
 
Heh moj bedzie mial w czerwcu przeprawe do Francji chyba on nie bedzie tam nowoscia bo juz kilka carowek widzialem :>
  
 
Kiedyś na necie czytałem o ludziach,którzy zrobili sobie parę lat temu wycieczkę na Nordkapp trzeba Syrenami,był fajny opis:
michal-sawicki.w.interia.pl/Podroze.htm
A i pisało,ze spotkali tam Poloneza

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Nabauab688PTK dnia 2003-02-12 21:14:22 ]
  
 
Hrumak - weź aparat i zrób kilka fotek poldków na francuzkich rejestracjach

Orion - nie pozostaje życzyć nic innego jak powodzenia, niech się fiacik sprawuje i nie zawiedzie, foto-relacja oczywiście mile widziana
  
 
GDA jesli chcesz zaraz moge ci podeslac , oczywiscie ze sfotografowalem , nawet mialem na tapecie kiedys go w windzie
  
 
Specjalnie dla GDA poldonez z Francji (jezoo ile sie tego naszukalem po plytach :> nie ma to jak pamietac co gdzie jest )

http://www.toya.net.pl/~hrumak/poldek.jpg
  
 
No super wygląda - rejestracja , poldek też niczego sobie
  
 
I ten sam tandetny odpadający lakier na ramce drzwi
  
 
Cytat:
2003-02-13 00:38:53, Bocian_s_313_PTK pisze:
I ten sam tandetny odpadający lakier na ramce drzwi



niestety

Ciekaw jestem ile by wziolalakiernik za pomalowanie tego, mi sie juz niechce w to bawic
  
 
Cytat:
2003-02-12 20:41:31, Orion pisze:
Hej we wtorek ja sie wlasnie dowiedzialem jedziemy do Szwecji .... fiatem 125p (czasami byl na spotach w lodzi )

Pytanko do klubowiczow macie jakies podpowiedzi co ze soba zabrac ??? czego sie pilnowac ???




Zapłon: (moduł i aparat / przerywacz i kondensator) ew cewka, zapinki do cięgna gazu, jak masz luzem to reg. napięcia.
Sprawdż pływak gaźnika.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
Ciekaw jestem ile by wziolalakiernik za pomalowanie tego, mi sie juz niechce w to bawic



Mnie lakiernik zaproponował pomalowanie wszystkich czterech ramek za 30 pln :) Ostrzegł jednak, że malowanie chromowanych elementów i tak spowoduje to, że po pewnym czasie farba znowu zacznie odpadać :(

Natomiast na spocie w Toruniu widziałem u kolegi Leona ramki oklejone czarną taśmą izolacyjną - wyglądało to dobrze, więc może... może... Gdy zrobi siętroche cieplej i uda mi się w końcu umyć Poloneza to zacznę o tym myśleć :)
  
 
Z tasmą duzo zabawy. Pozatym zawsze moze ci jakis gnojek albo dzieciak odkleic. Ja wole co 3 lata jezdzic do lakiernika
  
 
Ja polakierowałem w wakacje,zobaczymy jak długo potrzyma
  
 
Daniel nie długo - mi już odchodzą płaty, bez zdarcia warstwy chromu malowanie nic nie da
  
 
Ja co prawda chromu nie zdzierałem ale go dobrze go przytarłem papierkiem i dałem podkład.
  
 
Cytat:
Daniel nie długo - mi już odchodzą płaty, bez zdarcia warstwy chromu malowanie nic nie da

Hehehe panowie,chrom to sobie możecie zdzierać,tylko że te ramki są wykonane z polerowanej stali nierdzewnej,więc chromu to tam ni ma... Szkoda,że do polda nie pasują takie wybłyszczone-z tą taśmą to chyba dobry pomysł
  
 
a ja tam pomalowałem to specjalną farbą i może nie ma 100%gładkiej powierzchni ale jest trwale i ladnie......